Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 13:14)
Tai turbut virusinis,daugiau kaip pries savaite drauges sunelis 9 menesiu sirgo virusiniu laringitu ,tai nunesiau inhaliatoriu ir jam uzteko 2 kartu pakvepuoti ir daugiau neduso ,kosulys buvo islikes ir komplikavosi i abieju ausyciu uzdegima.
o mano palyginus didelis berniukstis ir taip jam sunku ,nakti labai karsciavo beveik 40 ,ir nukrito temperatura tik kai nusiveme,kvepuoja kaip koks astmininkas
Papildyta:

svoris 15 ,o stiprumo nezinau ,nes is kaimynes pora tableciu pasiemiau ir stiprumo neziurejau,na mazdaug kiek  g.gif

tai ir svarbiausia žinot kokio stiprumo tabletė yra, nes nuo to ir priklauso kiek duot g.gif Bėk pas kaimynką ir žiūrėkit kiek mg mirksiukas.gif
Atsakyti
tai tada veliau nueisiu,nes likom vieni namuose ,negaliu vieno palikti,o kaimyne kitoje laiptineje gyvena ir ji is namu neiseinanti mociute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 02 vasario 2008 - 12:20
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 13:20)
tai tada veliau nueisiu,nes likom vieni namuose ,negaliu vieno palikti,o kaimyne kitoje laiptineje gyvena ir ji is namu neiseinanti mociute

tai jei yra vadinamas stridoras, sugarink kokias 3 adrenalino amp, neskiesk su fiziologiniu, inaliuok gryną g.gif
Atsakyti
gal geriau praskiest, kad širdelė nepradėtų streikluot.
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 02 02, 14:26)
gal geriau praskiest, kad širdelė nepradėtų streikluot.

nu nakti tai jau labai greitai sirdele plake ,tai dabar natrio chloridu daugiau inhaliuoju
Atsakyti
nes mums daktarė sakė, galima garint kas 4-5 valandas, bet mažesnėm dozė, nors aš visada skiedžiu, jei tikrai stridoras,tai nuvaziuokit į ligoninę ir suleis vaistų, nes mums kai buvo stiprus laringitas, aš abejoju, kad be leidziamo hormono būtum išsikapstę, nes jau labai kriokė, man ir ligoninėje vienu metu norėjosi kviest daktarą, bet po visu vaisų suleidimų, kažkaip viskas rimo.
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 09:59)
sveikos kazkaip cia tuscia g.gif ,turbut jau visi vaikuciai jusu pasveiko,o pradejo sirgti  doh.gif temperatura aukciausia ,dusulys baisus ir jau nebeismanau ko griebtis cray.gif

Ar tikrai dusulys tik laringitinis?Iš geriamų hormonų ko gero rinkčiausi vienkartinę dexametazono dozę(jis veikia ilgiau ne prednizolonas), bet ir ją prasminga skirti per pirmas 24 val nuo simptomų pradžios.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 02 02, 15:47)
Ar tikrai dusulys tik laringitinis?Iš geriamų hormonų ko gero rinkčiausi vienkartinę dexametazono dozę(jis veikia ilgiau ne prednizolonas), bet ir ją prasminga skirti per pirmas 24 val nuo simptomų pradžios.

laringitinis ,bandome kapstytis su inhaliacijom arbatom ventolinu aflubinu,bijau ligonines nes su trimetinuku mamos nepalieka,o jei uz viska moketi tai geriau vaistus uz tuos pinigus nupirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 16:54)
laringitinis ,bandome kapstytis su inhaliacijom arbatom ventolinu aflubinu,bijau ligonines  nes su trimetinuku mamos nepalieka,o jei uz viska moketi tai geriau vaistus uz tuos pinigus nupirksiu schmoll.gif

o čia kur taip?
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 15:54)
laringitinis ,bandome kapstytis su inhaliacijom arbatom ventolinu aflubinu,bijau ligonines  nes su trimetinuku mamos nepalieka,o jei uz viska moketi tai geriau vaistus uz tuos pinigus nupirksiu schmoll.gif

inhaliuojamas adrenalinas padeda?
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 15:54)
laringitinis ,bandome kapstytis su inhaliacijom arbatom ventolinu aflubinu,bijau ligonines  nes su trimetinuku mamos nepalieka,o jei uz viska moketi tai geriau vaistus uz tuos pinigus nupirksiu schmoll.gif

tu cia ka,rimtai del 3m??? blink.gif norit pasakyti kad jei dabar as atvaziuociau su dukra i ligonine,man reiktu ja palikti viena? blink.gif absurdas, o natra vaikas tikrai neliktu vienas, ir tik butu dar blogiau scare.gif
Atsakyti
nu vilniuje tai ir su aštuonmečiais galima gulėt, taigi ir su suaugusiais būna žmogus, kai reikia, o kaip imanoma vaiką palikt vieną, kuriam krašte toks drastiškas požiūris.
Aš turėjau galvoje, ligoninės priimamajame suleisų vaistų, o dėl guldymo visada gali atsisakyt.
Papildyta:
ir jei būtinoji pagalba ar tuo metu poliklinikos nedirba tikrai už nieką nereikia mokėt, toks įsakymas yra.
Atsakyti