Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(undine @ 2008 01 30, 18:34)
Sveikutes  4u.gif

zuvu taukus mes ir geriam. O klausykit kokius jus duodat? as sunui duodu kapsules,tai ramu, bet dukrai vat skystam pavidale, ir buteli laikau saldytuve, tai mane taip nervuoja tas su svirkstu itraukimas ir laikimas kad nebutu tokie salti, kad kartais net spec pamirstu  blush2.gif Kaip jus darot? gal galima nelaikyti saldytuve?  g.gif
o del vitaminu, tai kiek esu girdejusi, kad sergant net negalima gerti vitaminu, nes padeda ligai dar labiau bujoti  g.gif


Manoji ir geria grynus su citrinos skoniu net nesipriesina, sako , kad jei jie saldus g.gif , o as bijau ka ir pasakyt, o tai paskui is vis neikisiu, bet kai ji juos ryja mane net purto feeee kokie neskanus schmoll.gif Beje laikau saldytuve rolleyes.gif
QUOTE(lauke @ 2008 01 30, 18:52)
o aš purškiu fliksotidą, nes ligoninėje panašų purškia prie laringito,sakė gydytoj ajis tinka, tik , kad jis brangus.


O kokia ju kaina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 30 sausio 2008 - 18:24
Mes geriame Mollers zuvu taukus, laikome saldytuve..as grynu neduodu, maisau i koses...Na gyd sake kad ta dexametozona i burna kai ner priepuolio galima, bet kai svokscia, kad nuimt svokstima ir lojima, kad gerklus atpalaiduoti..kad smarkiau nebutu...sako tikekimes kad si karta issversit be rimtesniu priepuoliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 01 30, 17:52)
o aš purškiu fliksotidą, nes ligoninėje panašų purškia prie laringito,sakė gydytoj ajis tinka, tik , kad jis brangus.

mes ir fliksotida turim, bet ji ir naudojam tik bronxitams, nes jis yra jau skirtas astmininkams, tai vat nzn irgi ar ka padeda laringitui g.gif

QUOTE(fishke @ 2008 01 30, 18:17)
na ir pripliurpėt  bigsmile.gif 
vienkartinės hormono dozės nekenkia schmoll.gif o kad į burną dexametazono tai ir aš nebuvau girdėjus g.gif
dėl žuvų taukų tai mes geriam ištisus metus, tą paprastą lysi. Bet dabar jau mažoji žiaukčioja nuo jų, reiks Auksinę žuvelę jai pirkt, skaniau bus. Šaldytuve nelaikau.

atsirado nauji gi kazkokie zuvies tauku guminukai braskiu skonio doh.gif

tai is kur zinot ar galima nelaikyt saldytuve??? nes saltas tai as bijau jau duot, kaip tokia jautri gerkle doh.gif
Atsakyti
asmatikam vienkartinės dozės floxotido nepadeda, jo reikia ilgai vartot, o laringitui jis tinka
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 01 30, 19:50)
asmatikam vienkartinės dozės floxotido nepadeda, jo reikia ilgai vartot, o laringitui jis tinka

paskaiciau kad neraso kad 1 metu vaikui galima g.gif ir kokiom dozem galima kaip ji naudot?
Atsakyti
QUOTE(Gaudeamus @ 2008 01 30, 12:48)

Klausykit o nebandet aiskint kol laringitas atsiranda??nes praeita karta uzkimo gerkle, si karta nieko nebuvo tik slogyte ir bumt loja kaip suniukas? ar imanoma kaip nors uzkirst kelia tam? na vitaminai ar dar kazkas? cia persalo ar cia jau savaima atsiranda?
pasidalinkit patirtim prasau 4u.gif

laringitas - virusinės kvėpavimo takų infekcijos išraiška. Išvengti laringito, vadinasi išvengti bet kokio susidūrimo su virusu (praktiškai nerealu). Guodžia tai, kad liga iš tiesų "išaugama". Su virusu susiduria ir vyresni vaikai, tačiau vaikui augant, gerklų plyšys platėja ir net atsiradus gleivinės uždegimui nebėra pavojaus, jog atsiras dusulys. Amžius, kai liga 'išaugama" 5-7 metai.
Atsakyti
nu mes nuo pusantrų naudojam
Atsakyti
JOOO paguoda iki 7 metu...nz as i psichuske atgulsiu....o mamos turit kas ta inhaliatoriu, naudojat?ar verta pirkti???
Atsakyti
QUOTE(Gaudeamus @ 2008 01 30, 19:11)
JOOO paguoda iki 7 metu...nz as i psichuske atgulsiu....o mamos turit kas ta inhaliatoriu, naudojat?ar verta pirkti???

Turim, naudojam, tik jo dėka nė karto neteko keliauti iki ligoninės.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 01 30, 20:14)
Turim, naudojam, tik jo dėka nė karto neteko keliauti iki ligoninės.


GAl galetum patart kokios firmos ir kur pirkt?Ir ka pilti i ji? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
su inhaliatorium vis drąsiau, visur su juo
Atsakyti
Turim Microlife NEB10. Jei atsiranda lojantis kosuliukas su tipiniu dusuliu įkvėpimo metu, inhaliuojam adrenaliną. Jei tiesiog sausas dirginantis kosuliukas- paprastas fiziologinis tirpalas. 4u.gif
Pirkom vaistinėje. Kiek žinau Medita prekiauja kiek brangesniais, kurie tinkami ir astma sergantiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 30 sausio 2008 - 19:51