Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(Mexxica @ 2008 01 14, 18:54)
Šito turiu raštų schemas, galiu įdėt jei kam reikia 4u.gif

Reikia, reikia... 4u.gif , ypač gražus raštelis viršuje ir apačioje... ax.gif
Atsakyti
Mamos, gal kas turi idėjų, kaip tokį numegzti? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 01 14, 20:54)
Šito turiu raštų schemas, galiu įdėt jei kam reikia 4u.gif

butinai lauksim! 4u.gif
Atsakyti
Niugi grozybiu pridėjot tai nerealiu, reikia dar nuo miego nuvoginet laikas, ir darbe sedesiu miegodama bet apsirengusi megztais rūbais lotuliukas.gif

o šiaip aš užuomarša tai paklausiu ntaji karta - vakar Rimi mačiau nerealiu spalvu poliakrilo ir dar kažkokiu sintetiniu siūlų. Kaip jie nešiojasi? ar yra gerų jei vien tik sintetika? kažkaip galvoju ka numegsčiau iš tokių spalvų, bet bijau, kad greitai nesusitampytų ar dar kas nenutiktų.

Būčiau dėkinga už info.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2008 01 11, 23:49)
Kas čia ieškojo tokio bordo megstuko rašto, ten kur dar heroglifų schemos buvo pridėtos, manau toje nuorodoje bus aiškiau

Bordo megstukas

Man jau pavyko ta rasteli ismegst blush2.gif Cia ne tas kur tu rodai. Va man koks gavosi ax.gif
Tik gal biski kazkaip neryskiai nusifotografavo.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 15 sausio 2008 - 08:58
QUOTE(dovzil @ 2008 01 15, 09:51)
Man jau pavyko ta rasteli ismegst  blush2.gif  Cia ne tas kur tu rodai. Va man koks gavosi  ax.gif
user posted image
Tik gal biski kazkaip neryskiai nusifotografavo.



Aga, visai neryškiai gavosi, gal gali perfotografuoti, ar heroglifais nupaišyti raštelį, bo tai tas megstinis pas mane eilėje megimui laukia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2008 01 15, 08:55)
Aga, visai neryškiai gavosi, gal gali perfotografuoti, ar heroglifais nupaišyti raštelį, bo tai tas megstinis pas mane eilėje megimui laukia ax.gif

va cia to rastelio mezgimas
user posted image

Cia parodyta, kai pynes eina abi i skirtingas puses. jei nori, kad pynes eitu i viena puse, tai kelis kartus kartok ta rasteli iki 12 akies, ten kur yra parasyta, kad reikia tris sumegst, megsk 2 akis geraja....gal suprasi kaip cia aparasiau g.gif
Pabandyk ismegst mano ta nuoroda, paskui lengviau suprasi kaip ten reikia megst. Jei ka, visada pagelbesiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kentaure @ 2008 01 15, 08:41)
Niugi grozybiu pridėjot tai nerealiu, reikia dar nuo miego nuvoginet  laikas, ir darbe sedesiu miegodama bet apsirengusi megztais rūbais  lotuliukas.gif

o šiaip aš užuomarša tai paklausiu ntaji karta - vakar Rimi mačiau nerealiu spalvu poliakrilo ir dar kažkokiu sintetiniu siūlų. Kaip jie nešiojasi? ar yra gerų jei vien tik sintetika? kažkaip galvoju ka numegsčiau iš tokių spalvų, bet bijau, kad greitai nesusitampytų ar dar kas nenutiktų.

Būčiau dėkinga už info.

4u.gif

Man paciai poliakrilas normaliai nesiojasi....nebent tik susiburbuliuja. Burbuliukus as karts nuo karto nukarpau nuo megstuku. O siaip tai nededu i skalbimo masina, skalbiu svelniu skalbikliu megstiems rubams ir rankomis. Ir normaliai. Jei siulas be pukelio, tai ne taip smarkiai ir burbuliuojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 15 sausio 2008 - 09:05
Darbštuolytės, gal galite padėti. Prisimenu, kad kažkuri mezgėte štai tokį megztuką. Gal galėtumėte schemom pasidalinti..... Gal ir yra kurioje tėmelėje, bet su tokia tuščia galva nieko nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 01 15, 09:27)
Darbštuolytės, gal galite padėti. Prisimenu, kad kažkuri mezgėte štai tokį megztuką. Gal galėtumėte schemom pasidalinti..... Gal ir yra kurioje tėmelėje, bet su tokia tuščia galva nieko nerandu  blush2.gif

As is sito megstuko schemu tai tik tokias teturiu....gal iseis kazka suprast g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 01 14, 20:23)
Reikia, reikia...  4u.gif , ypač gražus raštelis viršuje ir apačioje...  ax.gif

Turiu štai tiek 4u.gif
user posted image
user posted image
Bet nei ženklų reikšmių, nieko daugiau neturiu ax.gif jei kam labai patinka tas megztukas, tai jau teks pačiom šifruoti mirksiukas.gif
Atsakyti

Ačiū, Mexxica, bandysim šifruoti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 01 15, 11:19)
Ačiū, Mexxica, bandysim šifruoti...  4u.gif

Nėr už ką ir sėkmės 4u.gif Gal kada ir man ateis eilė jį megzti, nes jau nusižiūrėjau prieš porą metų wub.gif
Atsakyti