Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

Bielra, Mexxica - jeigu skaitote rusiškai, tai čia rusaičių forume užvesta atskira temikė, variantų kiek tik norite.
Sėkmės, aš irgi dar vis neprarandu vilties, kad jį kada nors dukrai numegsiu lotuliukas.gif

Rusaičių forumas


Atsakyti
žiūrėkit darbštuolės ką man draugė parodė bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pelytuke @ 2008 01 15, 17:24)
žiūrėkit darbštuolės ką man draugė parodė  bigsmile.gif

user posted image

Šią suknelę aš jau seniai nusižiūrėjus, tik bandysiu ją ne megzti, o nerti... Bet nežinau kokie siūlai tiktų, nes tie mano pamėgti sukneliniai siūlai šiai suknelei tiktai netinka... Reikės neštis šį modelį į siūlų parduotuvę ir klausti patarimo pardavėjų...
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 01 15, 19:22)
Šią suknelę aš jau seniai nusižiūrėjus, tik bandysiu ją ne megzti, o nerti... Bet nežinau kokie siūlai tiktų, nes tie mano pamėgti sukneliniai siūlai šiai suknelei tiktai netinka... Reikės neštis šį modelį į siūlų parduotuvę ir klausti patarimo pardavėjų...



Pasiieškok šio modeliuko rusaičių forume, jos ten aptarinėja kokie siūliukai tinka wub.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Nu aš dryžuotą vaikiui numezgiau smile.gif
Dabar paėmiau tokią mocherytę g.gif mezgu ir nežinau ką mezgu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2008 01 15, 12:25)
Bielra, Mexxica - jeigu skaitote rusiškai, tai čia rusaičių forume užvesta atskira temikė, variantų kiek tik norite.
Sėkmės, aš irgi dar vis neprarandu vilties, kad jį kada nors dukrai numegsiu lotuliukas.gif

Rusaičių forumas

Dar ir čia radau.
Atsakyti
Va cia yra graziu modeliuku www.tjorven.no
Atsakyti
benarsydama interneta stai ka radau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 01 15, 18:22)
Šią suknelę aš jau seniai nusižiūrėjus, tik bandysiu ją ne megzti, o nerti... Bet nežinau kokie siūlai tiktų, nes tie mano pamėgti sukneliniai siūlai šiai suknelei tiktai netinka... Reikės neštis šį modelį į siūlų parduotuvę ir klausti patarimo pardavėjų...

nujauciu kad tiktu plona nepukuota mohera
arba medvilniniai siuliukai
labai laukiu kada nusimegsi ir pasiriodysi, labai grazi ji ir man
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 01 16, 16:16)
nujauciu kad tiktu plona nepukuota mohera
arba medvilniniai siuliukai
labai laukiu kada nusimegsi ir pasiriodysi, labai grazi ji ir man


Taigi šiandien nulėkiau iki siūlų parduotuvės ir pasiėmiau viena motkiuką medvilninių siūlų pabandymui..., 50g/170 m. Žiūrėsiu kas gausis, bet pradžiai turiu pabaigti dar dvi sukneles... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 01 16, 16:22)
Taigi šiandien nulėkiau iki siūlų parduotuvės ir pasiėmiau viena motkiuką medvilninių siūlų pabandymui..., 50g/170 m. Žiūrėsiu kas gausis, bet pradžiai turiu pabaigti dar dvi sukneles...  doh.gif

smile.gif
as irgi kvankstelejau ant sukneliu tuniku ir sarafanu dabar smile.gif doh.gif
Atsakyti
Nu ir aš mintį audžiu apie suknele g.gif O jau pro siūlų parduotuvę negaliu praeit ir vėl nusipirkau siuliukų, jau tuoj į spintą netilps smile.gif kur atidaro tai ten siulų matkelių tai ten biggrin.gif
Atsakyti