Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

na dekui uz atsakymus, patarimus. vat eurovaistine nors ir paminejau, kad ne astmai, o laringitui-butenty pasiule aerochamber inhaliatoriu kudikiams. g.gif o mane domina toks, kuris tikru ir kudikiui ir auganciam vaikui. as ir apie omron mastau, tik modeliuko nezinau koki rinktis ir kur ji gaut vilniuje. gal galetumet dar patart ir kokia panasiai jo kaina?
dekui
Atsakyti
QUOTE(kamilyte9 @ 2008 02 11, 18:35)
as ir apie omron mastau, tik modeliuko nezinau koki rinktis ir kur ji gaut vilniuje. gal galetumet dar patart ir kokia panasiai jo kaina?


Pas mane CompAir NE-C28-E, bet pirktas labai seniai, pries 4m. su trupuciu. Tada kainavo beveik 400Lt, bet dar nebuvo galima pirkti ir naudoti namie doh.gif , tik poliklinikoje ir ligoninej. Tai manau dabar ir kaina, ir aparatai pasikeite, bet tikrai geras daiktas.
Atsakyti
nebezinau ka ir besumastyt. sian vel atsikele , sausai kosti, na nelojanciai, bet sausai. slogyte jau 5 d, garintuvas visa nakti buvo ir tai sausa-reiks seniuna sutikus gal apibart, kad taip kaitina nama, visi ziuriu langus atsidare lauka sildo blink.gif .
o del aparato-gal kas turit omron ar microlife, tai gal patartumete koki modeliuka, kuris turi antgalius ir kudikiams, vaikams vyresniems. ir manau svarbu, kad nebutu tas garinimo galas nelankstus, na net nzn kaip paaiskint-na ligonineje, tai ten slangute eina su antgaliu, tai vaikas ir besimuistydamas kvepuoja, tai manau noreciau su tokia lankscia slangele. dekui uz patarimus.
beje, skaiciau kazkas suduoda umkalor lasiukus, bet ar jie tinka kudikiams 8 men????
Atsakyti
QUOTE(kamilyte9 @ 2008 02 12, 09:48)
nebezinau ka ir besumastyt. sian vel atsikele , sausai kosti, na nelojanciai, bet sausai. slogyte jau 5 d, garintuvas visa nakti buvo ir tai sausa-reiks seniuna sutikus gal apibart, kad taip kaitina nama, visi ziuriu langus atsidare lauka sildo  blink.gif .
o del aparato-gal kas turit omron ar microlife, tai gal patartumete koki modeliuka, kuris turi antgalius ir kudikiams, vaikams vyresniems. ir manau svarbu, kad nebutu  tas garinimo galas nelankstus, na net nzn kaip paaiskint-na ligonineje, tai ten slangute eina su antgaliu, tai vaikas ir besimuistydamas kvepuoja, tai manau noreciau su tokia lankscia slangele. dekui uz patarimus.
beje, skaiciau kazkas suduoda umkalor lasiukus, bet ar jie tinka kudikiams 8 men????

tai prie visų inhaliatorių yra ta šlangutė ir įvairūs antgaliai. Aišku, prieš perkant pasiteiraut apie tai reikia. Mūsų Omron CX3, yra dvi skirtingų dydžių kaukės ir antgalis į burną. O umckalor tikrai tinka ir 8 mėnesių leliui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilyte9 @ 2008 02 12, 08:48)
nebezinau ka ir besumastyt. sian vel atsikele , sausai kosti, na nelojanciai, bet sausai. slogyte jau 5 d, garintuvas visa nakti buvo ir tai sausa-reiks seniuna sutikus gal apibart, kad taip kaitina nama, visi ziuriu langus atsidare lauka sildo  blink.gif .
o del aparato-gal kas turit omron ar microlife, tai gal patartumete koki modeliuka, kuris turi antgalius ir kudikiams, vaikams vyresniems. ir manau svarbu, kad nebutu  tas garinimo galas nelankstus, na net nzn kaip paaiskint-na ligonineje, tai ten slangute eina su antgaliu, tai vaikas ir besimuistydamas kvepuoja, tai manau noreciau su tokia lankscia slangele. dekui uz patarimus.
beje, skaiciau kazkas suduoda umkalor lasiukus, bet ar jie tinka kudikiams 8 men????


Aš jau anksčiau rašiau, kad mes turim tokį inhaliatorių 4u.gif
user posted image

Jis tikrai atitinka visus jūsų reikalavimus. Turi kaukę mažesniems vaikams, antgalį vyresniems, ilgą šlangutę.
Viena mano pažįstama turi tokį inhaliatorių, kur nėra šlangutės, kvėpuoti reikia prie paties aparato. Sakė kad labai nepatogu ax.gif
Aš savuoju inhaliatorium labai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamyte: 12 vasario 2008 - 10:30
QUOTE(lamyte @ 2008 02 12, 10:28)
Aš jau anksčiau rašiau, kad mes turim tokį inhaliatorių  4u.gif
user posted image

Jis tikrai atitinka visus jūsų reikalavimus. Turi kaukę mažesniems vaikams, antgalį vyresniems, ilgą šlangutę.
Viena mano pažįstama turi tokį inhaliatorių, kur nėra šlangutės, kvėpuoti reikia prie paties aparato. Sakė kad labai nepatogu  ax.gif
Aš savuoju inhaliatorium labai patenkinta  rolleyes.gif


O koks cia modelis? ax.gif , atrodo toks nedidelis, daug vietos neuzimantis ir patogus naudoti ... ir as noreciau tokio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaima @ 2008 02 12, 11:43)
O koks cia modelis?  ax.gif , atrodo toks nedidelis, daug vietos neuzimantis ir patogus naudoti ... ir as noreciau tokio  thumbup.gif


Firmos Medel Italiana modelis Mebby Nebulbaby 4u.gif
http://www.medita.lt...nebulbaby.shtml

Atsakyti
o kokia tokio modeliuko kaina??
Atsakyti
apie 180lt
Atsakyti
QUOTE(kamilyte9 @ 2008 02 12, 19:58)
o kokia tokio modeliuko kaina??


Kaina 185 Lt.
Dar pritaikė 10% nuolaidą, tai sumokėjom 166 Lt. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, na va, ka tik nusipirkau microlife neb 10, ziuresiu kas per aparaciukas, nes pnvz kitokio ir negavau, buvo omron, bet nemanau, kad jis stebuklingesnis uz si. siame ir yra visi priedai-vaikams kauke,, suaugusiam, kandikliukas-viskas ko reikia, o ir kaina eurovaistineje gera, numete 15 lt, tai uz 152 isigijau smile.gif idomu, gal patartumete, jei sausai kosti, bet dabar nelojanciai, gal pagelbetu ir fiziologiniu pakvepavus, juk vistiek garu gaus, o tokio amziaus kudikiams neduodama atsikosejimui ??? ar kas bandete taip?
dekui uz patarimus busimus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilyte9 @ 2008 02 13, 15:42)
idomu, gal patartumete, jei sausai kosti, bet dabar nelojanciai, gal pagelbetu ir fiziologiniu pakvepavus, juk vistiek garu gaus, o tokio amziaus kudikiams neduodama atsikosejimui ??? ar kas bandete taip?
dekui uz patarimus busimus smile.gif 4u.gif

Zinoma duok pakvepuoti, o vaistu dadek tik kai jau bus rimtas kosulys (nu as ir pries nakti kartais vaistu idedu, sau miega lenkgvinuosi blush2.gif - jei smarkiai kosti).
Atsakyti