Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(diudas @ 2008 02 01, 20:48)
Sveikos, mezgėjėlės  4u.gif , labai malonu čia pas jus lankytis gossip.gif ir pasigrožėti jūsų mezginiais  wub.gif  bei pasisemti idėjų  4u.gif . Vis skaitydavau forumą ir tik dabar išdrįsau parodyti savo  kelis megztukus. Labai mėgstu megzti (mezgu nuo vaikystės, jau antroje klasėje nešdavausi mezginį į mokyklą ir megzdavau pertraukų metu  biggrin.gif ), tik kad dabar to laiko trūksta įgyvendinti visus norus  verysad.gif

user posted image

user posted image

O čia liemenės originalas
user posted image


Labai gražūs ir kruopščiai numegzti abu darbeliai, o spalva megztuko kokia... wub.gif
Atsakyti
Labai puikios idėjos 4u.gif Ačiu už jas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 01 31, 20:22)
BUKIT GRAZIOS  mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

visa laika svajojau apie juoda megztuka, tai sita megziu kai viska pabaigsiu
user posted image


Gal turit to kiauraraščio bolero schemutę. Būtų labai įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linavisk @ 2008 02 02, 14:43)
Gal turit to kiauraraščio bolero schemutę. Būtų labai įdomu  4u.gif

kad tikrai neturiu, tiesiog radau vat toki ir tiek... rasta tai galima issipiest, o mezgimo principa bandyt isivaizduot mirksiukas.gif
Atsakyti
Sunkiai isivaizduojami siulai ir virbalai lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
O cia nuotaikai pakelti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 02 02, 20:04)
Sunkiai isivaizduojami siulai ir virbalai

Bet užtat greiti darbo rezultatai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 02 02, 19:36)
kad tikrai neturiu, tiesiog radau vat toki ir tiek... rasta tai galima issipiest, o mezgimo principa bandyt isivaizduot  mirksiukas.gif


Gaila verysad.gif , mezgu gana neblogai, bet su fantazija biski probemos blush2.gif geriau sekasi kai turiu schema...
Atsakyti
QUOTE(linavisk @ 2008 02 03, 12:16)
Gaila verysad.gif , mezgu gana neblogai, bet su fantazija biski probemos  blush2.gif  geriau sekasi kai turiu schema...

Va va ,kad tokia problema ir pas mane verysad.gif ,ne tau vienai.
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2008 02 01, 21:16)
Skraistė
labai  thumbup.gif  darbeliai man labai patiko ši skraistė-megztukas gal būtų galima schemutę.AČIŪ 4u.gif

INGRIDŽIUKSšitą megztuką-skraistę nėriau pagal šitą schemutę, tik "perdarius" savaip bigsmile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
QUOTE(Skarlet @ 2008 02 02, 21:42)
16 ir 62 foto  4u.gif

Skarlet, čia abu šie megztukai-skraistės yra mano megzti,tik 62 nuotrauka yra "rimtoj" fotosesijoj daryta, tai atrodo kitaip g.gif
O mezgiau virbalais su valu nuo viršaus, pamezgus 5-7 cm kalnierių toliau pradėjau platinimą - iš abiejų pynutės pusių dadėjau po akį, pamezgiau (pirmą kartą 16 eilių) 20 eilių ir vėl iš abiejų pynutės pusių dadėjau akis, ir taip man atrodo 5-6 kartus priklausomai nuo išmieros, po to padalinau akis į tris dalis - po vieną dalį išėjo "sparnams" ir viena dalis juosmeniui. Tikiuosi, kad bent kiek supratai mano parašymą, jei kas neaišku tai klausk, jei mokėsiu - paaiškinsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2008 01 21, 15:39)
Sveikos, reikia pagalbos smile.gif

X-iuke, Radau tavo schemute tos palaidinukes .Prasom 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 01 11, 14:19)
Kai pamačiau šios merginos darbelius osinkoi, tai taip ir likau lengvam transe, įmetu vieną naujausiąjį, į kitus dedu nuorodą, būtinai perverskit, tikrai daug gražiau už visokius žurnalus

user posted image
http://club.osinka.r...pic.php?t=35804

Tikiuosi patiks ir Jums biggrin.gif


kaip grazu bigsmile.gif taip uzsimaniau keleto is ju... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 02 03, 18:43)
čia abu šie megztukai-skraistės yra mano megzti,tik 62 nuotrauka yra "rimtoj" fotosesijoj daryta, tai atrodo kitaip  g.gif
O mezgiau virbalais su valu nuo viršaus, pamezgus 5-7  cm kalnierių toliau pradėjau platinimą - iš abiejų pynutės pusių dadėjau po akį, pamezgiau (pirmą kartą 16 eilių) 20 eilių ir vėl iš abiejų pynutės pusių dadėjau akis, ir taip man atrodo 5-6  kartus priklausomai nuo išmieros, po to padalinau akis į tris dalis - po vieną dalį išėjo "sparnams" ir viena dalis juosmeniui. Tikiuosi, kad bent kiek supratai mano parašymą, jei kas neaišku tai klausk, jei mokėsiu - paaiškinsiu  rolleyes.gif

Mane irgi labai sudomino sitie megztukai-skraistes, nes ne pirma karta matau, bet tik dabar emiau isivaizduoti, kaip jis mezgami. Nors paaiskinimas buvo ne man, bet ir as dekoju uz informacija smile.gif
O gal pamenat, kiek pacioj mezginio pradzioj buvo uzdeta akiu? Zinau, kad priklauso nuo to, kokio dydzio reikia, bet vis tiek idomu. Aciu 4u.gif
Atsakyti