Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

wub.gif sita " perliuka " taikausi nusinerti vasarai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2008 02 11, 22:52)
Is kur man toke gauti wink.gif

O pati nenori pabandyt nert? Nes rastelis tikrai nesudetingas.....greitai nusinertum unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 02 11, 19:40)
pasigirsiu ir cia suknyte nauja
ka tik svieziai susiuta
user posted image



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kvepia vasara

http://picasaweb.goo...469601007715346
http://picasaweb.goo...469613892617250
Atsakyti
Lusasita,
apsukai man galvą, tuoj paliuosuos iš darbo:) Jau negaliu akių atplėšti:))) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 15:17)

Gal jau gana ką lotuliukas.gif mano kompas užlūš doh.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Kiti be schemų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 12 vasario 2008 - 21:24
QUOTE(dovzil @ 2008 02 12, 09:17)
O pati nenori pabandyt nert? Nes rastelis tikrai nesudetingas.....greitai nusinertum  unsure.gif



Vajezau niekada nesu laikius virbalu ar kitokio mezgimo instrumento rankose blush2.gif blush2.gif O ka jau kalbeti,apie kantrybe,per daug judri esu tokiems ramiems kruopstiems darbams ax.gif Tikrai ne man sis uzsemimas doh.gif
Papildyta:
Kazkuri mamyte vakar man i az rase kad galetu numegzti toke suknute,tik gaila kad neisidemejau niko,ir besikuisdama issitryniau visas gautas zinutes doh.gif doh.gif Tai negaliu atrasyti,tai jai pamatysite,dar mane parasykit blush2.gif
Atsakyti
Trumpam ilindau i osinka foruma... doh.gif tai dabar vel ramiai miegoti negalesiu biggrin.gif
(schemu neturiu)

user posted image user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 13 vasario 2008 - 09:20
[quote=Mylia,2008 02 13, 10:18]
Trumpam ilindau i osinka foruma... doh.gif tai dabar vel ramiai miegoti negalesiu biggrin.gif
(schemu neturiu)

labai saunus modeliukai thumbup.gif gaila, kad schemyciu nera verysad.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Gal galite kas nors papasakoti kaip nusimegzti megsti su apvaliais skvernais, nemoku as taip verysad.gif
Atsakyti
Meginu papasakot 4u.gif Pirmiausiai nusimezgi trumputi megstukeli, susiuvi prieki su nugara (2 detales priekiui ir 1 nugarai), tada surenki visas akis aplink ant virbalu su valu ir mezgi tiek, kokio ilgio tu apvalumunori. Tikiuos, aiskiai paaiskinau ax.gif Kazkur buvau uzmacius schema,bet issisaugojau tikmodeliuka,be schemutes unsure.gif
Atsakyti