Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

user posted image
Vat kažkokio tokio megztinio-švarkelio
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 28, 08:03)
user posted image
Vat kažkokio tokio megztinio-švarkelio


as irgi sita nusiziurejus , paprastutis be imantriu rastu, be visokiu pyniu pynuciu, o atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 28, 01:40)
Mano supratimu, arba cia megzta masina, arba geros akys-persuktos mezgant. Liemuo megztas 1gera a., kita bloga a., tik kaip kitokio "vaizdo" mezgimas taip keistai atrodo.

ten yra vadinamasis angliškas stulpelis mano manymu
Atsakyti
QUOTE(anciuke @ 2008 02 26, 21:23)
Merginos, gal uzmatet kur tokia schemute?  ax.gif
user posted image


Jei rusiškai suprantat, čia yra šiek tiek informacijos
http://club.osinka.r...3...mp;&start=0
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 28, 00:40)
Mano supratimu, arba cia megzta masina, arba geros akys-persuktos mezgant. Liemuo megztas 1gera a., kita bloga a., tik kaip kitokio "vaizdo" mezgimas taip keistai atrodo.



QUOTE(meskute231 @ 2008 02 28, 11:33)
ten yra vadinamasis angliškas stulpelis mano manymu


pradėjau megzti 1 gera 1 bloga, persukdama geras akis ir, mano nuomone, gaunasi kaip nuotraukoje assa.gif . Dėkui, merginos, už pagalbą notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 28, 08:03)
user posted image
Vat kažkokio tokio megztinio-švarkelio

i šitą ir aš seilę varvinu, tik kad laiko sau megzt visai nelieka.... Vakar užbaigiau mažiui megztuką... Dabar brolienei pradėjau megzt, nes jau visa krūvą esu pažadėjus. kaip tik kovo vidury ruošiasi atvažiuot tai nors ką jau būsiu numezgus smile.gif O paskui vyras eilėj laukia.
Atsakyti
Gal kas skraiste megzti norit? Lryte yra aprasymai net ax.gif 4u.gif
http://www.lrytas.lt...
Atsakyti
Toms kurios norit švarkelių keletas idėjų

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
user posted image
sitas tai nr pirmas kurio noriu, ale atbaido, kad rastas is abieju pusiu mezgamas blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Ligvita,2008 02 28, 11:54]
i šitą ir aš seilę varvinu, tik kad laiko sau megzt visai nelieka....
Na neteisingas mastymas totaliai, kaip čia taip nėra laiko sau. Kokia čia gera širdelė plika...., brolienę puoši, vaikus puoši, net vyrą puoši.Negerai lotuliukas.gif
sau brangiajai prašom megzti,vyrui galima nupirkti, jie vis tiek didesni ir siūlų reikia daugiau, o ir gerų, nes nešioti jie taip akūratnai nemoka, kai mes.Geriau pirkti jiems, vaikams, nu tai čia diskutuotina, tokia kaip La Perlos suknia mergytei pasipuošti verta, o kokių megztinių tai gal ir ne, nes išauga.
Brolienė tikiuosi sveika moteris,rankas savo turi, taip kad mergyte, permąstyk ir sau tik sau.... tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
va dar kas patiko http://rankdarbiai.m...lbum_pic569.jpg
Papildyta:
[quote=ingriduska,2008 02 28, 11:43]
[quote=Ligvita,2008 02 28, 11:54]
i šitą ir aš seilę varvinu, tik kad laiko sau megzt visai nelieka....
Na neteisingas mastymas totaliai, kaip čia taip nėra laiko sau. Kokia čia gera širdelė plika...., brolienę puoši, vaikus puoši, net vyrą puoši.Negerai lotuliukas.gif
sau brangiajai prašom megzti,vyrui galima nupirkti, jie vis tiek didesni ir siūlų reikia daugiau, o ir gerų, nes nešioti jie taip akūratnai nemoka, kai mes.Geriau pirkti jiems, vaikams, nu tai čia diskutuotina, tokia kaip La Perlos suknia mergytei pasipuošti verta, o kokių megztinių tai gal ir ne, nes išauga.
Brolienė tikiuosi sveika moteris,rankas savo turi, taip kad mergyte, permąstyk ir sau tik sau.... tongue.gif tongue.gif
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 28, 12:43)
i šitą ir aš seilę varvinu, tik kad laiko sau megzt visai nelieka....
Na neteisingas mastymas totaliai, kaip čia taip nėra laiko sau. Kokia čia gera širdelė plika...., brolienę puoši, vaikus puoši, net vyrą puoši.Negerai lotuliukas.gif
sau brangiajai prašom megzti,vyrui galima nupirkti, jie vis tiek didesni ir siūlų reikia daugiau, o ir gerų, nes nešioti jie taip akūratnai nemoka, kai mes.Geriau pirkti jiems, vaikams, nu tai čia diskutuotina, tokia kaip La Perlos suknia mergytei pasipuošti verta, o kokių megztinių tai gal ir ne, nes išauga.
Brolienė tikiuosi sveika moteris,rankas savo turi, taip kad mergyte, permąstyk ir sau tik sau.... tongue.gif  tongue.gif

nu čia postą dėjai, ingriduska lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 28 vasario 2008 - 11:59