Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(undine @ 2008 01 26, 14:06)
mes kasdien tikrai neinam, na darze beveik kasdien veda, jei tik lietus nelyja.
Bet su tuo lauku dabar ka daryt  g.gif o vejas nieko? nes ji tai garantuoju 100 procentu kad vaikscios issiziojus nors kiek.

fishke zinai man tai ir ziurint sikart kazkaip panasiau gal daugiau i angina  g.gif , bet plius kartu yra ir pakimimas, ryte toks biskuti lojimas buvo, vat ir nesuprasi wacko.gif duodu hexsalyse tableciu, umckoloro duodu, vakare ipurskiu tamtum verde, kojas pakaitinau, sivakar kaip rasiau uzdesiu gal dar kompresiuka garstyciu  g.gif
laikykites ir jus  4u.gif

niu jei lauke bus išsižiojus irgi nieko gero, o vėjas šiandi tai ne mažas. O mums anginą patvirtino, tempa 39,5 buvo, šiandi jau nėr, bet šiltų kompresų bijau dėt. Tiesa, vakar su varške dėjau, niu nežinau padėjo ar ne, šiandi vėl tokį dėsiu. ta varške tokią čiut šiltą dedu. O pakimus ir mano yra, kosulys jau su "amsėjimo atgarsiais" g.gif Duodu umckalor, čiulpinukus, nors tiek ji dar tečiulpia, randu prie grindų ar stalo priklijuotą lotuliukas.gif o trinto į burną neįkiši doh.gif purškiamiems ji dar per maža. eisiu jau pagarint ją prieš miegą, bent su fiziologiniu. Brrrr, greičiau vasara ateitų unsure.gif
Atsakyti
maniskiams beveik niekad nera temperaturos, toks vaizdas kad ju organizmas pats visai nekovoja su liga verysad.gif

nu desiu reklamos dabar hihihi.gif
kaip minejau skaiciau sian puse dienos nete apie laringita, ir radau kad kordicepso lasiukai labai gerai. Mes juos uzpernai gerem kaip kad sustiprint imuniteta. Tai susiradau telefoniuka tos moteriskes pas kuria pirkom, ir vyras parveze. Ji duoda telefona LOR gydytojos Kaune, jai pasiskambini ir ji viska labai maloniai isaiskina, kiek duoti ir kaip. Tai va man liepe vakarais i nosyte po lasiuka ilasinti, ir i diena du kartus duoti po 1ml. Kainuoja jie 90lt. Garantavo kad sutvarkys balso stygas, nuramins gleivine g.gif

Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 26, 15:32)
maniskiams beveik niekad nera temperaturos, toks vaizdas kad ju organizmas pats visai nekovoja su liga  verysad.gif

nu desiu reklamos dabar hihihi.gif
kaip minejau skaiciau sian puse dienos nete apie laringita, ir radau kad kordicepso lasiukai labai gerai. Mes juos uzpernai gerem kaip kad sustiprint imuniteta. Tai susiradau telefoniuka tos moteriskes pas kuria pirkom, ir vyras parveze. Ji duoda telefona LOR gydytojos Kaune, jai pasiskambini ir ji viska labai maloniai isaiskina, kiek duoti ir kaip. Tai va man liepe vakarais i nosyte po lasiuka ilasinti, ir i diena du kartus duoti po 1ml. Kainuoja jie 90lt. Garantavo kad sutvarkys balso stygas, nuramins gleivine  g.gif

aš irgi apie šitą esu girdėjus, tik dar nebandėm g.gif gal vertėtų. O koks ten kiekis yra už tą sumą? Hm, gal kas Klaipėdoje galėtų apie kordicepsą pakonsultuot. O jo vaistinėse nėra pirkt? jau baigia pribaigt visus tas laringitas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 26, 15:36)
aš irgi apie šitą esu girdėjus, tik dar nebandėm g.gif gal vertėtų. O koks ten kiekis yra už tą sumą? Hm, gal kas Klaipėdoje galėtų apie kordicepsą  pakonsultuot. O jo vaistinėse nėra pirkt? jau baigia pribaigt visus tas laringitas doh.gif

nzn zinok ar yra vaistinese, bet jei ka, duociau ta telefoniuka tos gydytojos is Kauno, gal ji zinotu kas Klaipedoj platina mirksiukas.gif
ten 4 buteliukai po 30ml berods g.gif ,kaip minejau i diena reik duot po 1ml maniskei 4m.

nu klausykis pasiskambinau pati sitai gydytojai pasiklausti dar, ar skalauti su tais lasiukais gali, ir paklausiau kaip del Klaipedos, tai man dave numeriuka mirksiukas.gif jei nori, parasysiu i az, nes cia gal paskui kad negauciau velniu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 26 sausio 2008 - 15:45
QUOTE(undine @ 2008 01 26, 16:38)
nzn zinok ar yra vaistinese, bet jei ka, duociau ta telefoniuka tos gydytojos is Kauno, gal ji zinotu kas Klaipedoj platina  mirksiukas.gif
ten 4 buteliukai po 30ml berods  g.gif ,kaip minejau i diena reik duot po 1ml maniskei 4m.

nu klausykis pasiskambinau pati sitai gydytojai pasiklausti dar, ar skalauti su tais lasiukais gali, ir paklausiau kaip del Klaipedos, tai man dave numeriuka  mirksiukas.gif  jei nori, parasysiu i az, nes cia gal paskui kad negauciau velniu  blush2.gif  biggrin.gif

ok, parašyk, ačiū 4u.gif o čia bus kuri platina numeris ar ne? o paskui dar ir su gydytoja reik kalbėt?
jergau, niu nežinau kas puola mano panas, juk dičkė tik tik pasveiko iš po to įdomaus laringito su akių pūliavimo.O dab mažė, kątik išmiegojo pietukus ir jau akytės pūliuotos doh.gif jau man panašu į infekciją, o ne į virusą. Duosiu jau vakare antibus, nebelauksiu nieko. O jei pirmadienį dar taip bus, lakinsiu pas okulistą, kad imtų tepiniuką iš akies ir žiūrėtų kas ten yr. Brt jei antibus pradėsiu duot daba, tai jau tikslaus atsakymo ir nebebus g.gif doh.gif Ką daryt? ir vis mums tokios nesąmonės prasideda savaitgaliais.
P.s. loja kaip tikras amsius doh.gif
Atsakyti
gal pasikvėpuokit adrenalinu, kad naktį nebūtų bėdos.
Atsakyti
fiskhe neskubek gal dar, cia jums gripas garantuotai, tik vat turit siplna vienat su gerkle ir ten matyt dar prisikabino. Ne is vienos jau girdejau , kad akys puliuoja. Tau reikai akiu lasiuku kokiu antibiotiniu palasint joms, o jei siaip nieko daugiau baisaus, palauk su antibais, drauges vaikui taip pat buvo. dienas auksta temperatura, paskui ant akiu, bet sake be antibiotikiu issiverte. Nu tu zekis, aisku patart lengviausia, bet tu situacija matai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 26 sausio 2008 - 17:25
QUOTE(undine @ 2008 01 26, 18:24)
fiskhe neskubek gal dar, cia jums gripas garantuotai, tik vat turit siplna vienat su gerkle ir ten matyt dar prisikabino. Ne is vienos jau girdejau , kad akys puliuoja. Tau reikai akiu lasiuku kokiu antibiotiniu palasint joms, o jei siaip nieko daugiau baisaus, palauk su antibais, drauges vaikui taip pat buvo.  dienas auksta temperatura, paskui ant akiu, bet sake be antibiotikiu issiverte. Nu tu zekis, aisku patart lengviausia, bet tu situacija matai  4u.gif

ačiū už nr 4u.gif nu žiesiu kaip čia mums seksis g.gif doh.gif O apie gripą aš net nepamislinau, kad gali būt g.gif o gal blink.gif Niu vaiaks yra aktyvus, neusglebęs, tempos nėr, o tai manau jau neblogai. Tik akys ir tas košmariškai į neviltį varantis kosulys unsure.gif einu skaityt apie tą kordi... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2008 01 26, 17:40)
akytės pūliuotos  doh.gif jau man panašu į infekciją, o ne į virusą

atsiprašau, jau kai sušnekėjau blush2.gif turėjau galvoj bakterinę infekciją, o ne virusinę blush2.gif bet tai gal tempa laikytųsi jei būtų bakterija ir gydyčiau be antibų g.gif
Atsakyti
nugi paziurejau vaistu puslapyje kordicepso yra pirkti tik kapsulemis ,o kai paskaiciau kokia ju paskirtis ,tai apstulbau negi vienas vaistas gali tureti toki latu poveiki g.gif nuo imuniteto stiprinimo iki onkologiniu ligu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 01 26, 19:36)
nugi paziurejau vaistu puslapyje kordicepso yra pirkti tik kapsulemis ,o kai paskaiciau kokia ju paskirtis ,tai apstulbau negi vienas vaistas gali tureti toki latu poveiki g.gif nuo imuniteto stiprinimo iki onkologiniu ligu doh.gif

taip, rašo labai gražiai g.gif o lašus reik pasidaryt išardžius kapsulę ir su vandeniu maišyt, vadinamas "veikanas". Aš taip supratau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 26 sausio 2008 - 19:30
QUOTE(fishke @ 2008 01 26, 19:13)
taip, rašo labai gražiai  g.gif o lašus reik pasidaryt išardžius kapsulę ir su vandeniu maišyt, vadinamas "veikanas". Aš taip supratau  g.gif

o tai kokiu santykiu reikia skiesti?bandyciau nupirti ,30kapsuliu per menesi suvartotume ir kaina normali
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 25, 18:35)
jums taip pat 4u.gif fui, kaip visur pilna virusų tai baisu. Eini pas gyytoja su viena bėda, o parsinešt iš ten gali jų daugiau doh.gif Geriau nesirgti smile.gif

Taiva, as jau taip saugoju tuos savo pupuliukus nuo tu virusu, persalimu, unsure.gif o issivaizduokit, buvau palikusi uosvienei vaikus pusdieniui, tai ta sugebejo i lauka juos isvesti per stipriausia veja ir lietu fool.gif fool.gif mega_shok.gif mega_shok.gif Ir sako:"Uztai kaip paskui gerai miegojo " doh.gif doh.gif doh.gif Niu kosmaras kazkoks.... blink.gif
Atsakyti