Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(lauryzi @ 2008 01 27, 09:58)
Taiva, as jau taip saugoju tuos savo pupuliukus nuo tu virusu, persalimu, unsure.gif  o issivaizduokit, buvau palikusi uosvienei vaikus pusdieniui, tai ta sugebejo i lauka juos isvesti per stipriausia veja ir lietu  fool.gif  fool.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif Ir sako:"Uztai kaip paskui gerai miegojo "  doh.gif  doh.gif  doh.gif Niu kosmaras kazkoks....  blink.gif

kai vaikai sveiki tai gal ir tas lietus nepavojingas,bet jei linke pasirkti jai tada liudna kai kiti zmones nemasto ka daro doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
na kaip sveikatos serganciuju? mums lyg ne laringitas, gal angina, o gal laiku isskapanojom, neaisku g.gif aisku tik kad gydomes biggrin.gif

o del kordicepso, tai internete meta tik apie kapsules, mes turim skystam pavidale, buteliuke smile.gif
Atsakyti
mes irgi atsikėlėm pakimę,pakvėpavom vandeniu, daviau prieš alerginių, žiūrėsiu kaip bus toliau, bijau , kad po miego nebūtų sunkiau.
Atsakyti
mes kvepuojam vandeni su soda. O priesalerginius ir duodu sirupa Aerus.
nzn ka cia su darbu daryt verysad.gif
Atsakyti
aš esu davusi aerus tabletės pusę, tai kažkaip tą naktį labai kosėjo, nes visada duodu klaritino.
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 01 27, 18:02)
aš esu davusi aerus tabletės pusę, tai kažkaip tą naktį labai kosėjo, nes visada duodu klaritino.

na nzn zinok, mums aerusas kaip tik kosuli nuslopina. Gydytoja sake kad is priesalerginiu jis dabar geriausias, nes slopina dar kartu ir uzdegima.
Atsakyti
Mamytės, o kaip jaučiasi laringitu sirgdami mažiukai dieną. Nežinau, kas mano mažei - dieną tik truputį prikimusi, o va naktį tai kankinosi - toks jausmas, kad kažkas gerklytėje jai kvėpuoti trukdė verysad.gif Gydytoja serga, o ir nelabai ji nustato ligą schmoll.gif . Prieš porą savaičių sugėrė antibiotikus nuo anginos, dabar vėl kažkokia nesąmonė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 01 28, 14:04)
Mamytės, o kaip jaučiasi laringitu sirgdami mažiukai dieną. Nežinau, kas mano mažei - dieną tik truputį prikimusi, o va naktį tai kankinosi - toks jausmas, kad kažkas gerklytėje jai kvėpuoti trukdė  verysad.gif Gydytoja serga, o ir nelabai ji nustato ligą  schmoll.gif . Prieš porą savaičių sugėrė antibiotikus nuo anginos, dabar vėl kažkokia nesąmonė  doh.gif

mano panoms kartais būna, kad dieną beveik nekosti, tik pakimus, bet jau į vakarą pradeda . Dar ir nuo laringito sunkumo tas priklauso g.gif
Atsakyti
pas mus tai keista situacija, kaip minėjau nuo vakar ryto pakimęs, šiandien truputį geriau, tik vandeniu garinau ir daviau priešalerginių, bet nei slogos, nei kosulio, bet pažiūrėjau du krūminiai dantys lenda, nes mums kartais taip buna,o net gi ne kartais ir pastoviai, kad užkimstam be priežasties, bet sieju su dantim.
O kai būna laringitas, tai dieną kosti retokai ir jau drėgnai po adrenalino.
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 27, 16:33)
mes kvepuojam vandeni su soda. O priesalerginius ir duodu sirupa Aerus.
nzn ka cia su darbu daryt  verysad.gif

Kažkur skaičiau kad kvėpuot soda negalima schmoll.gif džioviną gleivinę
Atsakyti
Bet kiek suprantu, jei nėra temperatūros, galima išvesti į lauką g.gif Šiandien toks ramus oras, net gaila mažiukės. Per tuos šlykščiaorius nežinau, kada rimčiau lauke bevaikštinėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 01 28, 16:06)
Bet kiek suprantu, jei nėra temperatūros, galima išvesti į lauką  g.gif  Šiandien toks ramus oras, net gaila mažiukės. Per tuos šlykščiaorius nežinau, kada rimčiau lauke bevaikštinėjo  verysad.gif

aš su laringitais visada vedu laukan, aišku jei be tempos ir oras normalus mirksiukas.gif o šiandien pas mus tiesiog pasaka, o ne oras lotuliukas.gif
o aš jau turbūt duosiu mažei antibus, vis galvojau, kad apsieism, bet prie lojimo prisidėjo ir akių piūliavimas doh.gif ai vien žo, bijau kad kas blogiai nenutiktų.O dar su viena medike pasikonsultavau, tai sako, kad neužaktų tie akių latakai nuo ilgo akių pūliavimo, paskui visokie zondavimai doh.gif
Atsakyti