Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(#Mia# @ 2008 02 14, 10:50)
Zinoma duok pakvepuoti, o vaistu dadek tik kai jau bus rimtas kosulys (nu as ir pries nakti kartais vaistu idedu, sau miega lenkgvinuosi  blush2.gif  - jei smarkiai kosti).



dekui 4u.gif
Atsakyti
Mamytes,žiūriu ir jums tokia pati problema _ larangitas vaikučiams schmoll.gif bet išmokome iš kart užkirsti kelia jam blush2.gif tik išgirstu,kad pradeda koseti sausai iš kart užplikau gysločio arbatos,dedu medučio,nes kitaip negers,nes ji neskani cool.gif + drėkintuvas thumbup.gif ir žinama vaistukai nuo kosulio sauso smile.gif Gysločio arbata greit sudrekina ta kosuliuką ir nebelieka net dusulio smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zydrulyte: 15 vasario 2008 - 09:11
QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 15, 10:10)
Mamytes,žiūriu ir jums tokia pati problema _ larangitas vaikučiams  schmoll.gif  bet išmokome iš kart užkirsti kelia jam  blush2.gif  tik išgirstu,kad pradeda koseti sausai iš kart užplikau gysločio arbatos,dedu medučio,nes kitaip negers,nes ji neskani  cool.gif  + drėkintuvas  thumbup.gif  ir žinama vaistukai nuo kosulio sauso  smile.gif  Gysločio arbata greit sudrekina ta kosuliuką ir nebelieka net dusulio  smile.gif  4u.gif

O tas gyslotis vaistinese parduodamas???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 02 15, 14:55)
O tas gyslotis vaistinese parduodamas???? g.gif

taip parduodamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 18, 17:10)
taip parduodamas  mirksiukas.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Ačiuks
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 02 18, 16:26)
aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif Ačiuks

prašom mirksiukas.gif gerkit į sveikatele ir sveikit ir daugiau nesirkit ta baisia liga cool.gif
Atsakyti
Ir mus šį vakarą vėl laringitas aplankė verysad.gif Taip džiaugiausi, kad beveik metus nesirgome ir še tau. Sugirdžiau Ventoliną, Hedelixa, įtryniau krūtinę Resorban tepaliuku, dar sudaviau trečdalį klaritino tabletytės- visi tie vaistukai, kuriuos mums praeitą kartą prirašė gydytojas. Dabar miega mano zuikis. O aš tai šiąnakt tikrai niekaip neužmigsiu schmoll.gif
Inhaliatoriaus neturime, atrodo dabar būtų ramiau jei turėtume.
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 02 18, 23:56)
Ir mus šį vakarą vėl laringitas aplankė  verysad.gif Taip džiaugiausi, kad beveik metus nesirgome ir še tau. Sugirdžiau Ventoliną, Hedelixa, įtryniau krūtinę Resorban tepaliuku, dar sudaviau trečdalį klaritino tabletytės- visi tie vaistukai, kuriuos mums praeitą kartą prirašė gydytojas. Dabar miega mano zuikis. O aš tai šiąnakt tikrai niekaip neužmigsiu  schmoll.gif
Inhaliatoriaus neturime, atrodo dabar būtų ramiau jei turėtume.

įsigikit drėkintuvą tikrai thumbup.gif prieš ta iga nr1
žinau ką tai reiškia,kai ta liga užklumpa verysad.gif mes net du kart su mažiuku gulemes į ligoninę per ne pilnus du menesiukus blink.gif tai mes atradome tuos daiktus kaip drėkintuvas + gyslocio arbata ax.gif
sveikit

tiesa ,aš į drėkintuvą ispausdavau šiek tiek rezorban tepalo liuxs efektas ir
Atsakyti
QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 19, 00:30)
įsigikit drėkintuvą tikrai  thumbup.gif  prieš ta iga nr1
žinau ką tai reiškia,kai ta liga užklumpa  verysad.gif  mes net du kart su mažiuku gulemes į ligoninę per ne pilnus du menesiukus  blink.gif  tai mes atradome tuos daiktus kaip drėkintuvas + gyslocio arbata  ax.gif 
sveikit

tiesa ,aš į drėkintuvą ispausdavau šiek tiek rezorban tepalo liuxs efektas ir


Čia jūs kalbat apie paprasčiausią oro drėkintuvą?
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 02 19, 00:43)
Čia jūs kalbat apie paprasčiausią oro drėkintuvą?

taip ax.gif
as turiu toki paprastuti DRĖKINTUVAS ORO EH-610E http://images.google.lt/imgres?imgurl=http://www.oitava.lt/images/products/508162271.jpg&imgrefurl=http://www.oitava.lt/produktai.cfm%3Fkat%3D434%26tema%3D12&h=75&w=100&sz=24&hl=lt&start=6&tbnid=S4uod-N2pCmloM:&tbnh=62&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Ddrekintuvas%2Boro%26gbv%3D2%26hl%3Dlt%26sa%3DG thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 18, 17:39)
prašom  mirksiukas.gif  gerkit į sveikatele ir sveikit ir daugiau nesirkit ta baisia liga  cool.gif

O gal ja profilaktiskai galima gerti???? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 02 20, 16:50)
O gal ja profilaktiskai galima gerti????  mirksiukas.gif

Galima smile.gif mes visada,kai tik vaikas pradeda pakoset aš duodavau profilaktiškai ax.gif
Atsakyti