Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(fishke @ 2008 01 30, 14:48)
. Paklausia ar žuvies taukus geriam doh.gif Mes jų jau kibirą per visą laiką išgėrėm blink.gif Būna, kad ir "išsiklykia" laringitą unsure.gif Mano dičkė taip keletą kartų yra "prisiklykusi" doh.gif
Parašyk ką gydytoja sakys mirksiukas.gif


Visiems sveikatytes sirgaliukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O ka daktarai pataria gerti ''zuvies taukus'' g.gif
Nagi nagi papasakok dar negirdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 01 30, 16:54)
Visiems sveikatytes sirgaliukams  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O ka daktarai pataria gerti ''zuvies taukus'' g.gif
Nagi nagi papasakok dar negirdejau g.gif

taip zuvies taukus,tipo stiprina imuniteta ,bet laringito neisvengeme nors zuvies taukus istisai geriame,tik ramina tai kad laringitas isaugamas ,nors kaimyne 8 metu susirgo laringitu ,na nezinau nei ka galvoti ,po kol kas valgom medu su cesnaku geriame vit c ir tikimes kad bent gripas nepuls,o laringita kada jis beuzpultu nukausim su inhaliacijom ir ventolinu ,bent jau zinau kuo gydyti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

na ziuriu nemazai ligoniuku pas mus console.gif

o mes jau rytoj keliaujam i darza, kazkaip si karta mes labai greit pasveikom thumbup.gif ,gal tikrai tie lasiukai cia padeda g.gif

zuvu taukus mes ir geriam. O klausykit kokius jus duodat? as sunui duodu kapsules,tai ramu, bet dukrai vat skystam pavidale, ir buteli laikau saldytuve, tai mane taip nervuoja tas su svirkstu itraukimas ir laikimas kad nebutu tokie salti, kad kartais net spec pamirstu blush2.gif Kaip jus darot? gal galima nelaikyti saldytuve? g.gif
o del vitaminu, tai kiek esu girdejusi, kad sergant net negalima gerti vitaminu, nes padeda ligai dar labiau bujoti g.gif
Atsakyti
aš nelaikau šaldytuve žuvų taukų, bet nelabai irgeria
Atsakyti
Na va po gyd tokios naujienos: tempa 37,5 , i lauka nevest ir nemaudyt..jei auksta tempa negarint vonioje ir su garintuvu negarint, nes tempa kils..pirma must tempa..gert 4 d ventinola.(jei taip parasiau) biggrin.gif susvirkste burnon dexametazona( manau jo gal nuspirkt namie turet jei ka? g.gif ) ir ka liepe nosi valyt juros vandeniu kol kas..na sako tikesimes ne letinis, ir si karta prasoksite lengviau, nes diena lyg lengviau miega, ne kosti unsure.gif bijau prisikalbet doh.gif ale sakau duodu zuvu taukus, c vitamina..nu nifiga nestipreja imun sistema..nu sako dar bifolak pagerkit, nes ir grybas kimba jai daznai blink.gif
sako iki 3metu isaugs..nu bet paskaiciau kad cia kazkas iki 8 neisaugo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 01 30, 17:39)
aš nelaikau šaldytuve žuvų taukų, bet nelabai irgeria

maniske tai issisiepus net lapnoja, mane tai pacia net purto hihihi.gif

QUOTE(Gaudeamus @ 2008 01 30, 17:40)
Na va po gyd tokios naujienos: tempa 37,5 , i lauka nevest ir nemaudyt..jei auksta tempa negarint vonioje ir su garintuvu negarint, nes tempa kils..pirma must tempa..gert 4 d ventinola.(jei taip parasiau) biggrin.gif  susvirkste burnon dexametazona( manau jo gal nuspirkt namie turet jei ka? g.gif ) ir ka liepe nosi valyt juros vandeniu kol kas..na sako tikesimes ne letinis, ir si karta prasoksite lengviau, nes diena lyg lengviau miega, ne kosti unsure.gif  bijau prisikalbet doh.gif  ale sakau duodu zuvu taukus, c vitamina..nu nifiga nestipreja imun sistema..nu sako dar bifolak pagerkit, nes ir grybas kimba jai daznai blink.gif
sako iki 3metu isaugs..nu bet paskaiciau kad cia kazkas iki 8 neisaugo blink.gif

jo geruju bakteriju ir labai svarbu paduoti,ir net ilgesni laika gali, jei sakai daznai kabinasi grybas. Tik vat nesupratau g.gif jums i burna susvirkste dexametazona? nu bet kiek gydytoju tiek ir variantu doh.gif lotuliukas.gif as tai i sikna dukrai duriu ji g.gif
sveikit ir jus mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš purškiu fliksotidą, nes ligoninėje panašų purškia prie laringito,sakė gydytoj ajis tinka, tik , kad jis brangus.
Atsakyti
TURBUT NUO VAIKO PRIKLAUSO KADA JIS ISAUGA,na mano maziui tai gruodzio menesi paskutini karta buvo laringitas,tai nezinia kada vel griebs,o del siltu garu tai mums jie negerai ,dar labiau dusti pradeda ,o kas cia per vaistas tas dexametazonas ?
Atsakyti
jis gi hormonas
Atsakyti
nu ir nesamone vaikui tokia bjaurybe duoti,nu nebent dusta labai ir melynuoja g.gif ,na as vistiek suabejociau ar vaikui duoti doh.gif
Atsakyti
nu aš purškiu, kelias dienas supurkst, tai nieko tokio, gal geriau nei važiuot į ligoninę.
Nu ir adrenalinas hormonas, kad kai jau tikrai laringitas be jų sunku.
Atsakyti
na ir pripliurpėt bigsmile.gif
vienkartinės hormono dozės nekenkia schmoll.gif o kad į burną dexametazono tai ir aš nebuvau girdėjus g.gif
dėl žuvų taukų tai mes geriam ištisus metus, tą paprastą lysi. Bet dabar jau mažoji žiaukčioja nuo jų, reiks Auksinę žuvelę jai pirkt, skaniau bus. Šaldytuve nelaikau.
Atsakyti