Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

Tas žalias su geltonu megztukas labai gražus wub.gif . Gal yra ir schemutė?
Atsakyti
[quote=Mylia,2008 02 15, 19:41]
Na va, vakar pabaigiau smile.gif Rodau savo paskutini

GRAZU clap.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2008 02 16, 18:23)
Tas žalias su geltonu megztukas labai gražus  wub.gif . Gal yra ir schemutė?

user posted imageuser posted image

Čia mezgimo būdas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 02 15, 14:51)
Nu net idomu tapo, kas gi ten per knygute? g.gif  O siaip tai butu ir fainiai prijauciancioms susibegt kartu pamegzti, pasitarti. bet va, su vieta gali but sudetinga. Pvz "sanpaulistes' karts nuo karto susibega tai vienur tai kitur. Nu bet pabandau isivaizduoti, kaip susirenka mezganciu moterisku burelis kokioj kavinej ir issitraukia savo visus "pricindalus" lotuliukas.gif  biggrin.gif  vaizdelis neblogas butu, atrakcija ir darbuotojams, ir kavines lankytojams doh.gif  lotuliukas.gif


As kai buvau 9 men.nescia, susirinko musu tokiu paciu gal 20 moteriskiu 9 menesy nesciu ir ejom i kazino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai zmones griuvo is koto tiek nestukiu pamate lotuliukas.gif

O jus, merginos, superines thumbup.gif man tiek ideju pametejot liemenems! thumbup.gif Reiks pasiraust savo siulu dezese ir griebtis kazkokurio varianto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 16 vasario 2008 - 18:30
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
mano manymu,cia tas pats rastas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 13, 20:50)

Va sito rastuko ir man niekaip neiseina ismegzt. Gabaliuka numezgu ir stop, blink.gif nezinau kaip toliau. Vienoj vietoj per daug uzsideda kitoj per daug nusiima, visai nebesuprantu g.gif . Spoksojau ir i ismegzta pavyzdeli, bet aiskiau nepasidare. Teks padet i sali verysad.gif ...
Atsakyti
Labai aciu visoms uz ivertinima 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Labas,merginos,cia boleruska is "Rankdarbiu kraiteles" .Turiu tik paveiksliuka, gal kas galetu padeti su schemute.Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 16, 21:27)
Va sito rastuko ir man niekaip neiseina ismegzt. Gabaliuka numezgu ir stop,  blink.gif nezinau kaip toliau. Vienoj vietoj per daug uzsideda kitoj per daug nusiima, visai nebesuprantu g.gif . Spoksojau ir i ismegzta pavyzdeli, bet aiskiau nepasidare. Teks padet i sali verysad.gif ...

Kas neiseina g.gif Gal nera taip jau blogai,gal galiu padet?
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2008 02 14, 21:33)
Mano paprastute liemene ax.gif
user posted image


wau bigsmile.gif labai daili lemene thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 02 17, 21:57)
wau bigsmile.gif  labai daili lemene  thumbup.gif


Liemenė labai graži, bet papuošalas tai išvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 02 17, 15:51)
user posted image

Labas,merginos,cia boleruska is "Rankdarbiu kraiteles" .Turiu tik paveiksliuka, gal kas galetu padeti su schemute.Buciau labai dekinga 4u.gif


Prašom mirksiukas.gif
Pilkas bolero
Schemos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 18 vasario 2008 - 00:14