Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(fishke @ 2008 01 28, 16:10)
aš su laringitais visada vedu laukan, aišku jei be tempos ir oras normalus mirksiukas.gif o šiandien pas mus tiesiog pasaka, o ne oras lotuliukas.gif
o aš jau turbūt duosiu mažei antibus, vis galvojau, kad apsieism, bet prie lojimo prisidėjo ir akių piūliavimas doh.gif ai vien žo, bijau kad kas blogiai nenutiktų.O dar su viena medike pasikonsultavau, tai sako, kad neužaktų tie akių latakai nuo ilgo akių pūliavimo, paskui visokie zondavimai doh.gif

Stiprybes fishke ir sveikatytes mazylei.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Oras siandien pasakiskas, bigsmile.gif mes irgi buvom iseje gulbiu pamaitinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 01 28, 16:17)
Stiprybes fishke ir sveikatytes mazylei....  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Oras siandien pasakiskas,  bigsmile.gif mes irgi buvom iseje gulbiu pamaitinti  tongue.gif

jooo, dičkę kątik išleidau laukan, omažei sugalvojau dėl visą ko pamatuot tempą, nes tokia zyzliukė blink.gif ir ką, 37,7, o jau kelias dienas nebeturėjo ir vėl. Eisiu skiest tų miltelių su vandeniu, jau fsio, reikia ir nieko nepadarysi g.gif
Atsakyti
Sveikos,
na jo fishke,jei jau vel temperatura atsirado,tikrai nebetempk gumos, sveikit dar karteli 4u.gif

na o mes net nzn, tfu tfu tfu, gal pirma karta neisisirgom, tik prakaitavimas isduoda kad sirguliuojam, ir biskuti pakimusi.

QUOTE(Dalbara @ 2008 01 28, 14:48)
Kažkur skaičiau kad kvėpuot soda negalima  schmoll.gif džioviną gleivinę

na as tik kai prisimenu iberiu sodos. Mano brolis mazas istysai sirgdavo laringitais, tai man mama pasake kad seniau taip gydydavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 28, 22:53)
Sveikos,
na jo fishke,jei jau vel temperatura atsirado,tikrai nebetempk gumos, sveikit dar karteli  4u.gif

na o mes net nzn, tfu tfu tfu, gal pirma karta neisisirgom, tik prakaitavimas isduoda kad sirguliuojam, ir biskuti pakimusi.
na as tik kai prisimenu iberiu sodos. Mano brolis mazas istysai sirgdavo laringitais, tai man mama pasake kad seniau taip gydydavo  g.gif

ačiū ačiū 4u.gif Jums taip pat sveikatėlės 4u.gif o dėl sodos, tai kai skambinau į greitukę, iškart pasakė - tik ne su soda. O kai buvom pas LOR, tai patarė su soda. Ką čia ir besuprasi, jei patys medikai tarpusavyje nesusitaria doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 29, 08:20)
ačiū ačiū 4u.gif Jums taip pat sveikatėlės  4u.gif o dėl sodos, tai kai skambinau į greitukę, iškart pasakė - tik ne su soda. O  kai buvom pas LOR, tai patarė su soda. Ką čia ir besuprasi, jei patys medikai tarpusavyje nesusitaria doh.gif

va va, kaip mane tas nervuoja as negaliu bash.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 29, 09:20)
ačiū ačiū 4u.gif Jums taip pat sveikatėlės  4u.gif o dėl sodos, tai kai skambinau į greitukę, iškart pasakė - tik ne su soda. O  kai buvom pas LOR, tai patarė su soda. Ką čia ir besuprasi, jei patys medikai tarpusavyje nesusitaria doh.gif

doh.gif doh.gif doh.gif Tai kurie cia dabar teisus???????? g.gif
Atsakyti
sveikos, maniau negrysiu cia verysad.gif tepraejo 3 savaites ar net 2 ir vel...pasirode vaakre sloga mazei, o jau girdziu suniuku loja...ijungiau garus..nz ka daryt..svyra rankos, pamirsau kaip gydit jau....
Atsakyti
QUOTE(Gaudeamus @ 2008 01 29, 23:18)
sveikos, maniau negrysiu cia verysad.gif tepraejo 3 savaites ar net 2 ir vel...pasirode vaakre sloga mazei, o jau girdziu suniuku loja...ijungiau garus..nz ka daryt..svyra rankos, pamirsau kaip gydit jau....

console.gif vargšelė... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudeamus @ 2008 01 30, 00:18)
sveikos, maniau negrysiu cia verysad.gif tepraejo 3 savaites ar net 2 ir vel...pasirode vaakre sloga mazei, o jau girdziu suniuku loja...ijungiau garus..nz ka daryt..svyra rankos, pamirsau kaip gydit jau....

labuka labuka, niekur nedingsi unsure.gif
kaip nakrelė praėjo?
pasveiksta vaikas po laringito ir kažkaip ramiau pasidaro, bet tik trumpam doh.gif gaila, o juk norėtųsi, kad visai nebepultų tas nelabasis arba būtų bent jau keletą mėnesių ramu verysad.gif taip nėra doh.gif baisiausia bent jau man yra tas pirmasis išgirstas negražus kosulys, o paskui susitaikau, kad JAU TIKRAI ir viską ramiai apgalvojus imuosi kažkokų priemonių g.gif kantrybės, mamytuk, juk greit pasveiksit mirksiukas.gif o pamiršt ką daryt nemanau, kad pamiršai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 30, 09:23)
labuka labuka, niekur nedingsi unsure.gif
kaip nakrelė praėjo?
pasveiksta vaikas po laringito ir kažkaip ramiau pasidaro, bet tik trumpam doh.gif gaila, o juk norėtųsi, kad visai nebepultų tas nelabasis arba būtų bent jau keletą mėnesių ramu verysad.gif taip nėra doh.gif baisiausia bent jau man yra tas pirmasis išgirstas negražus kosulys, o paskui susitaikau, kad JAU TIKRAI  ir viską ramiai apgalvojus imuosi kažkokų priemonių g.gif kantrybės,  mamytuk, juk greit pasveiksit mirksiukas.gif o pamiršt ką daryt nemanau, kad pamiršai mirksiukas.gif

sveika, naktele dar puse bedos..kas valanda keles, verke kosejo, ale dusta karkalais ar kazkuo...girdziau arbata..tempa 38 laikes, ryte 37,2..isikvieciau gyd , po pietu bus..liepe kol kas ventinola duot, bet kad ji spjauna ji verysad.gif
Klausykit o nebandet aiskint kol laringitas atsiranda??nes praeita karta uzkimo gerkle, si karta nieko nebuvo tik slogyte ir bumt loja kaip suniukas? ar imanoma kaip nors uzkirst kelia tam? na vitaminai ar dar kazkas? cia persalo ar cia jau savaima atsiranda?
pasidalinkit patirtim prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudeamus @ 2008 01 30, 13:48)
sveika, naktele dar puse bedos..kas valanda keles, verke kosejo, ale dusta karkalais ar kazkuo...girdziau arbata..tempa 38 laikes, ryte 37,2..isikvieciau gyd , po pietu bus..liepe kol kas ventinola duot, bet kad ji spjauna ji verysad.gif
Klausykit o nebandet aiskint kol laringitas atsiranda??nes praeita karta uzkimo gerkle, si karta nieko nebuvo tik slogyte ir bumt loja kaip suniukas? ar imanoma kaip nors uzkirst kelia tam? na vitaminai ar dar kazkas? cia persalo ar cia jau savaima atsiranda?
pasidalinkit patirtim prasau 4u.gif

aš daugiau kito nieko ir nedarau - ieškau priežasties visur doh.gif kol kas jokių rezultatų. Visi sako - išaugs kažkada, bet KADA????? dažniausia laringitas yra virusinės kilmės, kadangi bals stygos jautresnės, tai ir kimba į jas, o kitiems žiūrėk tuoj kokie bronchitai. Čia jau kas kam silpnas doh.gif Mums dažniausia laringitas būna be tempos, bet yra buvę keletą kartų ir su ja g.gif važiavom ir pas pulmonologą dėl tų savo ligų, nieko nesako. Tik dar kartą sukartoja kaip gydytis ir viskas. Paklausia ar žuvies taukus geriam doh.gif Mes jų jau kibirą per visą laiką išgėrėm blink.gif Būna, kad ir "išsiklykia" laringitą unsure.gif Mano dičkė taip keletą kartų yra "prisiklykusi" doh.gif
Parašyk ką gydytoja sakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 30, 14:48)
aš daugiau kito nieko ir nedarau - ieškau priežasties visur doh.gif kol kas jokių rezultatų. Visi sako - išaugs kažkada, bet KADA????? dažniausia laringitas yra virusinės kilmės, kadangi bals stygos jautresnės, tai ir kimba į jas, o kitiems žiūrėk tuoj kokie bronchitai. Čia jau kas kam silpnas doh.gif Mums dažniausia laringitas būna be tempos, bet yra buvę keletą kartų ir su ja g.gif važiavom ir pas pulmonologą dėl tų savo ligų, nieko nesako. Tik dar kartą sukartoja kaip gydytis ir viskas. Paklausia ar žuvies taukus geriam doh.gif Mes jų jau kibirą per visą laiką išgėrėm blink.gif Būna, kad ir "išsiklykia" laringitą unsure.gif Mano dičkė taip keletą kartų yra "prisiklykusi" doh.gif
Parašyk ką gydytoja sakys mirksiukas.gif

Laikykits mamulytes ir bukit stiprios ir uz save ir uz vaikucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti