Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(nuosirdi @ 2008 02 14, 20:33)
Mano paprastute liemene ax.gif
user posted image


jau kaip man tokios pynes patinka thumbup.gif wub.gif wub.gif t wub.gif esiog lydausi, kaip noriu tokios suknios... ta prasme pintu rastu ax.gif labai dailiai numegzta thumbup.gif
Atsakyti
nuosirdi
Kaip rankovytes padarei, aš noriu, bet bijau, kad nepavyks:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 14, 14:43)
jau pastebėjau, kad im nervs, jei kokį šeštadienio vakarą einu į svečius ar jie pas mus, gaila darosi, kad megzti negaliu:)

drinks_cheers.gif O aš maniau, kad čia aš viena tokia nenormali lotuliukas.gif
Papildyta:
nuosirdi , tavo liemenė superinė! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nuosirdi labai daili, tobula thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 15, 10:48)
drinks_cheers.gif O aš maniau, kad čia aš viena tokia nenormali lotuliukas.gif
Papildyta:
nuosirdi , tavo liemenė superinė! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

baikit jūs, normalios mes, čia svečiai kai kada būna nenormalūs tongue.gif
o nuosirdi liemenė tikrai graži thumbup.gif , nors jų nenešioju, bet jau gundausi ką nors panašaus nusimegzt
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 14, 14:43)
O aš tik taip ir žiūriu, jau pastebėjau, kad im nervs, jei kokį šeštadienio vakarą einu į svečius ar jie pas mus, gaila darosi, kad megzti negaliu:)


Vat vat, cia ziuriu daug kam gaila "prarasti" laika sveciams mezgimo saskaita doh.gif bet kartais reikia ir sveciu, pries ka gi pasirodyti savo megztais groziais lotuliukas.gif
O siaip beklaidziodama neto platybese aptikau, kad mergaites renkasi i "klubus" ar siaip kitiap susirinke draugeje mezga. Tada ir patarimais apsidalinti galima, ir apziureti, ka kitos mezga ir siaip smagi draugija. Noreciau ir as tokiu draugeliu, bet kad manosios nemezgejos... g.gif
Atsakyti
Idėjoms:
http://foto.inbox.lv...ese/t0861-7.jpg
http://foto.inbox.lv...ese/t0861-8.jpg
http://foto.inbox.lv...se/t0861-16.jpg
http://foto.inbox.lv...se/t0861-34.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 15 vasario 2008 - 12:36
QUOTE(nuosirdi @ 2008 02 14, 20:33)
Mano paprastute liemene ax.gif
user posted image

labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif liemene 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2008 02 15, 13:14)
Vat vat, cia ziuriu daug kam gaila "prarasti" laika sveciams mezgimo saskaita  doh.gif  bet kartais reikia ir sveciu, pries ka gi pasirodyti savo megztais groziais lotuliukas.gif 
O siaip beklaidziodama neto platybese aptikau, kad mergaites renkasi i "klubus" ar siaip kitiap susirinke draugeje mezga. Tada ir patarimais apsidalinti galima, ir apziureti, ka kitos mezga ir siaip smagi draugija. Noreciau ir as tokiu draugeliu, bet kad manosios nemezgejos... g.gif

va,va apie kluba uzsiminei bigsmile.gif as neseniai perskaiciau knyga "Penktadienio mezgimo klubas" berods taip vadinasi g.gif ten raso apie moterytes besirenkancias megzti kartu 4u.gif o knyga man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Ir as keliu kelis modeliukus idejoms smile.gif

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 15 vasario 2008 - 14:03
Mergaites,
Aciu 4u.gif Zinot, tas zodis toks banalus, bet sakau ji is visos sirdies wub.gif Na uzsukus ir pamacius tiek graziu atsiliepimu, net sirdele suspurdejo, na nesu as gera mezgeja, daugiau megeja, bet taip sirdi paglosto grazus Jusu atsiliepimai, kad norisi ir toliau imtis savo megstamo uzsiemimo, aciu labai.
O rankovytes labai paprastai kelis cm numezgiau lygiai, o po to kas antra eile sonuose sumegzdavau po 2 akis, mezgiau kad sulenkus rankovyte atitiktu liemenes rankoves isemima, po to susiuvau. 4u.gif
Atsakyti
Ir cia dar nerealu grozi radau wub.gif tik kad as nerti nemegeja, bet sitas nertinis labai gundo... ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 15 vasario 2008 - 14:05
nuosirdi** bigsmile.gif nu nieko sau paprastute liemene ax.gif superine liemene thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti