Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(fishke @ 2008 02 06, 11:53)
gražina37, kaip sveikatos  g.gif kaip kosulys? mano mažė jau nebeloja, bet vistiek kosulys siaubingas, matau kaip skaudžiai kosi ir vargsta doh.gif

buvau siandien nuvezus kad aplausytu, raudona gerklyte,plauciai ir bronchai svarus[dvi daktares apklauso ir nuomones sutapo]liepe painhaliuoti su natrio chloridu ,mineralinio garais gerti ventolina ir ciulpti nuo gerklytes betkokias pastiles,o jo kosulys siaubingas gerklinis kai uzena kosulio priepuoliai tai net asaros tryksta ,nakti buvo pradejas dusti nuo to kosulio ,tai sudaviau nospos ir sekmingai miegojo iki ryto,tik tas jo visiskas nevalgymas mane veda is proto,tai nupirkau siandien pica ,tai puse suvalge thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, vaje vel visi serga verysad.gif Fishke su dviem vaikais serganciais, jauciu as tiesiai i beprotnami doh.gif

grazina 37 o kur vezei??sveikit 4u.gif

Mums is laringito perejo i plauciu uzdegima, norejo sekmad greituke veztis atsisakiau, gydomes namie antibais..lyg gereja, valgo bent jau, bet va tempa nekrenta...aisku ne 39,5 bet vis tiek yra....o as ir apsirgau, soga tokia atomine,neprakvepuoju, o koseju su aasarom ir dusuliu, tik atsigulu i lova ir prasideda..zodziu viena kita mes cia apkreciam, na ryt einu pas gyd, nz gal ir man antibus skirs..tik zinau kad turetu pagal krauja istrit kokios rusies tinka, kad bet ka negert..

O as zinau kad laringitas virusines kilmes, tai stafilokokas manau ne prie ko g.gif bet vel gi, nz gal ir taip...gal dar reiktu visas plazmas issitrit gal tuno kas pas mus? g.gif

zodziu man sekmad isskrist,o kaip abiem pasveikt? g.gif
Papildyta:
va ka radau :" kad virusinė infekcija komplikavosi bakterine infekcija" tai visgi gali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 06, 10:08)
ir dar, ką tik dičkė atsikėlė, ir.... doh.gif  umn.gif  bash.gif  frusty.gif  LOJA doh.gif niu ko man daugiau tikėtis, kai viena serga, tai ir kita iš paskos. Blyn, per mėnesį abi po antrą kartą mega_shok.gif  cray.gif

Jetau, kaip nesiseka doh.gif doh.gif doh.gif Belieka palinketi greiciau pasveikti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Gaudeamus,2008 02 06, 12:50]
sveikos, vaje vel visi serga verysad.gif Fishke su dviem vaikais serganciais, jauciu as tiesiai i beprotnami doh.gif

grazina 37 o kur vezei??sveikit 4u.gif
as veziau i poliklinika
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 06, 13:05)
nupirkau siandien pica ,tai puse suvalge thumbup.gif


tai gerai, kad viskas kaip ir neblogai g.gif o dėl picos tai thumbup.gif lotuliukas.gif mano irgi labai mėgsta, tik kad mažikei telieka seilę pavarvinti lotuliukas.gif
QUOTE(Gaudeamus @ 2008 02 06, 13:50)
sveikos, vaje vel visi serga verysad.gif  Fishke su dviem vaikais serganciais, jauciu as tiesiai i beprotnami doh.gif 

Mums is laringito perejo i plauciu uzdegima, norejo sekmad greituke veztis atsisakiau, gydomes namie antibais..lyg gereja, valgo bent jau, bet va tempa

jergutėliau, matai kaip negerai doh.gif verysad.gif niu ką, laikykit frontą ir sveikit kažkaip 4u.gif

QUOTE(lauryzi @ 2008 02 06, 13:54)
Jetau, kaip nesiseka  doh.gif  Belieka palinketi greiciau pasveikti  wub.gif

ačiū 4u.gif o jūs nesusirkit mirksiukas.gif
aš irgi pati su tempa, čiaudau priausau kiek tik begaliu, o ausį kaip skauda doh.gif kai pradedam sirgt taip, tai tada mintys tik ir sukas - kad tik greičiau ta vasara ateitų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
vajetus kas cia darosi ohmy.gif visiems visiems ligoniukas daug daug sveikatytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

na vakar ir as sunu jau su begancia sloga pasiemiau is darzo doh.gif labai noriu tiketis,kad neuzpuls nieko rimtesnio sad.gif nes jei susirgs, tada ir pas mus prasides uzburtas ratas doh.gif
Atsakyti
tai ir blogiausia kad po slogos ir bjaurusis laringitas ateina,nors mano mazius nesloguoja mirksiukas.gif ,tikiuosi si karta be komplikaciju apseisim thumbup.gif ,neissivaizduoju kaip ta imuniteta stiprinti doh.gif ,juk taip vaikas pavarksta bedusdamas ,o as sededama prie jo naktimis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 06, 13:56)
tai ir blogiausia kad po slogos ir bjaurusis laringitas ateina,nors mano mazius nesloguoja mirksiukas.gif ,tikiuosi si karta be komplikaciju apseisim thumbup.gif ,neissivaizduoju kaip ta imuniteta stiprinti doh.gif ,juk taip vaikas pavarksta bedusdamas ,o as sededama prie jo naktimis doh.gif

sunus mano nelaringitinis tfu tfu tfu.. bet vat jei sese uzkres,tai fear.gif

laikykis grazina console.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 06, 09:08)
Man viena pažįstama medikė kai taip pasakė, tai dabar ramiai nebegaliu išturėt. Niu o vdrug tikrai yra ta bacila ir jei ji gali būt kalta dėl laringitų..... g.gif Na gal nėr čia logikos, bet kai išgirsti bent kažką, tai tuoj ir užsikabini. Lėksim pas gastro...., kad tyrimuką tą padarytų, ir išvis kokia bus ti gydytojo nuomonė apie  tuos pliotkus  g.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
ir dar, ką tik dičkė atsikėlė, ir.... doh.gif  umn.gif  bash.gif  frusty.gif  LOJA doh.gif niu ko man daugiau tikėtis, kai viena serga, tai ir kita iš paskos. Blyn, per mėnesį abi po antrą kartą mega_shok.gif  cray.gif

Laringito klimė yra virusinė infekcija. Kalbėti apie bakterijų vaidmenį galima būtų tada, jei laringitai nuolat komplikuotųsi ty infekcija leistųsi žemyn (bronchitai, tracheitai). Paprastai toks antrinės bakterinės infekcijos prisidėjimas pasireiškia antra karščiavimo banga kartu su žymiu būklės pablogėjimu.

QUOTE(Gaudeamus @ 2008 02 06, 12:50)

Mums is laringito perejo i plauciu uzdegima, norejo sekmad greituke veztis atsisakiau, gydomes namie antibais..lyg gereja, valgo bent jau, bet va tempa nekrenta...aisku ne 39,5 bet vis tiek yra....o as ir apsirgau, soga tokia atomine,neprakvepuoju, o koseju su aasarom ir dusuliu, tik atsigulu i lova ir prasideda..zodziu viena kita mes cia apkreciam, na ryt einu pas gyd, nz gal ir man antibus skirs..tik zinau kad turetu pagal krauja istrit kokios rusies tinka, kad bet ka negert..

O as zinau kad laringitas virusines kilmes, tai stafilokokas manau ne prie ko g.gif  bet vel gi, nz gal ir taip...gal dar reiktu visas plazmas issitrit gal tuno kas pas mus? g.gif

zodziu man sekmad isskrist,o kaip abiem pasveikt? g.gif
Papildyta:
va ka radau :" kad virusinė infekcija komplikavosi bakterine infekcija" tai visgi gali doh.gif

Kiek dienų nuo antibo paskyrimo laikosi tempa g.gif g.gif
Atsakyti
dange tu medike? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 02 06, 15:32)
dange tu medike?  rolleyes.gif

Taip, bet ne pediatrė.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 02 06, 15:33)
Taip, bet ne pediatrė.

na iskart matosi drinks_cheers.gif gal gali isduoti kokios srities ax.gif
Atsakyti