Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

Tęsiam 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Valmiera @ 2008 01 11, 19:24)
Mes irgi laringitą visada namie gydomės.
Kadangi neturim inhaliatoriuas, tai aš paprasčiausiai paleidžiu į vonią maždaug 50 laipsniu temp. vandens, kad prigaruotų ir prieš miegą palaikau vaiką vonioje.
O vietoj karštų bulvių naudoju pakaitintą druską. Ji irgi labai gerai laiko šilumą. pakaitinu ant keptuvės, supilu į medžiaginį maišelį ir dedu ant kaklo.

na mes tai turim tokį jau paruoštą druskos maišiuką, rusijoj yra jų pirkt thumbup.gif
Atsakyti
Sena tema yra čia, jeigu ką ax.gif
http://www.supermama...p?showtopic=262
Fishke, tai jums labai sunku jeigu taip dažnai vaikiukai serga verysad.gif O dar jeigu abi tai išvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 01 11, 20:40)
Sena tema yra čia, jeigu ką  ax.gif
http://www.supermama...p?showtopic=262
Fishke, tai jums labai sunku jeigu taip dažnai vaikiukai serga  verysad.gif O dar jeigu abi tai išvis  doh.gif

oj blush2.gif , gerai jukka pastebėjai - senos temelės nenurodžiau blush2.gif
dabar jau du kartus buvo kai abi vienu metu sirgo doh.gif
Atsakyti
LAURYSI ir FISHKE smile.gif Ziuriu, kad labai piktaii viska reaguojat. g.gif Man nuo to vaistuko kai buvau maza, mama dave, tai reakcija perejo i ranku oda ir gerkle doh.gif Dabar ranko yra baisios, nespeju gydyti zaizdu, oda labai pasenusi g.gif O gerkle daznai beria doh.gif Ir pastoviai skauda. Galvojom , kad cia kokia nors alergine reakcija nuo kokio maisto ar priemoniu yra, bet kai issityriau , tai paaiskejo, kad sio vaistelio pasekmes. Vienas gydytojas kai isklausinoejo kokius vaistus vartojau kai maza buvau, tai is kart pasake kieno cia pasekmes. doh.gif
Siaip tai nereikia pykti kas ka raso, bet as visu pirma del vaiku geroves ir ju sveikatos. As pati negaliu ziureti kai mano mazasis serga, man labia gaila ju. O jei paskui dar visa gyvenima reiks vargti ir su vaistais gyventi, tai patikekit, jokio malonumo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JURDEIMA @ 2008 01 12, 12:55)
LAURYSI ir FISHKE  smile.gif  Ziuriu, kad labai piktaii viska reaguojat.  g.gif  Man nuo to vaistuko kai buvau maza, mama dave, tai reakcija perejo i ranku oda ir gerkle  doh.gif  Dabar ranko yra baisios, nespeju gydyti zaizdu, oda labai pasenusi  g.gif  O gerkle daznai beria  doh.gif  Ir pastoviai skauda. Galvojom , kad cia kokia nors alergine reakcija nuo kokio maisto ar priemoniu yra, bet kai issityriau , tai paaiskejo, kad sio vaistelio pasekmes. Vienas gydytojas kai isklausinoejo kokius vaistus vartojau kai maza buvau, tai is kart pasake kieno cia pasekmes.  doh.gif 
Siaip tai nereikia pykti kas ka raso, bet as visu pirma del vaiku geroves ir ju sveikatos. As pati negaliu ziureti kai mano mazasis serga, man labia gaila ju. O jei paskui dar visa gyvenima reiks vargti ir su vaistais gyventi, tai patikekit, jokio malonumo  doh.gif

Jurdeimatikrai niekas nepyksta tongue.gif tiesiog labai neramu pasidare kokios gali buti pasekmes vartojant vaista ax.gif Tikrai jokio pykcio.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JURDEIMA @ 2008 01 12, 12:55)
LAURYSI ir FISHKE  smile.gif  Ziuriu, kad labai piktaii viska reaguojat.  g.gif  Man nuo to vaistuko kai buvau maza, mama dave, tai reakcija perejo i ranku oda ir gerkle  doh.gif  Dabar ranko yra baisios, nespeju gydyti zaizdu, oda labai pasenusi  g.gif  O gerkle daznai beria  doh.gif  Ir pastoviai skauda. Galvojom , kad cia kokia nors alergine reakcija nuo kokio maisto ar priemoniu yra, bet kai issityriau , tai paaiskejo, kad sio vaistelio pasekmes. Vienas gydytojas kai isklausinoejo kokius vaistus vartojau kai maza buvau, tai is kart pasake kieno cia pasekmes.  doh.gif 
Siaip tai nereikia pykti kas ka raso, bet as visu pirma del vaiku geroves ir ju sveikatos. As pati negaliu ziureti kai mano mazasis serga, man labia gaila ju. O jei paskui dar visa gyvenima reiks vargti ir su vaistais gyventi, tai patikekit, jokio malonumo  doh.gif

jokiais būdais nepykstu, nes juk gerai gaut visokios info, tuo labiau kai daktarai irgi laikosi skirtingų nuomonių mirksiukas.gif drinks_cheers.gif man irgi ima baimė pagalvojus apie hormoną blink.gif Prieštaringi jausmai kildavo, kai jo leisdavo esant laringito priepuoliui. Iš vienos pusė bijai, kad vaikiuko dar labiau nepradėtų dusint, iš kitos, kad hormonas irgi turi didelę neigiamą pusę. labiausiai mane išgąsdino gydytoja, kai pareiškė jog hormonu galima gydyt kiekvieną laringitą, o paskui tuoj pasakė, kad geriau jo išvengt g.gif doh.gif Tai ir suprask unsure.gif Visos mes rūpinamės vaikiukų sveikatom . mirksiukas.gif O dar geriau, kai ta info yra iš patirties drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 12 sausio 2008 - 17:25
man viena drauge paporino,kad karšta druskos kompresą galima dėti tik jei vaikui nėra temperaturos, o šiaip ta pati galima daryti ir su varške - dar ji tinka nuo pulingos anginos - liux vaistas sake - nes jos vaikelis labai alergiškas ir sirgalius,tai liaudies medicina pakonsultuoja smile.gif
Papildyta:
dar del tu hormonu, paskaičiau kad jie suaktyvina antinksčių veiklą ir taip skatinamas uždegimų gijimas, tačiau kaip šalutine priežastis nurodyta imunines sistemos silpimas - štai tau ir lazdos du galai g.gif ir galvok gerai ar negerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 01 12, 19:12)
man viena drauge paporino,kad karšta druskos kompresą galima dėti tik jei vaikui nėra temperaturos, o šiaip ta pati galima daryti ir su varške - dar ji tinka nuo pulingos anginos - liux vaistas sake - nes jos vaikelis labai alergiškas ir sirgalius,tai liaudies medicina pakonsultuoja smile.gif

aga dėl druskos, nes jei yra temperatūros su karšta druska dar labiau ją sukeli. Tas pats su kojų mirkymu šiltam vandeny mirksiukas.gif O dėl varškės tai nežinojau, reiks išbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 01 12, 19:12)
man viena drauge paporino,kad karšta druskos kompresą galima dėti tik jei vaikui nėra temperaturos, o šiaip ta pati galima daryti ir su varške - dar ji tinka nuo pulingos anginos - liux vaistas sake - nes jos vaikelis labai alergiškas ir sirgalius,tai liaudies medicina pakonsultuoja smile.gif
Papildyta:
dar del tu hormonu, paskaičiau kad jie suaktyvina antinksčių veiklą ir taip skatinamas uždegimų gijimas, tačiau kaip šalutine priežastis nurodyta imunines sistemos silpimas - štai tau ir lazdos du galai g.gif ir galvok  gerai ar negerai doh.gif

Hmmm, geras, apie varske tai tikrai pirma karta girdziu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 01 12, 19:12)
su varške - dar ji tinka nuo pulingos anginos - liux vaistas

o įdomu kaip tą kompresiuką su varške paruošt, šilta ta varškė turi būt ar kaip čia g.gif
Atsakyti
šilta varške į medžiagini maišelį (kaip kam išeina) ir ryte vakarą ant gerkles, dar kokio plotileno iš viršaus ir aprišti, kad kuo ilgiau šildytų ir nevarvėtų.

aš pati dar nebamdžiau, nes airijoj su varške problemos, reik rusiškose ar lenkiškose parduotuvėse ieškoti, bet tikiu drauges žodžiais - ji taip vaikeliui pulinga anginą gyde, bet kaip ir druska tinka nuo visų gerklės negalavimų
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2008 01 14, 18:52)
šilta varške į medžiagini maišelį (kaip kam išeina) ir ryte vakarą ant gerkles, dar kokio plotileno iš viršaus ir aprišti, kad kuo ilgiau šildytų ir nevarvėtų.

aš pati dar nebamdžiau, nes airijoj su varške problemos, reik rusiškose ar lenkiškose parduotuvėse ieškoti, bet tikiu drauges žodžiais - ji  taip vaikeliui pulinga anginą gyde, bet kaip ir druska tinka nuo visų gerklės negalavimų

Brrrr, net siurpuliukai per kune perejo, kai pagalvojau apie varvancia nuo kaklo varske.... Bet ko tik nepadarysi del sveikatytes.... wacko.gif
Atsakyti