Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(norali @ 2008 02 15, 14:34)
va,va apie kluba uzsiminei bigsmile.gif as neseniai perskaiciau knyga "Penktadienio mezgimo klubas" berods taip vadinasi g.gif  ten raso apie moterytes besirenkancias megzti kartu 4u.gif o knyga man labai patiko  thumbup.gif


Nu net idomu tapo, kas gi ten per knygute? g.gif O siaip tai butu ir fainiai prijauciancioms susibegt kartu pamegzti, pasitarti. bet va, su vieta gali but sudetinga. Pvz "sanpaulistes' karts nuo karto susibega tai vienur tai kitur. Nu bet pabandau isivaizduoti, kaip susirenka mezganciu moterisku burelis kokioj kavinej ir issitraukia savo visus "pricindalus" lotuliukas.gif biggrin.gif vaizdelis neblogas butu, atrakcija ir darbuotojams, ir kavines lankytojams doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nuoširdi,
labai graži liemenė ir taip gražiai pristatyta, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 02 15, 15:51)
Nu net idomu tapo, kas gi ten per knygute? g.gif  O siaip tai butu ir fainiai prijauciancioms susibegt kartu pamegzti, pasitarti. bet va, su vieta gali but sudetinga. Pvz "sanpaulistes' karts nuo karto susibega tai vienur tai kitur. Nu bet pabandau isivaizduoti, kaip susirenka mezganciu moterisku burelis kokioj kavinej ir issitraukia savo visus "pricindalus" lotuliukas.gif  biggrin.gif  vaizdelis neblogas butu, atrakcija ir darbuotojams, ir kavines lankytojams doh.gif  lotuliukas.gif

na ten visa knyga, ir ne tik apie mezgima blush2.gif rolleyes.gif o veiksmas (mezgimas) vyksta siulu parduotuveje penktadienio vakarais bigsmile.gif kai kurios drauges kai perskaite sake, kad atsirado paseles noras megzti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
norali, paziurejau Tavo albumuka. O jau kruopstumas bigsmile.gif ypac tai ta balta bliuskute thumbup.gif Ir siaip labai idomus darbeliai (pacia geriausia zodzio prasme). O jau tas salis "tinklinis"... Kokia cia technika, net man uzrupo blush2.gif
Beje, o kas knygos autorius? Nu tikrai uzrupo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 02 15, 17:12)
norali, paziurejau Tavo albumuka. O jau kruopstumas bigsmile.gif  ypac tai ta balta bliuskute thumbup.gif  Ir siaip labai idomus darbeliai (pacia geriausia zodzio prasme). O jau tas salis "tinklinis"... Kokia cia technika, net man uzrupo blush2.gif
Beje, o kas knygos autorius? Nu tikrai uzrupo lotuliukas.gif

aciux 4u.gif eya 4u.gif
apie knyga galima pasiskaityti trumpute anotacija cia
http://super.balsas....m...&pid=109828

ir cia http://www.bernardin...=articles/68472

o salis tinklinis darytas tokia azuro technika rolleyes.gif yra SM rankdarbiuose tokia tema senilas, azuras... rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif Visoms mezgejoms siulau perskaityti K. Jacobs knyga "Penktadienio vakaro mezgimo klubas". Veza. Smagu, kad kazkur galbut ir yra toks klubelis. Mums ,manau, pats kol kas geriausias klubas, yra cia- SUPERMAMOJE. Sekmes visoms mezgancioms ir skaitancioms.
Atsakyti
Sudominot mane,kalbedamos apie sia knyga... mirksiukas.gif Kur galeciau ja gauti nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 02 15, 18:37)
Sudominot mane,kalbedamos apie sia knyga... mirksiukas.gif Kur galeciau ja gauti nusipirkti?

visuose knygynuose yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 15, 18:40)
visuose knygynuose yra rolleyes.gif


Tai reiks nulekti nusipirkti. smile.gif Labai jau smalsu pasidare-kaip noriu ja perskaityti. 4u.gif
Atsakyti
Na va, vakar pabaigiau smile.gif Rodau savo paskutini truputi pukuota darbeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 15, 19:41)
Na va, vakar pabaigiau smile.gif Rodau savo paskutini truputi pukuota darbeli  ax.gif

labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif cia is tu margu siuliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 15, 18:50)
labai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif cia is tu margu siuliuku g.gif

Aha smile.gif tie patys margiukai, is kuriu kitos moherio temoj salius ir skraistes mezge ax.gif
Atsakyti