Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 20, 17:11)
Galima  smile.gif  mes visada,kai tik vaikas pradeda pakoset aš duodavau profilaktiškai  ax.gif

kaip suprntu taa gyslotis yra liaudiskai tariant trauklapis" ar nea?
Atsimenu mano mama ju prrinkdavo ir dziovindavo, bet dar kartu ir juoduju serbentu pumpuru dedavo (ar efekta gerindavo, ar kad skonis malonesnis butu).
Gerdavau jau ir panele budama, tai palengvejima tikrai pajausdavau greitai. Kazkaip buvau pamirsus si receptuka, reiks pradeti vel naudotis.
Atsakyti
QUOTE(bumbuliukas @ 2008 02 20, 22:16)
kaip suprntu taa gyslotis yra liaudiskai tariant  trauklapis" ar nea?
Atsimenu mano mama ju prrinkdavo ir dziovindavo,  bet dar kartu ir juoduju serbentu  pumpuru dedavo (ar efekta  gerindavo, ar kad skonis malonesnis butu).
Gerdavau jau ir panele budama, tai palengvejima tikrai pajausdavau greitai. Kazkaip buvau pamirsus si receptuka, reiks pradeti vel naudotis.

taip tas pats trauklapis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
na kaip laikotes?
gal jau pasveikot ligoniukai?

QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 20, 19:11)
Galima  smile.gif  mes visada,kai tik vaikas pradeda pakoset aš duodavau profilaktiškai  ax.gif

ieskojau ir neradau apie koki gerima jus cia kalbat blush2.gif gal galima dar karteli parasyt rolleyes.gif
Atsakyti
apie gyslocio arbata ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EvelinaC @ 2008 02 21, 13:01)
apie gyslocio arbata ax.gif

aaaa smile.gif o ji skoniu siaip kokia? unsure.gif ar geria ja vaikai?
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 02 21, 13:13)
aaaa  smile.gif  o ji skoniu siaip kokia?  unsure.gif ar geria ja vaikai?

nu mano tai geria,bet as duodu nuo kosulio ,o prie laringito kad nedustu nezinau ar ka palengvina,na nevisi kukuliai vienodai reaguoja i gydyma
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 21, 15:11)
nu mano tai geria,bet as duodu nuo kosulio ,o prie laringito kad nedustu nezinau ar ka palengvina,na nevisi kukuliai vienodai reaguoja i gydyma

o viena ja duodi, gal su kokia arbata praskiesti? reiks ir man pabandyti gal rolleyes.gif
Atsakyti
mano geria viska ka duodu ,kazkaip problemu del to nera ,as idedu medaus
Atsakyti
Mes šiandien iš ligoninės pargrįžom. Vis tik be jos neapsiėjom verysad.gif Ligoninėj gavom pakvėpuoti ir jau sekančią naktį gražiai, be jokio dusimo miegojo. Dabar belikęs tik kosuliukas ir sloga.
Ir vis tik pirmas pirkinys dabar bus inhaliatorius. Po pirmo karto kažkaip nepirkom, dar galvojom gal nesikartos. Bet po metų ėmė ir pasikartojo. Tai geriau jau namuose dėl šventos ramybės tą daiktą turėsim. Nes ligoninė tai vaikui biškį stresas verysad.gif
Atsakyti
ZINOMA NUSIPIRKIT ,nes be inhaliatoriaus tikrai ligonine neisvengiama,o vaikuciui tik stresas
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 01 11, 14:02)
laringita svarbu laiku pagauti,maziui dauzniausiai pries pradedant loti diena pradeda begti nosis,tai tada pradedam gydyma,ventolinas nospa ,o jei uzloja iskarto inhaliacijos su adrenalinu,ir isvis nevisada klausau gydytojos rekomendaciju,nebent matau kad esu bejege kovoti su sia bjaurybe

Mes nuo praejusio rudens irgi zinome jau to laringitinio dusulio 'malonuma' unsure.gif
Pirmakart veze mus i ligonine, nes buvom to nepatyre o ir ligos pradzia buvo labai staigi ir umi-tiesiog duso unsure.gif Aisku gelbejomes vonioje garinamu karstu vandeniu, bet vistiek reikejo kviesti greitaja. Stacionare 3-4 dienos. Lojima labiau atpalaidavo ne tiek adrenalinas kiek ventolino inhaliacijos.
Sianakt paryciais po 4 slogos d. prasidejus lojimui ir apsunkintam kvepavimui, vel laikiau vaika karstu dusu prigarintoje vonioje. Siek tiek atpalaidavo kvepavima. Gydytoja rekomendavo Ventolin sirupa, bet kadangi is patyrimo zinau, pasakiau kad jis neefektyvus, ir pasitarus del Ventolino purskiamo(inhaliatoriaus) ji ir isigijau. Bet mano mazis ipurskus atsitraukia ir negauna dalies vaistu, o pasiulytas vaistineje babyhaller'is man pasirode toks gremezdiskas ir neracionalus naudojimui savo tokiu ilgu vamzdziu g.gif Labai noreciau gauti tokia, kaip ligonineje naudoja, vaikiška 'kauke-respiratoriu' kuris tvirtinamas tiesiai prie Ventolin purskiklio -gal kas nors is jusu zinote kur toki galima gauti ? unsure.gif

QUOTE(fishke @ 2008 01 11, 18:00)
TAIP 4u.gif sunkiausios yra pirmos 2-3 naktys, tada kelis kartus per naktį adrenaliną tenka inhaliuot, miegam su oro drėkintuvu, visokie karštų bulvių kompresai. O ligoninėj dėl laringito gulėjom tik kartą. Užkratą iš ligoninės pagavo :

Tai jus tik adrenalina inhaliuojate ir , kaip supratau, su kompresoriniu inhaliatoriumi? unsure.gif Ar gal ka nors zinote apie ta kauke, kuria cia minejau? ax.gif
Beje mes irgi ant naujuju, suspazmavus kosuliui, apsilanke ligoninej tik pasiinhaltiuoti pasigavom uzkrata - per para liga nuo trachito paumejo iki bronchopneumonijos doh.gif

QUOTE(dange @ 2008 02 11, 18:08)
Kiek teko domėtis, daugelis inhaliatorių, kurie skystas vaistų formas paverčia garais, nėra tinkami naudoti su eteriniais aliejais  mirksiukas.gif
Aerochamber yra ne inhaliatorius, o tarpinė su kauke, skirta priešastminiams vaistams sukvėpuoti.

ar cia tas pat kaip babyhaler ar galbut tai ir yra butent ko as ieskau mastau.gif-gal gali kaip nors ideti vaizdeli, kaip jis atrodo ??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 19, 00:30)
įsigikit drėkintuvą tikrai  thumbup.gif  prieš ta iga nr1
mes atradome tuos daiktus kaip drėkintuvas + gyslocio arbata  ax.gif 

QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 19, 09:32)
as turiu toki paprastuti DRĖKINTUVAS ORO EH-610E 

dekui, kad patari, bet, manau, kiekvienam skirtingi priemoniu deriniai efektyvus-kiekvienas turi atrasti savo tinkamiausia rolleyes.gif vat pvz. mums tas adrenalinas esant umiam laringitui- neefektyvus(daugiau padeda purskiamas ventolinas), netinka mums jokie eteriniai(eukaliptai, ciobreliai ir pan.)preparatai-jie dar daugiau erzina kvepavima, spazmuoja. O silti gausus gerimai duoda efekta tik kai papildomai prie vaistu naudojame huh.gif

Beje kas del drekintuvo. Mes tik atsikele i nauja busta toki daikta isigijome.Atseit pirkom patikimoje firmoje-elektromarkt, mokejom virs 100Lt. bet toks sh doh.gif - nakties tyloje ikyriai uzia, tiesioginio dregnumo efekto irgi nepajutau schmoll.gif
O kiek tavo sitas tau kainavo ir kaip veikia - bent ilindus pgl. tavo nuoroda nepamaciau prie aprasymo kainos g.gif
Atsakyti