Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(neringata @ 2008 02 28, 12:59)
nu čia postą dėjai, ingriduska lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Tai vat pagalvojau, kad kai geras žmogus ,tai juo ir naudojasi. O save mylėti reikia. Nes kai savęs nemyli, nemyli ir aplinkiniai.ažkaip ,geri,teisingi žodžiai, bet liek tik žodžiais, dažnai nepaisom jų.Pati prieš du metus tokią nemeilę sau jaučiau, kad...oj, o va dabar kai su savimi susitaikiau, susitariau, tai kitas reikalas.esu laiminga moteris, aplinkiniams, kaip nekeista atrodau tokia graži, tokia orginali,mano rūbai ,aksesuarai visiem gražūs.Išvada esi tas kuo pats save laikai, apie tave mąsto taip, kaip pats apie save mąstai,o priima taip ,kaip pateiki.
Čia žinoma ne į temą, bet ta tema ,matyt opi man ir dar tokia netolima:) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 28, 13:10)
Tai vat pagalvojau, kad kai geras žmogus ,tai juo ir naudojasi. O save mylėti reikia. Nes kai savęs nemyli, nemyli ir aplinkiniai.ažkaip ,geri,teisingi žodžiai, bet liek tik žodžiais, dažnai nepaisom jų.Pati prieš du metus tokią nemeilę sau jaučiau, kad...oj, o va dabar kai su savimi susitaikiau, susitariau, tai kitas reikalas.esu laiminga moteris, aplinkiniams, kaip nekeista atrodau tokia graži, tokia orginali,mano rūbai ,aksesuarai visiem gražūs.Išvada esi tas kuo pats save laikai, apie tave mąsto taip, kaip pats apie save mąstai,o priima taip ,kaip pateiki.
Čia žinoma ne į temą, bet ta tema ,matyt opi man ir dar tokia netolima:) smile.gif

tiesa kalba tavo lūpom... 4u.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2008 02 28, 11:43]
[quote=Ligvita,2008 02 28, 11:54]
i šitą ir aš seilę varvinu, tik kad laiko sau megzt visai nelieka....
Na neteisingas mastymas totaliai, kaip čia taip nėra laiko sau. Kokia čia gera širdelė plika...., brolienę puoši, vaikus puoši, net vyrą puoši.Negerai lotuliukas.gif
sau brangiajai prašom megzti,vyrui galima nupirkti, jie vis tiek didesni ir siūlų reikia daugiau, o ir gerų, nes nešioti jie taip akūratnai nemoka, kai mes.Geriau pirkti jiems, vaikams, nu tai čia diskutuotina, tokia kaip La Perlos suknia mergytei pasipuošti verta, o kokių megztinių tai gal ir ne, nes išauga.
Brolienė tikiuosi sveika moteris,rankas savo turi, taip kad mergyte, permąstyk ir sau tik sau.... tongue.gif tongue.gif
[/quote]
tai, kad broliene megzt nemoka, arciau gyventu ismokyciau... smile.gif O vyra jau pripratinau prie graziu megztiniu, parduotuvej jau nieko neissirenka biggrin.gif tik pageidavimus zeria man biggrin.gif
dar nepaminejau vyro sesers mergytes kuriai irgi prisizadejau suknyte nunert biggrin.gif
Papildyta:
[quote=Lusasita,2008 02 28, 11:43]sitas tai nr pirmas kurio noriu, ale atbaido, kad rastas is abieju pusiu mezgamas  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
[/quote]
Bet zinok sito rasto tai pirma ornamenta ismegzt tik didesnio atidumo ir susikaupimo reikia, o paskui jau matosi pagal mezgini rastas. Vistiek gi ne viena megztuka numezgus jau esi, greit pagausi sistema.

O sitas tai irgi idomus, bet as dar nepamilau savo antsvorio atsiradusio del sutrikusios medziagu apytakos, tai ant saves to modeliuko dar nematau...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 28 vasario 2008 - 13:20
QUOTE(bazuka @ 2008 02 28, 10:48)
Jei rusiškai suprantat, čia yra šiek tiek informacijos

Ačiū, bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 02 27, 11:45)
Gal kas papasakotumėt, kai megzti taip? Na pats principas? Ar gal kur jau buvo apie šnekėta, kokią nuorodą? Turiu minčių, bet man dar reik pasiaiškinti...


Va cia rusiskai jei suprantat
http://show.7ya.ru/p...rid=154393&ob=0
Atsakyti
Pagaliau pribrendau pasirodyt.Numezgiau tris, treciasis pagaliau mano.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 28, 21:25)
Pagaliau pribrendau pasirodyt.Numezgiau tris, treciasis pagaliau mano.
user posted image


Labai gražu wub.gif aš išvis tokį stilių labai mėgstu, tai sau irgi kažką panašaus neseniai baigiau. Vakare kai vyras grįš, paprašysiu, kad nufotografuotų, įdėsiu nuorauką.

Bet man atrodo, kad tavo kažkaip kitaip megztas g.gif gali įdėti schemutę?
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 28, 22:25)
Pagaliau pribrendau pasirodyt.Numezgiau tris, treciasis pagaliau mano.
user posted image

gražus šalikiukas thumbup.gif Ar čia iš juostos sugarbiniuota?
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 29, 13:10)
gražus šalikiukas thumbup.gif Ar čia iš juostos sugarbiniuota?

Yra specialus siulai-juosteles thumbup.gif . Pardavineja po 25g, savam sunaudojau 50g ir mocherio padrindui nepilnus 50g. Mazai siulu todel,kad siauras mano salikelis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaizele @ 2008 02 29, 12:47)
Labai gražu  wub.gif aš išvis tokį stilių labai mėgstu, tai sau irgi kažką panašaus neseniai baigiau. Vakare kai vyras grįš, paprašysiu, kad nufotografuotų, įdėsiu nuorauką.

Bet man atrodo, kad tavo kažkaip kitaip megztas  g.gif gali įdėti schemutę?

Tai, kad nera schemutes biggrin.gif .Cia del siulu taip iseina-mezgu is moherio gerom blogom eilem, kai kur ripso imesdama eiluciu, kad nesiriestu ir uzkabinu tu juosteliu krasciukus kartu su moheriu. Bandziau vien is juosteliu, kaip pavyzdy, bet man neisejo schmoll.gif , o neriant tai labai daug siulu reiktu. Nera labai brangus-bent Siauliuos-bet laiko gaila. Taip norisi greiciau pasidaryt lotuliukas.gif .
Atsakyti

Tai, kad nera schemutes biggrin.gif .Cia del siulu taip iseina-mezgu is moherio gerom blogom eilem, kai kur ripso imesdama eiluciu, kad nesiriestu ir uzkabinu tu juosteliu krasciukus kartu su moheriu. Bandziau vien is juosteliu, kaip pavyzdy, bet man neisejo schmoll.gif , o neriant tai labai daug siulu reiktu. Nera labai brangus-bent Siauliuos-bet laiko gaila. Taip norisi greiciau pasidaryt lotuliukas.gif .
[/quote]

as vien is juosteliu dariau ir sunaudojau 3 kamuoliukus, ir gavos sakyciau visai normalus..... nors man atrodo kad tie kamuoliukai po 50 gr. Vieno kaina apie 17 Lt. Bet uztai vienas vakaras - ir vsio gali eit visa garbiniuota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 29, 12:49)
Tai, kad nera schemutes biggrin.gif .Cia del siulu taip iseina-mezgu is moherio gerom blogom eilem, kai kur ripso imesdama eiluciu, kad nesiriestu ir uzkabinu tu juosteliu krasciukus kartu su moheriu. Bandziau vien is juosteliu, kaip pavyzdy, bet man neisejo schmoll.gif , o neriant tai labai daug siulu reiktu. Nera labai brangus-bent Siauliuos-bet laiko gaila. Taip norisi greiciau  pasidaryt lotuliukas.gif .

Sau tokį irgi nusimezgiau, tik jokio pagrindo nenaudojau, t.y. mezgiau tik iš tų juostelinių, kaip aš vadinu garbanotų siūlų. Bet bent jau Kaune tai jie tikrai nepigūs - kamuoliukas 50g 15-17 lt maždaug.

Tiesa, pinigų nė kiek nesigailiu, nes labai jau malonus daiktas prie kaklo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 02 29, 13:53)
as vien is juosteliu dariau ir sunaudojau 3 kamuoliukus, ir gavos sakyciau visai normalus..... nors man atrodo kad tie kamuoliukai po 50 gr. Vieno kaina apie 17 Lt. Bet uztai vienas vakaras - ir vsio gali eit visa garbiniuota  biggrin.gif

Tikrai 50g, metru 20 biggrin.gif .As norejau ilgo saliko apie 170 cm, o ir mezgu greiciau negu neriu. Siauliuos tokie siulai kainuoja 6 lt, aisku galima ir uz 19 nusipirkt biggrin.gif .Pardej radau tiek spalvu, kad nezinojau kuria ciupt lotuliukas.gif maciau nunerta pavyzduka, tai is 1 matkelio apie 2 sprindzius isejo garbanu.Gal metru sk. skiriasi jei is 3 isejo?Todel ir brangesni g.gif .Siulai vadinasi "Alize Flamenco firfir". Tai va, "firfir" siulai lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 29 vasario 2008 - 13:04