Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

pagaliau radau tunikos, kurios labai noriu, bet kuri NERTA diskusija osinkoj

Sveikos merginos, gal galite paaiskinti kaip nertos rankoves sito grozio ?

Papildyta:
100 metu nieko neneriau, tai turiu daug klausimuku blush2.gif
Kaip issimatuoti dydi ? blush2.gif
Jeigu as noreciau tokios tunikos vasarai, kokiu siulu man reiketu ? blush2.gif
Gal zinoves pades man ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 02 21, 14:05)
Ingriduska, Neringata- saunus darbeliai  thumbup.gif
Lusasita- tai pirmyn, man sita tunika irgi labai labai  wub.gif  O rastelis tikrai labai paprastas ir smagus.  thumbup.gif  As juo mamai sijona nuneriau, o pati apie tunika galvoju. galiu ikelt foto kaip is storesniu siulu rastelis atrodo  blush2.gif
user posted image



tai gal man reiktu pirma koki salikeli tokiu rastu NUNERT tik paskum jau griebt tunika . Cia ne suns papai su visokiais linkiaiis nunert , kai as nedraugauju su vaseliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 21, 15:22)
tai gal man reiktu pirma koki salikeli tokiu rastu NUNERT tik paskum jau griebt tunika . Cia ne suns papai su visokiais linkiaiis nunert , kai as nedraugauju su vaseliu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
O gal galit tos mėlynos bliuskutės schemutę įdėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 02 21, 15:21)
O kaži kodėl mes to sijono nematėm?  g.gif  Greit į eterį...  lotuliukas.gif

biggrin.gif Tai kad mama staigiai pasigriebe - nespejau pafotkint doh.gif Gal kada nutaikysiu proga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 20, 15:22)

Suėjo 6 matkeliai po 50g,liko mažytis kamuoliukas.

Tiesa ,megztukas kainavo 10 litų. Va ką reiškia nuolaidos:)



o kokiais virbalais mezgei?
Atsakyti
Cia jums truputi i humoro skyreli... smile.gif
Antra savaitgali mezgu "zalciuku' rastu (is senos senos knygos) megztini . Megztu virbalus su valu, kad nereiktu siuliu siut. Sikart uzsinorejau susegamo megztinio, siulai samaniniai. Ana savaitgali numezgiau iki pazastu, o tik tada apsiziurejau, kad galetu bent 20 cm siauresnis mezginys but... Padusavau del savo zioplumo ir per si savaitgali vel "nuvariau" nauja priekiu-nugaros detale iki pazastu. Vakar vakare jau lovoj prie TV ir laaabai jau vidutinio apsvietimo, baigiau matkeli, is lentynos pasiemiau kita ir vel variau, variau... Ryte ziuriu ir savom akim netikiu! Kas gi galejo mano mezgini Taip... Pasirodo patamsiukais pasiemiau is spintos ne samanini, o lygiau toki pati, tik pilka matkeli (is kurio planavau Tevukui kepure numegzt ). Ardau ta PILKA vakar vakaro darba ir kikenu sau...Durna AKLA Pele!
Atsakyti
QUOTE(kose @ 2008 02 21, 21:41)
Cia jums truputi i humoro skyreli... smile.gif
Antra savaitgali mezgu "zalciuku' rastu (is senos senos knygos) megztini . Megztu virbalus su valu, kad nereiktu siuliu siut. Sikart uzsinorejau susegamo megztinio, siulai samaniniai. Ana savaitgali numezgiau iki pazastu, o tik tada apsiziurejau, kad galetu bent 20 cm siauresnis mezginys but... Padusavau del savo zioplumo ir per si savaitgali vel  "nuvariau" nauja priekiu-nugaros detale iki pazastu. Vakar vakare jau lovoj prie TV ir laaabai jau vidutinio apsvietimo, baigiau matkeli, is lentynos pasiemiau kita ir vel variau, variau... Ryte ziuriu ir savom akim netikiu! Kas gi galejo mano mezgini Taip... Pasirodo patamsiukais pasiemiau is spintos ne samanini, o lygiau toki pati, tik pilka matkeli (is kurio planavau Tevukui kepure numegzt ). Ardau ta PILKA vakar vakaro darba ir kikenu sau...Durna AKLA Pele!



kas ten per zalciuku rastas ????
oij nemegstu ardyt, oj oj ax.gif
Atsakyti
Labukas,

Lusasita gal galetum rasteli ir schema ponco ax.gif , kuri pas tave tarp mezginiu radau blush2.gif ?

user posted image
Atsakyti
[quote=Lusasita,2008 02 21, 21:44]
kas ten per zalciuku rastas ????
oij nemegstu ardyt, oj oj ax.gif


Sakiau gi, kad is senos knygos. tokios puspynes i kaire desine vinguriuoja tarpais su kiararascio "zalciukais". o kadangi ir as ne pati naujausia lotuliukas.gif , tai ideti to rasto i SM be jaunimo pagalbos , nemoku... Ech... doh.gif
Atsakyti
Pagal mano knygą, tai žalčiukai- dalis 'lokės pėdos' rašto. Aprašymą žiūrėti nuo čia - tolyn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2008 02 21, 21:45)
Labukas,

Lusasita gal galetum rasteli ir schema ponco  ax.gif , kuri pas tave tarp mezginiu radau  blush2.gif ?

user posted image



tai kad is galvos cia megzta , kaip ir visa kita ax.gif pagrindinis rastelis, tai viena gera viena isvirkscia, blogoj pusej visos gerosios . 5 pynes ir vsio. Pradejau nuo kaklo ir pries ir po kiekvienos kasos dejau po aki kas antra eile. Vat ir visas mezgimas mirksiukas.gif
Atsakyti