Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(ingriduska @ 2008 02 20, 14:59)
MERGINOS,RODAUSI KAS GAVOSI IŠ LUSASITOS įkvėpimo,Norfos akcijos siūlams ir Ingriduskos savaites triuso:
http://public.fotki....i/p1080048.html


ingriduska, nu labai labai labai thumbup.gif thumbup.gif o kaip graziai tos demeles sugule mirksiukas.gif jau ir as uzsimaniau is margiuku megzt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 21, 11:38)
ingriduska, nu labai labai labai  thumbup.gif  thumbup.gif  o kaip graziai tos demeles sugule mirksiukas.gif  jau ir as uzsimaniau is margiuku megzt  lotuliukas.gif

Tavo pagyrimas man labai brangus, nes kai pamačiau tavo galeriją, pagavo mezgimo karštinė,su dvigubu užsidegimu ėmiausi.
Bendrai tai merginos neatsidžiaugiu jumis, man tokia palaima sielai, kad esate, kad panašiai kvėpuojate,.Rytas man netoks baisus, kai žinau, kad vos atėjusi į darbą skaitysiu jūsų pasisakymus,patarimus.Uch brangiosios ačiū ,kad esat. smile.gif 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 21, 10:47)
Tavo pagyrimas man labai brangus, nes kai pamačiau tavo galeriją, pagavo mezgimo karštinė,su dvigubu užsidegimu ėmiausi.
Bendrai tai merginos neatsidžiaugiu jumis, man tokia palaima sielai, kad esate, kad panašiai kvėpuojate,.Rytas man netoks baisus, kai žinau, kad vos atėjusi į darbą skaitysiu jūsų pasisakymus,patarimus.Uch brangiosios ačiū ,kad esat. smile.gif  4u.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif



drinks_cheers.gif
zinokit ir man, kai JUS atradau cia neperseniausiai, tai tokios savos, tokios mielos smile.gif kurybingos sielos matyt negali buti blogos ir piktos ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir man ir man ir man , visos tokios širdelės.Labai brangios, artimos:) drinks_cheers.gif
Atsakyti
na jau spalvyte wub.gif
user posted image
Papildyta:
pagaliau radau tunikos, kurios labai noriu, bet kuri NERTA diskusija osinkoj

http://club.osinka.r...t=35003&start=0
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mergaitės, manau čia visos išgyvenam panašius jausmus viena kitai rodydamos saviškius darbelius ir girdamos kitų. drinks_cheers.gif 4u.gif
neatsispyriau ir aš pagundai pasirodyt savo liemenę ax.gif
user posted image
Atsakyti
liemene trumpametrazine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
koks cia rastelis, idet galetum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 21, 13:47)
liemene trumpametrazine  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
koks cia rastelis, idet galetum  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif
raštukas toks, tik į skirtingas puses sukasi:
user posted image
Atsakyti
aisku, aciu, taip ir pagalvojau, kad sitas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 21, 12:18)
na jau spalvyte wub.gif
user posted image

Kaip gražu wub.gif Gal reikės pradėt nert g.gif biggrin.gif

QUOTE(neringata @ 2008 02 21, 12:20)
Mergaitės, manau čia visos išgyvenam panašius jausmus viena kitai rodydamos saviškius darbelius ir girdamos kitų. drinks_cheers.gif  4u.gif
neatsispyriau ir aš pagundai pasirodyt savo liemenę ax.gif
user posted image

Gražučiukas marguoliukas bigsmile.gif
Atsakyti
Ingriduska, Neringata- saunus darbeliai thumbup.gif
Lusasita- tai pirmyn, man sita tunika irgi labai labai wub.gif O rastelis tikrai labai paprastas ir smagus. thumbup.gif As juo mamai sijona nuneriau, o pati apie tunika galvoju. galiu ikelt foto kaip is storesniu siulu rastelis atrodo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 02 21, 14:05)
Ingriduska, Neringata- saunus darbeliai  thumbup.gif
Lusasita- tai pirmyn, man sita tunika irgi labai labai  wub.gif  O rastelis tikrai labai paprastas ir smagus.  thumbup.gif  As juo mamai sijona nuneriau, o pati apie tunika galvoju. galiu ikelt foto kaip is storesniu siulu rastelis atrodo  blush2.gif
user posted image


O kaži kodėl mes to sijono nematėm? g.gif Greit į eterį... lotuliukas.gif
Atsakyti