Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

[quote=vilytte,2008 01 11, 16:19]

user posted image
http://club.osinka.r...pic.php?t=35804

Nu iš kur tiek fantazijos ir kantrybės. Žodžių nėra!Tik pasvajoti....
Atsakyti
Grazu tai grazu ,o isskalbus kas bus g.gif
Atsakyti
Zinule, pataisyk klaidelę temos pavadinime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 01 13, 11:52)
Zinule, pataisyk klaidelę temos pavadinime  ax.gif

ups. blush2.gif Reikia moderatorei parašyt, nes man jau neleis taisyti
Atsakyti
Jau pataisė thumbup.gif
Atsakyti
na as matau tikrai nepataisyta pavadinima g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 01 11, 16:19)


Tikiuosi patiks ir Jums biggrin.gif

LABUTIS 4u.gif Labai jau sužavėjo visi darbeliai ir mane thumbup.gif Ir nusižiūrėjau va šitą user posted image,kažin kur gauti shemutę g.gif
Atsakyti
mmmmmmmmm.....

wub.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
pasirodysiu ir as savo darbeliu smile.gif
cia mano( tik nesimato tikros spalvos siuliuku blush2.gif )
user posted image

o cia originalas
user posted image
Atsakyti
Sweiki,
Prasau nesupykt moderatoriu ir neistrint mano zinutes, siunciu jums viena laiska, kuris gali pakeist mazo zmogucio gyvenima. Ar kada girdejot kad daug lengviau noreti gerio ir taikos pasaulyje, nei padet vienam konkreciam zmogui?
Su didžiule MEILE ir PAGARBA kreipiuosi į VISUS, kurių kraujo grupė 0 (I) RH+ (teigiama).
Prašau, padovanokite afereziniu trombocitu Reniui. Visi Jūsų duoti kraujo lašeliai taps jo gyvenimu, jo viltimi…

Jei šiuo metu esate sveikas, nesirgote gelta, Jūsų venos stiprios ir ryškios - paskambinkite į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centrą tel. nr.: 8 5 2365160 arba 8 688 62707, užsiregistruokite, susitarkite dėl Jums patogaus atvykimo laiko ir suteikite stiprybės lašelį Reniui. Nepamirškite pasakyti, kad aferezinius trombocitus skiriate Reniui Arbačiauskui, gydomam vaiku kaulu ciulpu transplantacijos poskyrio gydytojos Ramunes Pasaulienes. Is Jusu kraujo bus atskirti tik afereziniai trombocitai,visas kitas kraujas bus supiltas jums atgal. Taigi hemoglobinas nesumazes. Gydytojos zodziais, geriausias yra vyru, arba negimdziusiu moteru kraujas, nes nestumo metu, esant vaiko kitai kraujo grupei, mamos organizmas isiaudrina ir tada tokie donoro trombocitai ligoniukui prigyja sunkiau, bet jei nera geriausio varianto( vyru donoru), tinka ir moterys. Afereziniai trombocitai yra nesaldomi, jie galioja tik 5 dienas, Reniui jie bus pilami kasdien, apie 2 savaites, cia, zinoma, geriausiu atveju. Kraujo centras gali priimti per diena tik keleta donoru,todel registruotis reikia is anksto, mazdaug pries 4 dienas.Tai, manau, jau mazdaug apie sausio 18 diena reiktu registruotis. Kol nepakliuvau ten, i kaulu ciulpu transplantacijos poskyri, negaliu tiksliai ir nuspeti situacijos, galbut donoru reikes ir keliom dienom anksciau.Labai prasau- padekite mano Reniukui nugalet liga. Kiekvienas mums esat GYVYBISKAI svarbus. ACIU

As pati su vaiku gulesiu ligoninej, todel palieku Reniaus mociutes telefona 864131095.

placiau apie reniu galit pasiskaityt: http://www.rugute.lt...jos/renius.html
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 01 13, 19:54)
Sveikos 4u.gif
pasirodysiu ir as savo darbeliu smile.gif


Labai grazi palaidine, pavydziu baltai,kad nusinerei ja bigsmile.gif thumbup.gif , as i ja jau seniai seile varvinu, ir vis nesiryztu pradet. Nelabai as suprantu kaip reikia ta rankoviu rasta nert doh.gif . O kokius siulus naudojai ? Kiek laiko nerei ?
Atsakyti
[quote=momima,2008 01 13, 18:54]
Sveikos 4u.gif
pasirodysiu ir as savo darbeliu smile.gif
oho wub.gif lens.gif good.gif
Atsakyti