Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

sveikos 4u.gif

mes ventolina tik kvepuojam, bet prie laringitu jis nelabai ka padeda, bent man taip sake g.gif nes ventolinas plecia bronxus, o su laringitu gi beda buna ne bronxuose g.gif
mes kai bronxitais sergame tada kvepuojam, ir kvepuojamas daug geriau, nes jis gydo tik ten kur reikia, nedirgina skrandzio.
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 24, 11:36)
sveikos  4u.gif

mes ventolina tik kvepuojam, bet prie laringitu jis nelabai ka padeda, bent man taip sake  g.gif nes ventolinas plecia bronxus, o su laringitu gi beda buna ne bronxuose  g.gif
mes kai bronxitais sergame tada kvepuojam, ir kvepuojamas daug geriau, nes jis gydo tik ten kur reikia, nedirgina skrandzio.

aš tą patį buvau anksčiau rašius drinks_cheers.gif nelabai suprantu, kaip ventolinas gali padėt gydyt laringitą, nes juk tai balso stygos, o ne bronchai g.gif mums net ligoninėj nedavė nei salbutamolio, nei ventolino g.gif ne tam reikalui. Bet yra vaikų , kuriems padeda šis preparatas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 24, 10:42)
aš tą patį buvau anksčiau rašius drinks_cheers.gif nelabai suprantu, kaip ventolinas gali padėt gydyt laringitą, nes juk tai balso stygos, o ne bronchai g.gif mums net ligoninėj nedavė nei salbutamolio, nei ventolino g.gif ne tam reikalui. Bet  yra vaikų , kuriems padeda šis preparatas  mirksiukas.gif

na vat, bet siaip pirmus kartus pamenu kai sugriebdavo mus laringitas, kol laukdavau greitukes, tai ir as duodavau mazajai kvepuot ventolino, is to streso zmogus viska darai kad tik vaikui geriau butu unsure.gif , nu bet kol greituke atvaziuodavo, spazmai tikrai mazesni budavo g.gif bet lojimas likdavo..
Atsakyti
jei padedavo tai ne ventolinas, o patys garai, bet ir vetolinas gal kažkiek palengvina kvepavimą g.gif, bet jis juk sirupas, garinimui netinka, juk yra brontex sirupas skirtas gerti ir brontex lašai skirti garint, taip pat ir su dar kitais vaistukais. mes kai gulėjom ligoninėj, sukvėpavus vaistų dozę purškė per kaukę salbutamolio (tai tas pats ventolinas) ir vel garino.
aš bronchitinius vaistus pradedu duot kai jau pradeda atsikosėt, nes mum iškart į bronchus eina. o tol garai ir salbutamolio įpurškimai
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 01 24, 12:00)
jei padedavo tai ne ventolinas, o patys garai, bet ir vetolinas gal kažkiek palengvina kvepavimą g.gif, bet jis juk sirupas, garinimui netinka, juk yra brontex sirupas skirtas gerti ir brontex lašai skirti garint, taip pat ir su dar kitais vaistukais. mes kai gulėjom ligoninėj, sukvėpavus vaistų dozę purškė per kaukę salbutamolio (tai tas pats ventolinas) ir vel garino.
aš bronchitinius vaistus pradedu duot kai jau pradeda atsikosėt, nes mum iškart į bronchus eina. o tol garai ir salbutamolio įpurškimai

tai čia manau undine ir turėjo galvoj salbutamolį, kai rašė, kad sukvėpavo ventoliną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 01 24, 11:00)
jei padedavo tai ne ventolinas, o patys garai, bet ir vetolinas gal kažkiek palengvina kvepavimą g.gif, bet jis juk sirupas, garinimui netinka, juk yra brontex sirupas skirtas gerti ir brontex lašai skirti garint, taip pat ir su dar kitais vaistukais. mes kai gulėjom ligoninėj, sukvėpavus vaistų dozę purškė per kaukę salbutamolio (tai tas pats ventolinas) ir vel garino.
aš bronchitinius vaistus pradedu duot kai jau pradeda atsikosėt, nes mum iškart į bronchus eina. o tol garai ir salbutamolio įpurškimai

tai ventolinas yra ne lasais, o dozemis. Reikia tureti specialu inhaliatoriu, tokia dudele, ir ten idedi flakona ir ipurski kiek reikia doziu ir vaikas kvepuoja.
Tai jei iskart eina i bronxus, tai reikia kaip tik pradeti duoti iskart, kad kuo anksciau pradetu atsikoseti g.gif
Atsakyti
o tai kas ant to flakono užrašyta - ventolinas?
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 01 24, 11:27)
o tai kas ant to flakono užrašyta - ventolinas?

jep
Atsakyti
ventolinas ir salbutamilis yra tas pats vaistas, tik vienas geriamas, kitas purškiamas
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 01 24, 12:32)
ventolinas ir salbutamilis yra tas pats vaistas, tik vienas geriamas, kitas purškiamas

drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai va kad ir ventolinas purškiamas būna g.gif, žiūrėjau vaistai.lt
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 01 24, 12:10)
tai va kad ir ventolinas purškiamas būna g.gif, žiūrėjau vaistai.lt

nu tai taip yra, sakau mes toki tik naudojam smile.gif
Atsakyti