Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

user posted image
Atsakyti
Lusasita,
Tai vel tavo albume naujas darbelis.Nuostabi liemenė, ar tunika.NU tikrai daili, o kaklas kaip gražiai padarytas, nu šaunuolė tu spartuolė.Gražus rūbas.Tokio norėčiau:)
Papildyta:
dar pažiūrėjau atydžiau, tai labai labai tas rankovių nuo kaklo nuėjimas, labai liks.Lusasita tavo darbai tokie išbaigti, tokie.... ir galima bent keliais budais nešioti:)
Nu ,mergaite, tu tikrai deimantorankėsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 29, 13:01)
Siulai vadinasi "Alize Flamenco firfir". Tai va, "firfir" siulai lotuliukas.gif .

O kokia sudėtis tų firfir?
Aš etiketę saviškių jau seniai išmečiau, bet kiek atsimenu tai juose apie 50% vilnos (kažkokios ax.gif ) tikrai buvo. Tai jei tie pigesni irgi kažkiek natūralumo turi, reiktų pasidomėt tokiais.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 02 29, 16:37)
O kokia sudėtis tų firfir?
Aš etiketę saviškių jau seniai išmečiau, bet kiek atsimenu tai juose apie 50% vilnos (kažkokios  ax.gif ) tikrai buvo. Tai jei tie pigesni irgi kažkiek natūralumo turi, reiktų pasidomėt tokiais.

Firfir'ai tai 100% akrilas schmoll.gif .Todel ir mezgu pagrinda, nes prie kaklo moheris maloniau ir silciau manyciau blush2.gif .Jei 50% vilnos, ar panasiai, tai turbut todel ir kainuoja brangiau.Man kaip studentei geri ir firfir'ai biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 29 vasario 2008 - 15:49
Tai aišku, kodėl schemos nėra. Aš irgi iš tokių pačių siūlų megiau. Tai irgi be schemos, aišku biggrin.gif

Na, nepamenu tiksliai, ar taip atrodė etiketė, bet mokėjau ~17 Lt.

Bet esu mačiusi ir schemą, kad galima išmegzti panašų efektą iš normalių, ne juostelinių siūlų. Bet aprašymas buvo ne lietuvių kalba ir aš nesupratau schmoll.gif

Tai gerai, kad juostelės pasirodė, tai efektą pasiekiau savo, tik daug paprastesniu būdu bigsmile.gif
Atsakyti
Morta-sigita, o katroj parduotuvej taip pigiai ju radai g.gif as maciau vienoj, bet tik po 17 lt doh.gif doh.gif tai man pasirode per brangus malonumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2008 02 29, 18:35)
Morta-sigita, o katroj parduotuvej taip pigiai ju radai  g.gif as maciau vienoj, bet tik po 17 lt  doh.gif  doh.gif tai man pasirode per brangus malonumas  biggrin.gif


Aš tai pirkau po 17 Lt ir tik vieną matkelį. Dariau taip - mezgiau tą matkelį kol baigėsi, o po to pratęsiau šalikėlį kitais siūlais, kuriuos turėjau. Užsirišu šalikėlį taip, kad garbanotas galas ant viršaus, dar įsegu segę, kad tvarka neiškriktų ir atrodo thumbup.gif

O kas nemėgsta segių tai galima padalint perpus ir garbanotai megzti tik galus. Jei kombinuojant su kitais siūlais, ir įmezgant kas kelintą eilutę garbanėlių, tai tikrai nemažai garbanoto galo išeitų mirksiukas.gif

O jei megzt visą šalikėlį vien iš tokių siūlų tai juk žymiai brangiau būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2008 02 29, 19:35)
Morta-sigita, o katroj parduotuvej taip pigiai ju radai  g.gif as maciau vienoj, bet tik po 17 lt  doh.gif  doh.gif tai man pasirode per brangus malonumas  biggrin.gif

Aisku, Mickeviciaus g-vej po 17 biggrin.gif ?Ausros alejos g-vej, atrodo, ten pries P.Visinskio biblioteka, labiau i turgaus puse, tokiam uzkampy yra maza parduotuvyte pilna siulu, nuo lubu iki grindu. Mezgeju rojus lotuliukas.gif wub.gif .Visai netycia aptikau, kai ejau is bibliotekos i turgu.
Atsakyti
Aš tokius siūliukus pirkau už 4lit. - sintetika.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 29 vasario 2008 - 21:23
nu man visai neaisku kaip su tom juostelem megzt, kokiu rastu, kad sitaip susibanguotu, mano ryza galva neisnesha blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti