Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(Mylia @ 2008 02 15, 18:41)
Na va, vakar pabaigiau smile.gif Rodau savo paskutini truputi pukuota darbeli  ax.gif

Labai dailus ir mielas pukutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 15, 18:41)
Na va, vakar pabaigiau smile.gif Rodau savo paskutini truputi pukuota darbeli  ax.gif

koks grois, kooooooookios spalvos wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 15, 18:41)
Na va, vakar pabaigiau smile.gif Rodau savo paskutini truputi pukuota darbeli  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mano mama iš tokių siūliukų tik kitokių atspalvių šalį mezgė thumbup.gif . Megztinukas gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
ai dar paklaust norejau, kiek tokiam megztinukai siuliuku marguju suejo ??? g.gif
Atsakyti
Mylia, labai grazu thumbup.gif
Aha, knygos ir as ieskosiu. O gal perskaite kuri penktadieni ir prie kavos susitiksim ikvepimo pagautos bigsmile.gif ax.gif Su savo megztais rubeliais pasipuose biggrin.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius, gera girdeti smile.gif
siandien darbe buvau taip apsirengusi, tai gavau kelis pastebejimus "oho, kokia tu siandien ryski" biggrin.gif

Lusasita, vienas situ siulu matkelis yra 100 g, 550 m, sumezgiau truputi daugiau nei tris, na gal kokius 3,5 matkelio. Sitie siuliukai nera stori ir mezgiau 2,5 virbalais kad tankesnis butu ir dar pynutes pyniau, todel nemazai siulu ir suejo ax.gif be to, dar kaklui daug susimezge.
Atsakyti
Sveikutės.Aš šitam forume naujokė ir rašau 1-ą kart,bet mezgu jau gan senai ir pasiskaitydavau šiuos puslapius jau pora metų.Pagaliau turiu progą pabendraut su bendramintėmis.Šaunuolės.kurios bandot kažką daryt.Aš pabandysiu įkelt irgi savo darbelių nuotraukų ir raštų.Tuo tarpu gal kas pametėsit įdomesnių idėjų merytei krikšto rūbeliam[1,5m]. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 15, 22:26)
Aciu visoms uz grazius zodzius, gera girdeti smile.gif
siandien darbe buvau taip apsirengusi, tai gavau kelis pastebejimus "oho, kokia tu siandien ryski" biggrin.gif

Lusasita, vienas situ siulu matkelis yra 100 g, 550 m, sumezgiau truputi daugiau nei tris, na gal kokius 3,5 matkelio. Sitie siuliukai nera stori ir mezgiau 2,5 virbalais kad tankesnis butu ir dar pynutes pyniau, todel nemazai siulu ir suejo  ax.gif be to, dar kaklui daug susimezge.

As jau buciau klaususi, kokiu numeriu numegzta, kad taip dailu. Vaje, 2,5 doh.gif Saunuole! 4u.gif
Atsakyti
Mylia, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Mylia megstukas nerealus wub.gif Spalvytes kokios ir taip dailiai nuregstas wub.gif Saunuole wub.gif Va te user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Nors Valentino diena ir praėjo

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti