Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(Mylia @ 2008 02 14, 12:53)

Su Tavo (jeig nieko pries, sakysiu "tu" smile.gif ) tempais tai jau koki kita savaitgali galetum tokia bliuskyte pasipuosti  biggrin.gif




dabar oranziniuoju kazka, o toki vasariniai prasides, kai orai atsils mirksiukas.gif


pastebejau, kad labai skiriasi nuotaika kai mezgu is pilku ir is oranziniu siulu ( su sitais energija spinduliuoja per krastus) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 14, 14:06)
dabar oranziniuoju kazka, o toki vasariniai prasides, kai orai atsils  mirksiukas.gif
pastebejau, kad labai skiriasi nuotaika kai mezgu is pilku  ir is oranziniu siulu ( su sitais energija spinduliuoja per krastus)  lotuliukas.gif


Lusasita, atleisk už klausimą, ir jei nenori gali neatsakyti, bet kada???? Kada tu mezgi??? Pradedu įtarti, kad tavo darbas yra megzti:)))
O iš kokių siūliukų mezgi? smile.gif
Papildyta:
suintrigavai, man taip smalsu, kas gausis:)
jau ir taip tave pasivyti jokių šansų.Buvau nutarusi, kad po margūjų imsiuos kokio pilkiuko, o jei oranžinis vėl bus tobulas, tada ir oranžinio norėsisi:) Va taip moterys išeina iš proto:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 14, 13:24)
Lusasita, atleisk už klausimą, ir jei nenori gali neatsakyti, bet kada???? Kada tu mezgi??? Pradedu įtarti, kad tavo darbas yra megzti:)))
O iš kokių siūliukų mezgi?  smile.gif
Papildyta:
suintrigavai, man taip smalsu, kas gausis:)
jau ir taip tave pasivyti jokių šansų.Buvau nutarusi, kad po margūjų imsiuos kokio pilkiuko, o jei oranžinis vėl bus tobulas, tada ir oranžinio norėsisi:) Va taip moterys išeina iš proto:)


mezgu vakarais, ziuredama telika, bendraudama su vaikais, Mb ax.gif Diena nebuna kada unsure.gif



o dabar sita pamaciau, tai jau ateities planuose bus ( o dar tas "servetelinis" wub.gif )
user posted image


vat taip ir blustam blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 14, 13:24)
Lusasita, atleisk už klausimą, ir jei nenori gali neatsakyti, bet kada???? Kada tu mezgi??? Pradedu įtarti, kad tavo darbas yra megzti:)))

Labai geras klausimas biggrin.gif as irgi jau norejau klausti, nes taip greit kepami (geraja prasme) megztukai mane zavi drinks_cheers.gif
Nes as irgi mezgu tik vakarais prie televizoriaus, bet man tokiais tempais niekaip nesigauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 14, 13:39)
Labai geras klausimas biggrin.gif as irgi jau norejau klausti, nes taip greit kepami (geraja prasme) megztukai mane zavi  drinks_cheers.gif
Nes as irgi mezgu tik vakarais prie televizoriaus, bet man tokiais tempais niekaip nesigauna smile.gif


taigi cia jau liga zinok blush2.gif buna sumastai ka, tai varai varai, net rieso sanariai paskausta, o kai pabaigi, tai tokia pogimdyvine depresija, kad va jau baigtas... tada kelias dieneles prakabaliuoji . Ir vel pirmyn. Buna kad menesiais nemezgu isvis. Ateis pavasaris - vasara, nebebus kada megzt ax.gif
Atsakyti
Mylia ir man tokiais tempais nesigauna,nors niekada nežiūriu teliko be mezginio rankuose,vaikas net juokiasi, kai galima žiūrėti Byno pono šou ir megzti:) O aš tik taip ir žiūriu, jau pastebėjau, kad im nervs, jei kokį šeštadienio vakarą einu į svečius ar jie pas mus, gaila darosi, kad megzti negaliu:)
Atsakyti
nuotaikai pakelt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 14, 15:25)
nuotaikai pakelt

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Turiu gražių pilkų / sidabrinių siūliukų, tokie su blizgesiu, nestori, maždaug kaip medvilnė, bet nežinau, ką nusimegzt man iš jų verysad.gif jau buvau pradėjus vieną megztuką, bet nepatiko, išardžiau.
Dabar prisiminaiu, kad neseniai kažkas mezgė tokį megztinį, kur per vidurį pynė ir paskui ties krūtine gaunasi tokia kaip ir "skylė", nežinau kaip pasakyt blush2.gif bigsmile.gif o paskui prie kaklo vėl sueina į pynę. Galvoju gal gražiai iš tų mano siūlų atrodytų, bet neturiu nei paveiksliuko, nei schemos išsisaugojus, gal kas turit? gal galėtumėt įkelt, ačiū iš karto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 02 14, 15:32)
Sveikos  4u.gif
Turiu gražių pilkų / sidabrinių siūliukų, tokie su blizgesiu, nestori, maždaug kaip medvilnė, bet nežinau, ką nusimegzt man iš jų  verysad.gif jau buvau pradėjus vieną megztuką, bet nepatiko, išardžiau.
Dabar prisiminaiu, kad neseniai kažkas mezgė tokį megztinį, kur per vidurį pynė ir paskui ties krūtine gaunasi tokia kaip ir "skylė", nežinau kaip pasakyt  blush2.gif  bigsmile.gif o paskui prie kaklo vėl sueina į pynę.  Galvoju gal gražiai iš tų mano siūlų atrodytų, bet neturiu nei paveiksliuko, nei schemos išsisaugojus, gal kas turit? gal galėtumėt įkelt, ačiū iš karto  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš irgi turiu nusipirkus panašių kaip tu aprašei pilkų siūliukų drinks_cheers.gif . Bet kaip megsiu dar nesugalvojau schmoll.gif . O tu kalbi turbūt apie šitą bigsmile.gif wub.gif :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 02 14, 16:37)
Aš irgi turiu nusipirkus panašių kaip tu aprašei pilkų siūliukų  drinks_cheers.gif . Bet kaip megsiu dar nesugalvojau  schmoll.gif . O tu kalbi turbūt apie šitą  bigsmile.gif  wub.gif :

Aha, apie šitą clap_1.gif clap_1.gif wub.gif wub.gif o schemos neturi? Nes mačiau, kad kažkas buvo nusimezgus, labai gražiai, irgi pilką man rodos g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 02 14, 15:43)
Aha, apie šitą  clap_1.gif  clap_1.gif  wub.gif  wub.gif o schemos neturi? Nes mačiau, kad kažkas buvo nusimezgus, labai gražiai, irgi pilką man rodos  g.gif  bigsmile.gif

Neturiu schmoll.gif . Neišsisaugojau, nes pynutės smulkutės kaip ir paprastutės atrodo, o tą didžiąją tai kaip nors nunarpliočiau : irnesakyk.gif irgi.
Atsakyti