Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

Na,ir grooooozisssss paltuko bigsmile.gif
Svarbiausia raudonas............... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 06, 09:26)
...o dabar jusu teismui mano sedevras 

Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, koks groooooooooooooooožis blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 06, 09:26)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Pirmiausia noriu padekoti, kad padejote man surasti rasteli mano paltukui...o dabar jusu teismui mano sedevras  blush2.gif
user posted image
user posted image


labai gražus paltukas thumbup.gif .Bet norėjau paklausti kaip mezgei kalnieriu? mezgu megztuka panasu ir niekaip nesuprantu kaip megzti kalnieriu blush2.gif
Atsakyti
mano linksmasis meskius:)

user posted image
Atsakyti
Smagus meskis biggrin.gif O jam lyg ir akyciu truksta ax.gif ,gal kokiu poros juodu karoliuku bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=janike1,2008 02 07, 00:50]
[quote=valentinuke,2008 02 06, 23:22]
Na pasirodysiu ir as du savo paskutinius darbelius smile.gif

Grazus ir kruopstus darbeliai 4u.gif O kas ten is tu juodu gelyciu,gal salikelis ax.gif
[/quote]

aciuks.gif na o tuos juodos gelytes skirtos kepurei
Atsakyti
Dovzil,šaunuolė,labai fainas paltas,raudonas,ryškus.Man patinka ryškios spalvos,labai pakelia nuotaiką,pati mėgstu šią spalvą,todėl labai žaviuosi tavo darbu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zorge1 @ 2008 02 07, 17:35)
labai gražus paltukas  thumbup.gif .Bet norėjau paklausti kaip mezgei kalnieriu? mezgu megztuka panasu ir niekaip nesuprantu kaip megzti kalnieriu  blush2.gif

Kalnierius mezgamas labai paprastai....numezgamas paprastas staciakampis ir prisiunamas mirksiukas.gif As net nei priekio , nei nugaros kaklo iskirpimo nedariau.

QUOTE(Spyglė @ 2008 02 08, 20:12)
Dovzil,šaunuolė,labai fainas paltas,raudonas,ryškus.Man patinka ryškios spalvos,labai pakelia nuotaiką,pati mėgstu šią spalvą,todėl labai žaviuosi tavo darbu thumbup.gif  thumbup.gif

Aciu wub.gif
Man raudonasis periodas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės,gal galėtumėte man pagelbėti(atskiros temos nemačiau),gal kas turi idėjų,pavyzdėlių,ar minčių,kaip nusimegzti švarkelį?Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Patiko labai toks megztukėlis
user posted image

Papildyta:
QUOTE(cikaga @ 2008 02 09, 13:12)
Sveikos mezgėjėlės,gal galėtumėte man pagelbėti(atskiros temos nemačiau),gal kas turi idėjų,pavyzdėlių,ar minčių,kaip nusimegzti švarkelį?Būčiau labai dėkinga.


Gal patiks toks kostiumėlis:
user posted imageuser posted image
kaip megzti aprašyta čia: http://www.gae.ru/model=45

user posted image
aprašymas čia: http://www.gae.ru/model=43
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
kazkada sitos nertinukes labai ieskojau

http://old.zela.ru/root/models/1507/

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 06, 09:26)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Pirmiausia noriu padekoti, kad padejote man surasti rasteli mano paltukui...o dabar jusu teismui mano sedevras  blush2.gif
user posted image
user posted image


siaubas o cia tai paltukas thumbup.gif thumbup.gif koks grosia pasaka wub.gif wub.gif kaip as tokio noreciau blush2.gif nes labai jau traukia mane jie ax.gif
Atsakyti