Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 13, 20:41)
user posted image
Gal kuri bandet megzti sitoki rasta/Man niekaip nepavyksta.......gal jau pavasariop suminkstejo smegenys........ cool.gif


turiu tik tiek
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2008 02 13, 17:55)
Bandau pildyti norus smile.gif))Siaip tas rastas rusu osinkoj buvo pernai labai aptarinetas, tik neatmenu, kodel. Gal jis klaideliu turejo  g.gif Bet bandysiu siandien ka nors sunarplioti, tai pasakysiu  ar jis teisingas smile.gif

user posted image



QUOTE(niuma @ 2008 02 13, 20:45)
Turiu rašto aprašymą: 8-11 foto   4u.gif
Kai laukiausi, buvau tokį susirišamą nusimezgus- augo kartu su pilvuku smile.gif

user posted image


Ačiū 4u.gif O tie du rombukai, kur viename langelyje, tai yra dvi išmegztos išvirkštine kryžmine akimi, kaip ją megzti g.gif
Atsakyti
mezgiau ir as tuo rasteliu ax.gif
user posted image
Atsakyti
gal ir man reiks pabandyt tas "lokio ******" g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lygna @ 2008 01 21, 14:30)
Keletas ideju 4u.gif Schemuciu nera.
user posted image


Kaip tik ieskau ideju liemenei. Bet sita jauciu prie mano figuros nelabai tiks schmoll.gif

Tai jei kas turesit po ranka kokia idomia, stilinga gal net biski crazy liemenes ideja, nepatingekit, mestelkit 4u.gif

norali, tavo paltas ir liemene tiesiog nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Viena kita liemene 4u.gif Schemu neturiu, cia idejoms smile.gif

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 14 vasario 2008 - 09:55
siaubas tos dvi juodos liemenes tai pasakiskos thumbup.gif wub.gif kazin kaip reiktu ta baltai juoda nusimegzti,koks galetu buti rasciukas? g.gif gal kas gali patarti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 14 vasario 2008 - 10:44
QUOTE(*irma* @ 2008 02 14, 10:43)
siaubas tos dvi juodos liemenes tai pasakiskos thumbup.gif  wub.gif kazin kaip reiktu ta baltai juoda nusimegzti,koks galetu buti rasciukas? g.gif gal kas gali patarti? blush2.gif

Cia matyt reikia imti ir pafantazuoti smile.gif nusipirkti storus margus siulus ir tada manau galima bent priekiui padaryti kokias stambesnes paprasciausias pynutes, labai kazko imantraus gal nereikia, nes jei margi siulai, vis tiek pynimo labai nesimatys. Modelis tai cia matyt darytas kazkaip gudriau, bet jei visai paprastinant, tai nusimegzciau nugara ir du priekio gabalus, mezgant prieki galima bandyti labai stipriai ir "istestai" apvalinti krasta, turetu gautis panasiai.
Bet as cia siaip garsiai mastau biggrin.gif jei kuri zinok kaip tiksliai tokios liemenes mezgasi, butu idomu suzinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 14, 11:57)
Cia matyt reikia imti ir pafantazuoti smile.gif nusipirkti storus margus siulus ir tada manau galima bent priekiui padaryti kokias stambesnes paprasciausias pynutes, labai kazko imantraus gal nereikia, nes jei margi siulai, vis tiek pynimo labai nesimatys. Modelis tai cia matyt darytas kazkaip gudriau, bet jei visai paprastinant, tai nusimegzciau nugara ir du priekio gabalus, mezgant prieki galima bandyti labai stipriai ir "istestai" apvalinti krasta, turetu gautis panasiai.
Bet as cia siaip garsiai mastau biggrin.gif jei kuri zinok kaip tiksliai tokios liemenes mezgasi, butu idomu suzinoti  ax.gif


o tu labai gerai cia fantazuoji bigsmile.gif man tinka thumbup.gif tik kad neisivaizduoju kaip ta prieki taip apvalinti,nebent dadedant kas eile akiu? g.gif
Atsakyti
apsiseilejau sita pamacius wub.gif noriu vasarai tokios bliuskytes

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 02 14, 11:01)
o tu labai gerai cia fantazuoji bigsmile.gif man tinka thumbup.gif tik kad neisivaizduoju kaip ta prieki taip apvalinti,nebent dadedant kas eile akiu? g.gif

Aciu biggrin.gif as tokiu apvaliu krastu dar nesu mezgusi, bet irgi daryciau taip kaip sakai, prideciau vis po truputi akiu smile.gif

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 14, 11:23)
apsiseilejau sita pamacius  wub.gif  noriu vasarai tokios bliuskytes

Su Tavo (jeig nieko pries, sakysiu "tu" smile.gif ) tempais tai jau koki kita savaitgali galetum tokia bliuskyte pasipuosti biggrin.gif
Atsakyti