Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(laukinukė @ 2008 02 01, 10:25)
Mano mažiukė jau antrą naktį nekosėjo  thumbup.gif . Nežinau, ar sutapimas, ar padėjo kojyčių pamirkymas karštam vandenyje su druska. Paskui ištepiau eucabal tepaliuku ir užmoviau vilnones kojinytes. Bet būtent tą naktį kosuliukas pasitraukė.
O apie arbatas ar sultis - kai maniškė geria išskirtinai vandenį, tai jokios arbatos negaliu įsiūlyti  doh.gif . Aišku, vanduo geriausias atsigėrimas, bet ką daryti, kai susirgus reikia žolyčių  unsure.gif

As saviskei irgi jokiu arbateliu negaliu sugirdyti - jai arba vandenukas, arba kisielius doh.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos kazkaip cia tuscia g.gif ,turbut jau visi vaikuciai jusu pasveiko,o pradejo sirgti doh.gif temperatura aukciausia ,dusulys baisus ir jau nebeismanau ko griebtis cray.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 10:59)
sveikos kazkaip cia tuscia g.gif ,turbut jau visi vaikuciai jusu pasveiko,o pradejo sirgti  doh.gif temperatura aukciausia ,dusulys baisus ir jau nebeismanau ko griebtis cray.gif

console.gif niu kada gi ateis šventė į mūsų kiemus ir išaugsim tą ....... doh.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
turbut greiciau isprotesiu nuo įtampos ir nuo nemiegojimo sedint su vaiku ant ranku
Atsakyti
ojei grazina, ir jus jau prie ligoniuku console.gif nu visi dabar serga aplink sad.gif sveikatytes ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 02 02, 11:45)
ojei grazina, ir jus jau prie ligoniuku console.gif nu visi dabar serga aplink sad.gif sveikatytes ir jums  4u.gif

oi dekui ,kad tik nuo linkejimu vaikui pageretu doh.gif ,nu labai nenoriu to prednizolono bet labai jam blogai ,kokia dali tabletes duodat savo maziams?
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 12:41)
turbut greiciau isprotesiu nuo įtampos ir nuo nemiegojimo sedint su vaiku ant ranku

Laikykis, mamytuk, mes visos su tavim friends.gif friends.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 11:52)
oi dekui ,kad tik nuo linkejimu vaikui pageretu doh.gif ,nu labai nenoriu to prednizolono bet labai jam blogai ,kokia dali tabletes duodat savo maziams?

as nzn zinok, nesu davus tableciu. Cia toks virusas matyt eina, nes kur va paskaitau visi baisingai kankinasi su kosuliais, kurie niekaip nepraeina.
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 12:52)
oi dekui ,kad tik nuo linkejimu vaikui pageretu doh.gif ,nu labai nenoriu to prednizolono bet labai jam blogai ,kokia dali tabletes duodat savo maziams?

kokio amžiaus tavo lelius yra, a mažius čia susirgo? aš turiu lapuką pulmonoogė kur surašė apie prednizolono vartojimą mano panoms. Prašyčiau ką mums patarė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 02, 11:58)
kokio amžiaus tavo lelius yra, a mažius čia susirgo? aš turiu lapuką pulmonoogė kur surašė apie prednizolono vartojimą mano panoms. Prašyčiau ką mums patarė mirksiukas.gif

3 METUKAI
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 02, 13:02)

koks svoris ir po kiek mg turi prednz...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 02 vasario 2008 - 12:07
QUOTE(undine @ 2008 02 02, 11:58)
as nzn zinok, nesu davus tableciu. Cia toks virusas matyt eina, nes kur va paskaitau visi baisingai kankinasi su kosuliais, kurie niekaip nepraeina.

Tai turbut virusinis,daugiau kaip pries savaite drauges sunelis 9 menesiu sirgo virusiniu laringitu ,tai nunesiau inhaliatoriu ir jam uzteko 2 kartu pakvepuoti ir daugiau neduso ,kosulys buvo islikes ir komplikavosi i abieju ausyciu uzdegima.
o mano palyginus didelis berniukstis ir taip jam sunku ,nakti labai karsciavo beveik 40 ,ir nukrito temperatura tik kai nusiveme,kvepuoja kaip koks astmininkas
Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2008 02 02, 12:07)
koks svoris ir po kiek mg turi prednz...

svoris 15 ,o stiprumo nezinau ,nes is kaimynes pora tableciu pasiemiau ir stiprumo neziurejau,na mazdaug kiek g.gif
Atsakyti