Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(lauryzi @ 2008 02 04, 18:50)
O jus cia savarankiskai gydotes, ar konsultavotes su gydytojais?????  unsure.gif  unsure.gif

jo, su gydytojais gydomės, bet....Reikalausiu siuntimo pas gastro... , kad imtų pasėlį iš š..., gal kokia bacila gyvena, nes ir tas galas man nepatinka. dar girdėjau, kad net stafilokokas gali sukelt laringitus g.gif
Atsakyti
Grazina 37, mano berniukas irgi 3m, sveria 15 kg . tai po priepuoliuko nulekem i ligonine, pakvepavom adrenalinu, tai dexametasono dave 3 tabletytes is kart, jis yra 0,5 mg stiprumo, predrezelonas ir 0,5mg. Nors iki siol labai sieluojuos , kad juos gerem, tas priepuolis nebuvo stiprus, nu bet gydytoja matyt apsidraude. Labai padejo silti semenys ant kakliuko. Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 04, 17:17)
nu va,dar labiau užspaudė vaikui g.gif O mano mažoji ogogo kaip užkimus doh.gif Šoksim šiąnakt įtariu jau, snarglys iki kelių ir taip visa ligonis, o akys žinok vėl pūliuoja, jau nebežinau ką begalvot. Juk antibus tik baigėm gert, dvi dienos ir vėl iš naujo. Loja ir ir t.t. doh.gif kas darosi jomajo blink.gif



QUOTE(fishke @ 2008 02 04, 18:15)
jo, su gydytojais gydomės, bet....Reikalausiu siuntimo pas gastro... , kad imtų pasėlį iš š..., gal kokia bacila gyvena, nes ir tas galas man nepatinka. dar girdėjau, kad net stafilokokas gali sukelt laringitus g.gif

ojei fishke kas jus cia uzpuole blink.gif
anas galas nepatinka del to, kad nuo ligu ir antibiotiku nusilpsta organizmas r isiveisia koks grybas( mes ir dabar kaip sirgom apturejom si malonuma, net slapimo vaikas nebelaike). Butinai duok gerasias bakterijas, tepk clotrimazoliu, siltas voneles su ramunelemis daryk,ir vaistineje buvau nupirkusi spanguoliu tableciu spec. nelaikant slapimui, ai ir dar spanguoliu sultys gerem. Nemanau kad paselis ka kita parodys mirksiukas.gif matyt teks antra kursa jums sugert kad pribaikt ta bacila unsure.gif
sveikit visi ligoniukai console.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 02 05, 10:23)
ojei fishke kas jus cia uzpuole  blink.gif
anas galas nepatinka del to, kad nuo ligu ir antibiotiku nusilpsta organizmas r isiveisia koks grybas( mes ir dabar kaip sirgom apturejom si malonuma, net slapimo vaikas nebelaike). Butinai duok gerasias bakterijas, tepk clotrimazoliu, siltas voneles su ramunelemis daryk,ir vaistineje buvau nupirkusi spanguoliu tableciu spec. nelaikant slapimui, ai ir dar spanguoliu sultys gerem. Nemanau kad paselis ka kita parodys  mirksiukas.gif matyt teks antra kursa jums sugert kad pribaikt ta bacila  unsure.gif
sveikit visi ligoniukai console.gif

laba mergaitės, stačiom akim visa naktelė Apsiginklavau inhaliatorium , adrenalinu, arbatom doh.gif Jau rašiau, kad buvo užkimus. O naktį aišku prasidėjo lojimas, apsunkęs kvėpavimas, bet iki tokio gryno dusulio nepriėjo, mat šiąnakt miegojom labai labai vėsiai, gal tai ir padėjo šiek tiek .Taip kad naktį apsiėjom be inhaliacijų g.gif g.gif o va antra dabar kvapo neatgaudama loja. Einam inhaliuotis dab. O mums žinokit beveik visada antra naktis būna daug blogesnė už pirmąją doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2008 02 04, 19:59)
Grazina 37, mano berniukas irgi 3m, sveria 15 kg . tai po priepuoliuko nulekem i ligonine, pakvepavom adrenalinu, tai dexametasono dave 3 tabletytes is kart, jis yra 0,5 mg stiprumo, predrezelonas ir 0,5mg. Nors iki siol labai sieluojuos , kad juos gerem, tas priepuolis nebuvo stiprus, nu bet gydytoja matyt apsidraude. Labai padejo silti semenys ant kakliuko. Sveikit 4u.gif

doh.gif hormonai ir neleido tam priepuoliui įsisiūbuoti, taigi sielotis tikrai nėra ko.
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 04, 19:15)
jo, su gydytojais gydomės, bet....Reikalausiu siuntimo pas gastro... , kad imtų pasėlį iš š..., gal kokia bacila gyvena, nes ir tas galas man nepatinka. dar girdėjau, kad net stafilokokas gali sukelt laringitus g.gif

blink.gif blink.gif blink.gif Oi oi oi , kaip baisu.... Brrrrrrr unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikuciukai, (jeigu galima taip sakyti...)
Mes irgi apturejom sita malonuma...pirma karta nors jau tuoj 5 metukai. Kadangi esam is astminuku burio tai is pat pradziu nelabai supratau, kad laringitas...visus ventolinus kvepuojam, o jis nieko nepadeda
Tada nuvykom pas savo pulmonologe, ji is karto laringita nustate. Dexometazono vienkartine doze, jeigu dusulio nera, o kosulys vargina, tavegilio 0,25 ir vandens inchaliacijos. Taigi...dexometazono nedaviau... Tavegili pirma nakti ir inhaliacijos inhaliacijos. Vesus oras tikrai labai neblogai padeda, bent mums.
Laikykites!
Atsakyti
QUOTE(amama @ 2008 02 05, 17:00)
Sveikuciukai, (jeigu galima taip sakyti...)
Mes irgi apturejom sita malonuma...Vesus oras tikrai labai neblogai padeda, bent mums.
Laikykites!

Laikykites ir jus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
laba 4u.gif niu va, ir visgi vakar einant miegot sudaviau prednizolono, kad neįsibėgėtų laringitas, nes per visą pietų miegą vaikas duso, o naktį labiau paūmėja dusimas g.gif lojančio kosulio jau nebėr, tik toks stiprus nei to sausas, nei šlapias unsure.gif ir snarglys trukdo gyvent normaliai doh.gif mamytės, kurų vaikai serga laringitais, ar esat nešusios š.... ištirt dėl stafilokoko? Man viena pažįstama medikė kai taip pasakė, tai dabar ramiai nebegaliu išturėt. Niu o vdrug tikrai yra ta bacila ir jei ji gali būt kalta dėl laringitų..... g.gif Na gal nėr čia logikos, bet kai išgirsti bent kažką, tai tuoj ir užsikabini. Lėksim pas gastro...., kad tyrimuką tą padarytų, ir išvis kokia bus ti gydytojo nuomonė apie tuos pliotkus g.gif blink.gif lotuliukas.gif
ir dar, ką tik dičkė atsikėlė, ir.... doh.gif umn.gif bash.gif frusty.gif LOJA doh.gif niu ko man daugiau tikėtis, kai viena serga, tai ir kita iš paskos. Blyn, per mėnesį abi po antrą kartą mega_shok.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 06 vasario 2008 - 09:12
QUOTE(fishke @ 2008 02 06, 09:08)
laba 4u.gif niu va, ir visgi vakar einant miegot sudaviau prednizolono, kad neįsibėgėtų laringitas, nes per visą pietų miegą vaikas duso, o naktį labiau paūmėja dusimas  g.gif  lojančio kosulio jau nebėr, tik toks stiprus nei to sausas, nei šlapias unsure.gif ir snarglys trukdo gyvent normaliai doh.gif mamytės, kurų vaikai serga laringitais, ar esat nešusios š.... ištirt dėl stafilokoko? Man viena pažįstama medikė kai taip pasakė, tai dabar ramiai nebegaliu išturėt. Niu o vdrug tikrai yra ta bacila ir jei ji gali būt kalta dėl laringitų..... g.gif Na gal nėr čia logikos, bet kai išgirsti bent kažką, tai tuoj ir užsikabini. Lėksim pas gastro...., kad tyrimuką tą padarytų, ir išvis kokia bus ti gydytojo nuomonė apie  tuos pliotkus  g.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
ir dar, ką tik dičkė atsikėlė, ir.... doh.gif   umn.gif  bash.gif  frusty.gif  LOJA doh.gif niu ko man daugiau tikėtis, kai viena serga, tai ir kita iš paskos. Blyn, per mėnesį abi po antrą kartą mega_shok.gif  cray.gif

Mes stafilokoka turim nuo gimimo, bet nei viduriavom , nei rimciau sirgom iki siol.Ir dabar pirmiausia pasigavom gripa, po to perejo i laringita.Tai sunku ka ir pasakyti, nors tas bjaurybe stafilokokas visko prikrecia , pastoviai geriam gerasias bakterijas, sake isaugsim, kaip ir laringita, tikekimes :4u:Tiesa sesers mergaites neturejo stafilokoko, bet sirgo ir sirgo laringitu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievutė: 06 vasario 2008 - 10:15
QUOTE(fishke @ 2008 02 06, 09:08)
laba 4u.gif niu va, ir visgi vakar einant miegot sudaviau prednizolono, kad neįsibėgėtų laringitas, nes per visą pietų miegą vaikas duso, o naktį labiau paūmėja dusimas  g.gif  lojančio kosulio jau nebėr, tik toks stiprus nei to sausas, nei šlapias unsure.gif ir snarglys trukdo gyvent normaliai doh.gif mamytės, kurų vaikai serga laringitais, ar esat nešusios š.... ištirt dėl stafilokoko? Man viena pažįstama medikė kai taip pasakė, tai dabar ramiai nebegaliu išturėt. Niu o vdrug tikrai yra ta bacila ir jei ji gali būt kalta dėl laringitų..... g.gif Na gal nėr čia logikos, bet kai išgirsti bent kažką, tai tuoj ir užsikabini. Lėksim pas gastro...., kad tyrimuką tą padarytų, ir išvis kokia bus ti gydytojo nuomonė apie  tuos pliotkus  g.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
ir dar, ką tik dičkė atsikėlė, ir.... doh.gif  umn.gif  bash.gif  frusty.gif  LOJA doh.gif niu ko man daugiau tikėtis, kai viena serga, tai ir kita iš paskos. Blyn, per mėnesį abi po antrą kartą mega_shok.gif  cray.gif

maniske gimusi turejo stafilokoka, o kaip dabar net nzn g.gif
Atsakyti
gražina37, kaip sveikatos g.gif kaip kosulys? mano mažė jau nebeloja, bet vistiek kosulys siaubingas, matau kaip skaudžiai kosi ir vargsta doh.gif
Atsakyti