Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(Dzada @ 2008 02 07, 13:29)
Cia Gaudeamus rase  biggrin.gif  rasau kas issivyste is laringito doh.gif

nu va, dabar patapo aiškiau doh.gif o kas tamsta, gaudeamus atstovė forumui g.gif čia juokais jei ką blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 07, 12:03)
niu žinok kaip nors priversk kojines pasimaut, nes kad nebūtų paskui blogiau g.gif ne be reikalo sako, kad reik kojas paskui šiltai laikyt g.gif o ten yra vienas lapelis, tik langiukai 4 , tai tą lapelį ir dedu mirksiukas.gif bet tik temperatūros vaikas tur neturėti  ax.gif

zinau kaip atrodo garstyciu lapas, tik dabar nebesuprantu, ar dedi visa lapa (t.y. su 4 lapeliais), ar tik viena lapeli? doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 02 07, 14:14)
zinau kaip atrodo garstyciu lapas, tik dabar nebesuprantu, ar dedi visa lapa (t.y. su 4 lapeliais), ar tik viena lapeli?  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tą vieną lapelį ir ten yra dar 4 maži garstyčių langiukai mirksiukas.gif lotuliukas.gif tai tą ketvertuką ir dedu bigsmile.gif
Atsakyti
na sveiki ligoniai ir slauges lotuliukas.gif mazius jau sveiksta ,nors nakti buvo kosulio priepolis bet po valandziukes vel uzmigo ,na ir diena dar kosulys baisus ,ir dar neatsikosti ,tai nezinau kokia turi buti sveikimo eiga g.gif ,asikoset ar turi palaipsniui nustot koseti doh.gif
buciau jaunesne ir protingesne stociau i medicinke ir tada zinociau ko laukti lotuliukas.gif
tas nezinojimas pribaigia mane ,laringitu buvo gal 10 ir kiekviena karta vis kitokio sunkumo ir vis kitokiom eigom g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 07 vasario 2008 - 13:46
QUOTE(undine @ 2008 02 07, 09:56)


ar girdejot kazkoki vis reklamuoja per radija nauja vaista gelamirtalforte kazkas tokio  blush2.gif  gal jau kurios bandet? sakau gal nuprikti sunui paduot  g.gif nuima sloga,dezinfekuoja ir atsikoseti padeda,jei rimtai, tai but gerai..

Stebuklo nepadarys, bat kai kuriems visai neblogas esant slogai ar sinusitui. Vienintelis trūkumas yra tas, jog parduodamas kapsulėmis, kurių negalima ardyti, todėl netinka mažesniems vaikams, kurie kapsulių nenuryja.

QUOTE(grazina37 @ 2008 02 07, 13:45)
na sveiki ligoniai ir slauges lotuliukas.gif mazius jau sveiksta ,nors nakti buvo kosulio priepolis bet po valandziukes vel uzmigo ,na ir diena dar kosulys baisus ,ir dar neatsikosti ,tai nezinau kokia turi buti sveikimo eiga g.gif ,asikoset ar turi palaipsniui nustot koseti doh.gif
buciau jaunesne ir protingesne stociau i medicinke ir tada zinociau ko laukti lotuliukas.gif
tas nezinojimas pribaigia mane ,laringitu buvo gal 10 ir kiekviena karta vis kitokio sunkumo ir vis kitokiom eigom g.gif

Parastai sveikstant dingsta pakimimas, laringitinis kosuliukas ima "minkštėti", drėgnėti ir darosi retesnis, pradžioj naktimis, po to ir dienomis. Bet... esate teisi, taisyklių čia nėra, net tam pačiam vaikui ta pati liga gali turėti skirtiną eigą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 02 07, 13:54)
Stebuklo nepadarys, bat kai kuriems visai neblogas esant slogai ar sinusitui. Vienintelis trūkumas yra tas, jog parduodamas kapsulėmis, kurių negalima ardyti, todėl netinka mažesniems vaikams, kurie kapsulių nenuryja.

tai maniskis jau prarija kapsules, tai gal tikrai pabandyti man jas g.gif ,nes jam sinusitas ka tik buvo, tai vat del to ir manau sie vaistai tiks g.gif

fishke, aciu, supratau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip ligoniukai siandien jauciasi????? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 02 07, 14:22)
tai maniskis jau prarija kapsules, tai gal tikrai pabandyti man jas  g.gif ,nes jam sinusitas ka tik buvo, tai vat del to ir manau sie vaistai tiks  g.gif

fishke, aciu, supratau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


pati naudojau gelomirtolio kapsules, man padejo bronchita issigydyti. Bet vienas blogas dalykas buvo tas, kad isgerus kapsule po kurio laiko is burnos eina toks...na, eteriniu alieju kvapas, o burnoje pastoviai jauciau kazkoki kamparini skoni...Gal cia tik man taip, bet daugiau as ju nutariau nebenaudoti, o gal ir nebeprireiks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(amama @ 2008 02 08, 16:36)
pati naudojau gelomirtolio kapsules, man padejo bronchita issigydyti. Bet vienas blogas dalykas buvo tas, kad isgerus kapsule po kurio laiko is burnos eina toks...na, eteriniu alieju kvapas, o burnoje pastoviai jauciau kazkoki kamparini skoni...Gal cia tik man taip, bet daugiau as ju nutariau nebenaudoti, o gal ir nebeprireiks wink.gif

Geras, pirma karta girdziu tokia reakcija rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
kuku
bijau ir džiaugtis, nuo naujų jokių ligų
QUOTE(fishke @ 2008 02 07, 11:20)
tai aš lapukais garstyčias dedu, ten tokie keturi langiukai garstyčių yra  lotuliukas.gif
efektyvus kojų mirkymas, tik paskui reik tuoj į lovą miegot, negalima kojų atšalti,  vilnones kojines apmaut būtinai  mirksiukas.gif tik kad su tokiais mažiais sunkoka kojas mirkyt doh.gif aš tai vonioj turiu tų visokių guminių figūrų kur limpa prie plytelių, tai su jom mažė vakar ir "vargo"  lotuliukas.gif nuima ir vėl deda, ir taip kokia 15 min mirksiukas.gif

aš garstyčias ant nugaros dedu, kažkur rašiau anksčiau, bet tada pilna programa ir išbuna 10-15 min

figurytes gal iš 3poliklinikos baseino išmokot ant plytelių kabint bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amama @ 2008 02 08, 15:36)
pati naudojau gelomirtolio kapsules, man padejo bronchita issigydyti. Bet vienas blogas dalykas buvo tas, kad isgerus kapsule po kurio laiko is burnos eina toks...na, eteriniu alieju kvapas, o burnoje pastoviai jauciau kazkoki kamparini skoni...Gal cia tik man taip, bet daugiau as ju nutariau nebenaudoti, o gal ir nebeprireiks wink.gif


skaitau, ir galvoju nu geras ne man vienai reiskia buvo toks jausmas, geriant sitas kapsules irgi dingo visai apetitas, o burnoje skonis nu nemoku apsakyti ... kaip buciau isgerusi vaistu, kuriuos i nors purskiam, kai nustojau gerti sias kapsules dingo is karto visos blogybes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 02 08, 19:49)
kuku
bijau ir džiaugtis, nuo naujų jokių ligų

aš garstyčias ant nugaros dedu, kažkur rašiau anksčiau, bet tada pilna programa ir išbuna 10-15 min

figurytes gal iš 3poliklinikos baseino išmokot ant plytelių kabint  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

nea, patys savarankiškai namie taip sumąstėm lotuliukas.gif
Atsakyti