Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(zinulė @ 2008 02 13, 16:10)
O tas raštas mezgasi abiejose pusėse  mirksiukas.gif
Apatinės dalies nemačiau niekur. O megztukas iš VS kolekcijos, kaip tik atradusi buvau. 4u.gif



Gal gali rasteli imesti cia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 02 13, 16:24)
Gal gali rasteli imesti cia?  ax.gif


pas mane knygoj, tai jie nieks neimes, veliau bandysiu nuskenuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 02 13, 17:24)
Gal gali rasteli imesti cia?  ax.gif

Aš knygoj turiu. Bet mačiau kažkur inete. Gal surasiu.
Tiesa, kovo mėn pasirodys knyga "Mezgimo enciklopedija".Aš iš Knygų klubo brošiūrą gavau.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 13, 17:31)
Aš knygoj turiu. Bet mačiau kažkur inete. Gal surasiu.
Tiesa, kovo mėn pasirodys knyga "Mezgimo enciklopedija".Aš iš Knygų klubo brošiūrą gavau.

Zinule, o ta "Mezgimo enciklopedija" versta is kur nors ar lietuvaiciu sudaryta? g.gif gal zinai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 02 13, 17:24)
Gal gali rasteli imesti cia?  ax.gif


Bandau pildyti norus smile.gif))Siaip tas rastas rusu osinkoj buvo pernai labai aptarinetas, tik neatmenu, kodel. Gal jis klaideliu turejo g.gif Bet bandysiu siandien ka nors sunarplioti, tai pasakysiu ar jis teisingas smile.gif

user posted image
Atsakyti
ojetus visos megs pirkt tos mezgimo enciklopedijos. Bet is tikro labai truksta knygu mezgimo tema g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 13, 17:38)
Zinule, o ta "Mezgimo enciklopedija" versta is kur nors ar lietuvaiciu sudaryta? g.gif  gal zinai? rolleyes.gif

Cituoju: " Tai puikus pagalbininkas,...Daugybė iliustracjų, schemų....Mezginių galerija įkvėps idėjų..." Versta iš anglų k.
Gerai, kad aš Knygų klubo narys, tai galėsiu užsisakyt ir nereikės lėkti ieškot. Paskutinė mezginių knyga, kurią pirkau, tai turbūt buvo "500 mezgimo raštų" Kažin, gal ir šita nebloga bus.
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2008 02 13, 17:55)
Bandau pildyti norus smile.gif))Siaip tas rastas rusu osinkoj buvo pernai labai aptarinetas, tik neatmenu, kodel. Gal jis klaideliu turejo  g.gif Bet bandysiu siandien ka nors sunarplioti, tai pasakysiu  ar jis teisingas smile.gif

user posted image

teisingas teisingas mirksiukas.gif Ir nera sudetingas, as mezgusi, megztuka situo rastu. Tik jis mezgasi ir is geros ir is blogos puses. Jei nepradedancioms, o jau kazkiek narpliojusioms, tai tikrai labai ikandamas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nezinau,kaip jums mezgejeles,bet as jau seniai seilejuosi,ziuredama i si rasteli.Kai baigsiu pakutini projekta-butinai imsiuosi sio nuostabaus rastelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2008 02 13, 20:11)
teisingas teisingas  mirksiukas.gif  Ir nera sudetingas, as mezgusi, megztuka situo rastu. Tik jis mezgasi ir is geros ir is blogos puses. Jei nepradedancioms, o jau kazkiek narpliojusioms, tai tikrai labai ikandamas  drinks_cheers.gif

Aš irgi mezgiau. Pradžioj sunkoka, bet , kai įsivažiuoji, tai viskas aišku.
Atsakyti
user posted image
Gal kuri bandet megzti sitoki rasta/Man niekaip nepavyksta.......gal jau pavasariop suminkstejo smegenys........ cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 02 13, 16:24)
Gal gali rasteli imesti cia?  ax.gif


Turiu rašto aprašymą: 8-11 foto 4u.gif
Kai laukiausi, buvau tokį susirišamą nusimezgus- augo kartu su pilvuku smile.gif

user posted image
Atsakyti