Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

buciau pamacius sita vakar
user posted image

jau buciau zinojus ka daryt, ale kad jau pradejau savaip is galvos narpliot ax.gif
Atsakyti
AČIŪ bandysiu smile.gif
Atsakyti
vakar sedejau, masciau masciau ka cia numegzt (kompo po ranka neturejau, o mezgimo knygose taip nuobodu) ir sugalvojau rasteli ax.gif tik biski suabejojau ar gerai jis man gausis...

o dabar atsidarau kompa, ir akys uzkliuna uz manp "dviracio" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

a jum taip nebuna ? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 13, 09:23)
labai saunus modeliukai thumbup.gif gaila, kad schemyciu nera verysad.gif

Tai gal tos schemytes ir yra osinkoj, tik reikia paieskoti, o as neturejau kada ax.gif

QUOTE(ArGin @ 2008 02 13, 12:41)
Meginu papasakot  4u.gif  Pirmiausiai nusimezgi trumputi megstukeli, susiuvi prieki su nugara (2 detales priekiui ir 1 nugarai), tada surenki visas akis aplink ant virbalu su valu ir mezgi tiek, kokio ilgio tu apvalumunori. Tikiuos, aiskiai paaiskinau  ax.gif  Kazkur buvau uzmacius schema,bet issisaugojau tikmodeliuka,be schemutes  unsure.gif

Bet jeigu pirekio krastai bus paprasti "status", neuzapvalinti, tai kaip gausis apvalus krastas surinkus akis ir primezgus? g.gif Man atrodo, kad jau mezgant prieki reikia pridedant akiu padaryti apvalu kampa, tai tada ir primezgus krasta gausis apvalu, ar as kazka ne taip mastau?
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 13, 13:16)

Bet jeigu pirekio krastai bus paprasti "status", neuzapvalinti, tai kaip gausis apvalus krastas surinkus akis ir primezgus?  g.gif Man atrodo, kad jau mezgant prieki reikia pridedant akiu padaryti apvalu kampa, tai tada ir primezgus krasta gausis apvalu, ar as kazka ne taip mastau?



as ir teip mastai , nors nesu taip mezgus, bet esant reikalui, didinciau akis mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Lusasita,2008 02 13, 14:15]
vakar sedejau, masciau masciau ka cia numegzt (kompo po ranka neturejau, o mezgimo knygose taip nuobodu) ir sugalvojau rasteli ax.gif tik biski suabejojau ar gerai jis man gausis...

o dabar atsidarau kompa, ir akys uzkliuna uz
a jum taip nebuna ? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Man taip nebūna, nes aš dar tik nokstanti, o va tau taip gali būti, nes tikrai esi toje srity ASAS, kaip pilotavime Kairys:)))) Jėzus raštą pačiai sugalvoti, nu pavarai:)
Atsakyti
nu panasiai mezgiau, tik ten tas trikampiukas daresi tarp uzmetimu, tai sumasciau netrikampiuoti, o palikt tarp uzmetimu viena geraja visada, o paskuj pamezgus keist ax.gif
Atsakyti
Mergytes,
ziuriu, kad cia jusu nemazai su tokia patirtim susirinkusiu, tai gal kas kur uzmatet tokio moterisko modeliuko apacios rasta?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2008 02 13, 13:44)
Mergytes,
ziuriu, kad cia jusu nemazai su tokia patirtim susirinkusiu, tai gal kas kur uzmatet tokio moterisko modeliuko apacios rasta?

user posted image


man tas pilvines dalies labai grazus, kazi ar kada as ji ismegsiu ar ne, labai jau mandras jis man atrodo ax.gif o aoacios neuzmaciau
Atsakyti
Lusasita, ta aukstesni rasta tai as turiu, bet va apacia... Kad nors ka panasaus rasti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 13, 14:57)
man tas pilvines dalies labai grazus, kazi ar kada as ji ismegsiu ar ne, labai jau mandras jis man atrodo  ax.gif  o aoacios neuzmaciau

O tas raštas mezgasi abiejose pusėse mirksiukas.gif
Apatinės dalies nemačiau niekur. O megztukas iš VS kolekcijos, kaip tik atradusi buvau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 13, 15:10)
O tas raštas mezgasi abiejose pusėse mirksiukas.gif
Apatinės dalies nemačiau niekur. O megztukas iš VS kolekcijos, kaip tik atradusi buvau. 4u.gif


tai spek, del ko as jo dar nekandu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti