Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(lauryzi @ 2008 01 25, 18:30)
Kaip liudna....  cray.gif  cray.gif Sveikatytes Jusu mergytei  4u.gif  4u.gif

jums taip pat 4u.gif fui, kaip visur pilna virusų tai baisu. Eini pas gyytoja su viena bėda, o parsinešt iš ten gali jų daugiau doh.gif Geriau nesirgti smile.gif
Atsakyti
sveikutes verysad.gif
maniskei jau laringitas verysad.gif verysad.gif ,nera taip buve klausykit, tik gi pries menesi buvo verysad.gif
kaip rasiau kad nepatiko tas krenksimas, kazko gerkleje buvomas, vakar iskart ijungiau drekikli jos kambari ( bt jusu pagalba tik prisiminiau kad ji turiu doh.gif ) tai nebuvo naktinio spazmo, tik girdziu kaip kvepuoja, ir kad ten uzspazmuota yra verysad.gif
zinok ka pagalvojau, kad buvau daug prisiskacius jusu visokiu patarimu, bet kai ju reikia jau, is to streso, nervuo ale nei vieno nepamenu fear.gif
sakau gal reiktu pirmaja pagalba mums susirasyti 1-ame psl ,kad vat bedai istikus,atsivertei ir skaitai, ka manot?
ir klausimas, jei spazmuoja nesmarkiai dar, isvest man ja i lauka ar kaip? g.gif vedint namus ane? g.gif
labai laukiu atsakymu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 26, 07:09)
sveikutes  verysad.gif
maniskei jau laringitas  verysad.gif  verysad.gif ,nera taip buve klausykit, tik gi pries menesi buvo  verysad.gif
kaip rasiau kad nepatiko tas krenksimas, kazko gerkleje buvomas, vakar iskart ijungiau drekikli jos kambari ( bt jusu pagalba tik prisiminiau kad ji turiu doh.gif ) tai nebuvo naktinio spazmo, tik girdziu kaip kvepuoja, ir kad ten uzspazmuota yra  verysad.gif
zinok ka pagalvojau, kad buvau daug prisiskacius jusu visokiu patarimu, bet kai ju reikia jau, is to streso, nervuo ale nei vieno nepamenu  fear.gif
sakau gal reiktu pirmaja pagalba mums susirasyti 1-ame psl ,kad vat bedai istikus,atsivertei ir skaitai, ka manot?
ir klausimas, jei spazmuoja nesmarkiai dar, isvest man ja i lauka ar kaip?  g.gif vedint namus ane?  g.gif
labai laukiu atsakymu  verysad.gif

kambari vedink,o i lauka neikit,nes buna apsunkintas kvepavivas ir jie giliau kvepuoja ,na as taip manau nes gruodzio menesi maziu isvedziau pasivaikscioti kai buvo pati pradzia ligos dar nelojo ,ir vakare buvo labai didelis dusimas verysad.gif
Atsakyti
aciu, nevedziau i lauka, tik isvedinau namus ir ijungiau ventiliacija name, kad visada oras keistusi.
Ir klausykit koki jus darot kompresiuka ant kaklo? as visdada tik uzrysu skaryte ir viskas ,gal dar ka reikia?
Atsakyti
visa laika pataria deti sildomuosius kompresus,tai kaitinta druska ar bulves virtos su lupyna,bet as pora kartu bandziau deti tai labai jis verke ir dar labiau dusti pradejo ,tai dabar tik aprisu siltai kakliuka
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 01 26, 09:10)
visa laika pataria deti sildomuosius kompresus,tai kaitinta druska ar bulves virtos su lupyna,bet as pora kartu bandziau deti tai labai jis verke ir dar labiau dusti pradejo ,tai dabar tik aprisu siltai kakliuka

tai vat, kad prie laringito negalima vaiko stresuoti, nes dar labiau griebia doh.gif zinant saviske tai neduos ji man deti tos drusko bijau g.gif
paguldziau miegoti dabar pietu, tai tik uzkimusi labai. Ryte buvo masazuotoja pas mus, tai ir jai nugaryte su taure pamasazavo, sako geriau bus negu garstycios.
Atsakyti
4u.gif Štai ką pataria VUVL Otolaringologijos skyriaus ausų, nosies, gerklės ir balso ligų gydytojas H. Ališauskas (Respublika, 2008 sausio 14d):

1. Jei vaikas blaškosi, nuraminkite jį. Kai jis kvėpuos rečiau ir giliau, į plaučius pateks daugiau oro.

2. Nepalikite sergančio vaiko vieno, būdami su juo rinkitės tokią veiklos formą, kad jis kuo mažiau kalbėtų - piešimą, dėlionę.

3. Neleiskite vaikui šnabždėti, nes tai dar labiau įtempia balso stygas.

4. Keletą kartų per dieną po 5-10 min. darykite inhaliacijas, į vandenį įlašinę po keletą lašų mentolo, jodo, arba leiskite ligoniui kvėpuoti šilto dušo garais. Tai palengvins kvėpavimą, suskystins gerklų plyšyje susikaupusias gleives.

5. Paruoškite šiltą vonelę kojoms, padukus patepkite jodu. Ant jų galima uždėti garstyčių lapelių, apauti mažylį vilnonėmis kojinaitėmis. Didesniam vaikui garstyčių lapelių galima dėti ir ant krutinės, tik nelaikykite pernelyg ilgai, kad jie nenudegintų odos.

6. Duokite gerti daug nešaltų skysčių - žolelių arbatos, mineralinio vandens, sulčių.

7. Drėkinkite ligonio kambarį specialiu drėkintuvu arba užtiesę ant centrinio šildymo radiatorių drėgnų švarių rankšluosčių.

8. Jei vaikui sunku kvėpuoti pro nosį, išvalykite ją. Pro nosį patenkantis oras tampa šiltesnis ir drėgnesnis, mažiau dirgina gerklas.
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 26, 12:03)
tai vat, kad prie laringito negalima vaiko stresuoti, nes dar labiau griebia doh.gif zinant saviske tai neduos ji man deti tos drusko bijau  g.gif
paguldziau miegoti dabar pietu, tai tik uzkimusi labai. Ryte buvo masazuotoja pas mus, tai ir jai nugaryte su taure pamasazavo, sako geriau bus negu garstycios.

garstycios labai degina,tai zinoma taures pagalba masazuotoja turetu greiciau pagydyti
as siuo metu ziaurei sloguoju ,tai taip bijau kad mazius nepasigautu bacilos ,reiktu i lauka vesti ji kad atsparumas atsirastu,bet jegu nulis doh.gif
Atsakyti
aciu jukka wub.gif
as ir per interneta dabar prisiskaiciau ir prisirasiau doh.gif smile.gif
vakarop sakiau uzdesiu ir garstyciu kompresa, bandysim kapsytis, bet tie biletieniai mane prigaibs doh.gif

vat tas ir svarbiausia, kad vaika reikia vesti kiekviena diena i lauka, tik taip issiugdysim atsparuma ligom, bet jetus jetus, pacios mane suprantat blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
niu va, gaila, kad susirgot 4u.gif kas dėl kompresų, jei vaikas labai priešinasi, dar pablogint galima padėtį g.gif o į lauką prie laringito eiti netgi būtina, žinoma atsižvelgti oro sąlygas, jei vaikas nekarščiuoja, žodžiu reikalingas ramus pabuvimas grynam ore. Čia ne aš pati taip sumąsčiau schmoll.gif Mus sanatorijo varyte varė laukan su laringitu. teko susitkt daug mamų, kurių vaikai serga laringitais. Ir ėjimas į lauką į naudą 4u.gif jau porą kartų sergant šia liga kasdien vedžiau abi savo panikes lauka, tikrai būklė neblogėjo mirksiukas.gif O kad sirgo prieš mėnesį tai nieko nereiškia, mano dičkė per 2 sav sugebėjo 2 kartus sirgt, aišku, po jos mažosios eilė buvo doh.gif

laikykitės 4u.gif

p.s. mano mažoji irgi labai įtartina, viskas išaiškės per pietų miegą doh.gif Negi angina+laringitas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 26 sausio 2008 - 12:56
mes einam kasdiena i lauka,bet kad vis jam permazai doh.gif
Atsakyti
mes kasdien tikrai neinam, na darze beveik kasdien veda, jei tik lietus nelyja.
Bet su tuo lauku dabar ka daryt g.gif o vejas nieko? nes ji tai garantuoju 100 procentu kad vaikscios issiziojus nors kiek.

fishke zinai man tai ir ziurint sikart kazkaip panasiau gal daugiau i angina g.gif , bet plius kartu yra ir pakimimas, ryte toks biskuti lojimas buvo, vat ir nesuprasi wacko.gif duodu hexsalyse tableciu, umckoloro duodu, vakare ipurskiu tamtum verde, kojas pakaitinau, sivakar kaip rasiau uzdesiu gal dar kompresiuka garstyciu g.gif
laikykites ir jus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 26 sausio 2008 - 13:07