Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(lauke @ 2008 01 24, 12:32)
ventolinas ir salbutamilis yra tas pats vaistas, tik vienas geriamas, kitas purškiamas

Ventolinas yra originalus firminis vaisto pavadinimas, o jo veiklioji medziaga yra salbutamolis mirksiukas.gif
O kitos firmos tiesiog taip ir pavadina - Salbutamolis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukka: 24 sausio 2008 - 12:33
QUOTE(undine @ 2008 01 24, 13:14)
nu tai taip yra, sakau mes toki tik naudojam smile.gif

tai čia ne tas salbutamolis???
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 24, 11:36)
sveikos  4u.gif

mes ventolina tik kvepuojam, bet prie laringitu jis nelabai ka padeda, bent man taip sake  g.gif nes ventolinas plecia bronxus, o su laringitu gi beda buna ne bronxuose  g.gif
mes kai bronxitais sergame tada kvepuojam, ir kvepuojamas daug geriau, nes jis gydo tik ten kur reikia, nedirgina skrandzio.

Tai maniskiui Ventolina duodavo jau kada jis slapiai pradedavo atsikoseti rolleyes.gif - nes laringitui esant jis tikrai nieko gero neduoda... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 24, 12:23)
tai čia ne tas salbutamolis???

nesusisnekam mes siandien doh.gif lotuliukas.gif
as duodu kvepuoti Ventolina,tai ir vadinasi biggrin.gif, mazajai, kai jai buna bronxitai, o ne laringitai.
Atsakyti
ai baikim lotuliukas.gif lotuliukas.gif vien žo mums jie nepadeda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 24, 14:41)
ai baikim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif vien žo mums jie nepadeda lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif Puikiai uzbaigei temele apie vaistukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif, dabar bent jau visiem aišku vaistas kaip ir tas pats, abiejų būna geriamo ir inchaliuojamo
Atsakyti
o aš tuoj eisiu mažei dėt tą varškinį kompresą g.gif blink.gif Tikiuos padės išvengt antibiotikų ax.gif
Atsakyti
maniske siryt jau atsikele nijasna doh.gif kazkas gerklej prilype ir negali iskoset unsure.gif mane tos ligos pribaigs bash.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 25, 16:19)
o aš tuoj eisiu mažei dėt tą varškinį kompresą g.gif  blink.gif Tikiuos padės išvengt antibiotikų ax.gif

O as kiek supratau is gydytoju komentaru, kad laringitas yra virusine liga, kurios antibiotikai neima.... schmoll.gif Juos paskiria tik tada, kai vaikuciui tris dienas temperatura nekrenta..... verysad.gif Na, bet mums visada taip sakydavo, kiek esame ligoninej guleje..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 01 25, 18:10)
O as kiek supratau is gydytoju komentaru, kad laringitas yra virusine liga, kurios antibiotikai neima....  schmoll.gif Juos paskiria tik tada, kai vaikuciui tris dienas temperatura nekrenta.....  verysad.gif Na, bet mums visada taip sakydavo, kiek esame ligoninej guleje.....  verysad.gif

tai kad dauguma ligų, kuriom serga vaikai, yra virusinės, tik deja gydytojai nesiaiškina kas sukėlė ligą - virusas ar bakterija. O antibais virusinių gydyt nereikia. Mano mažei šiandi diagnozavo anginą, bet nepūlingą. Bet antibus aišku išrašė, žiūrėsiu pagal situaciją, jei nekris dar ryt tempa, tai teks duot. Nes šiandi jau trys dienos kaip su temperatūra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 25, 18:23)
tai kad dauguma ligų, kuriom serga vaikai, yra virusinės, tik deja gydytojai nesiaiškina kas sukėlė ligą - virusas ar bakterija. O antibais virusinių gydyt nereikia. Mano mažei šiandi diagnozavo anginą, bet nepūlingą. Bet antibus aišku išrašė, žiūrėsiu pagal situaciją, jei nekris dar ryt tempa, tai teks duot. Nes šiandi jau trys dienos kaip su temperatūra doh.gif

Kaip liudna.... cray.gif cray.gif Sveikatytes Jusu mergytei 4u.gif 4u.gif
Atsakyti