Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(kristukass @ 2008 02 03, 23:26)
X-iuke, Radau tavo schemute tos palaidinukes .Prasom  4u.gif user posted image


achiu labai, bet man jau dave schemute, jau palaidinuke kaip ir baigta, tik kaikur pataisineti reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 04, 12:25)
Mane irgi labai sudomino sitie megztukai-skraistes, nes ne pirma karta matau, bet tik dabar emiau isivaizduoti, kaip jis mezgami. Nors paaiskinimas buvo ne man, bet ir as dekoju uz informacija smile.gif
O gal pamenat, kiek pacioj mezginio pradzioj buvo uzdeta akiu? Zinau, kad priklauso nuo to, kokio dydzio reikia, bet vis tiek idomu. Aciu  4u.gif

Mezginio pradžioj dėjau 96 akis ir mezgiau 2 geras, 2 išvirkščias ir t.t., o paskui tas geras akis sukeisdavau ir gaudavos pynutė - viso 24 pynutės. Dar priklauso ir nuo siūlo storio, mėginsiu paieškot gal dar rasiu kokią užsilikusią etiketę, kad pažiūrėt siūlų metražą. Šiaip čia yra megzta iš vieno vilnonio siūlo ir vieno siūlo kid mocheros. Tik patį kalnierių reikia megzti plonesniais virbalais ir tampriau.
Atsakyti
Mano šiandieninis grobis
user posted image
Tai dabar tik idėjas reikai gaudyti ir mažiaus prašyt, kad leistų megzti. Tiksliau idėjos visiems yra, bet laiko nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 05, 18:00)
Mano šiandieninis grobis
user posted image
Tai dabar tik idėjas reikai gaudyti ir mažiaus prašyt, kad leistų megzti. Tiksliau idėjos visiems yra, bet laiko nelabai blush2.gif


Grobis geras drinks_cheers.gif thumbup.gif O kur cia taip? g.gif man irgi uzrupo, nors esamas "reikalas" tik ipusejes lotuliukas.gif
jau radaru atsakyma kitoje temoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 05 vasario 2008 - 17:11
http://public.fotki....as/rankdarbiai/
Atsakyti
Stai keletas ideju mirksiukas.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 06 vasario 2008 - 07:58
Merginos, kas mezgat iš pusvilnės tai Norfoj jai db 40 proc. nuolaida su kortele , ižsipirkau vakar thumbup.gif tik laiko reikia visus norus įgyvendinti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif
Pirmiausia noriu padekoti, kad padejote man surasti rasteli mano paltukui...o dabar jusu teismui mano sedevras blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 06, 09:26)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Pirmiausia noriu padekoti, kad padejote man surasti rasteli mano paltukui...o dabar jusu teismui mano sedevras  blush2.gif
user posted image
user posted image


fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o is kokiu siulu mezgei? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 06 vasario 2008 - 08:48
QUOTE(dovzil @ 2008 02 06, 09:26)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Pirmiausia noriu padekoti, kad padejote man surasti rasteli mano paltukui...o dabar jusu teismui mano sedevras  blush2.gif
user posted image
user posted image

OHO thumbup.gif wub.gif SUPER paltukas good.gif

Dar keletas ideju

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 06 vasario 2008 - 08:48
Dovzil - as swoon.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 06, 08:26)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Pirmiausia noriu padekoti, kad padejote man surasti rasteli mano paltukui...o dabar jusu teismui mano sedevras  blush2.gif

Nerealu blink.gif blink.gif blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Per kiek cia laiko nusimezgei??? bigsmile.gif
Atsakyti