Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

Norali 4u.gif labai gražus tavo paltas,atrodo toks jaukus ir šiltas ir spalvos labai mielos,aš ir esu tokių atspalvių mėgėja,todėl man labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2008 01 25, 19:58)
Norali 4u.gif labai gražus tavo paltas,atrodo toks jaukus ir šiltas ir spalvos labai mielos,aš ir esu tokių atspalvių mėgėja,todėl man labai gražu bigsmile.gif

4u.gif aciux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2008 01 25, 19:37)
Na labai įdomi ir nauja idėja

Nepatikėsit, bet tikrai nenauja schmoll.gif (tik kaip ir daugelis gerų dalykų - primiršta). Pasirausiau savo rankdarbių lobynuose (knygose,žurnaluose) ir radau, kad tas varstymas jau prieš keletą dešimtmečių buvo lotuliukas.gif Bet va kaip faina vėl prisimint ir kažką gražaus pasidaryt.
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 24, 16:18)
dar tos pacios technikos darbai ax.gif
salikelis  rolleyes.gif

user posted image

ir paltas rolleyes.gif
user posted image

Nuostabi ideja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Originalu, nematyta ir labai grazu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100 balu!!
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 01 25, 19:17)
Nepatikėsit, bet tikrai nenauja  schmoll.gif  (tik kaip ir daugelis gerų dalykų - primiršta). Pasirausiau savo rankdarbių lobynuose (knygose,žurnaluose) ir radau, kad tas varstymas jau prieš keletą dešimtmečių buvo  lotuliukas.gif  Bet va kaip faina vėl prisimint ir kažką gražaus pasidaryt.

tikrai taip , mociute vaikas budama turejo narstyta suknyte pries koki 60 metu mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 25, 20:23)
tikrai taip , mociute vaikas budama turejo narstyta suknyte pries koki 60 metu  mirksiukas.gif  thumbup.gif

as sita buda taip pat is mociutes suzinojau rolleyes.gif ji turejo savo mamos varstyta didele skara rolleyes.gif tai buvo 20a. pradzios darbas rolleyes.gif
ir tik dabar neseniai narsydama po interneta kazka panasaus pamaciau padaryta silkiniais siulais, juostelemis, kaspineliais, tai ir prisiminiaum ir pamaniau, kad galima pasidaryti ir silta drabuzi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 25 sausio 2008 - 19:31
QUOTE(norali @ 2008 01 25, 19:29)
as sita buda taip pat is mociutes suzinojau rolleyes.gif ji turejo savo mamos varstyta didele skara rolleyes.gif tai buvo 20a. pradzios darbas rolleyes.gif
ir tik dabar neseniai narsydama po interneta kazka panasaus pamaciau padaryta silkiniais siulais, juostelemis, kaspineliais, tai ir prisiminiaum ir pamaniau, kad galima pasidaryti ir silta drabuzi thumbup.gif



as tik isauktini ( perdideli) turiu, tai irgi mezgu minti kada nors isitaisyt tinkamo nesiojimui... tiesa pas mane visi rubeliai ir daikteliai languoti... megzta eilutemis trispalviai dryziai, o tada tokia pacia tvarka isvarstyta thumbup.gif

nu pagalvojau, kad kol papasakosiu, geriau nufotkint blush2.gif

user posted image

o kai laukiausi leliuko ir nezinojau ka turesiu, tai neriau toki pleduka is roziniu, zydru ir oranziniu siuliuku , toki pat languota mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 25 sausio 2008 - 19:47
kiek daug ANANASU radau cia http://club.osinka.r...8...p;&start=15
Atsakyti
norali, labai gražus paltukas.

O jei grįžti prie šios technikos, esu mačiusi Gedifroj, tik nepamenu numerio, pora darbų buvo šia technika, taip, kad dabar vėl madinaga lotuliukas.gif Tačiau, norali, labai daug darbo įdėjo nerdama, o po to varstydama siūliukus, o va yra spec. audinys jau paruoštas bigsmile.gif tik im ir verk ax.gif ir gaunasi štai tokie gražuoliai bigsmile.gif
user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2008 01 26, 12:07)
norali, labai gražus paltukas.

O jei grįžti prie šios technikos, esu mačiusi Gedifroj, tik nepamenu numerio, pora darbų buvo šia technika, taip, kad dabar vėl madinaga  lotuliukas.gif Tačiau, norali, labai daug darbo įdėjo nerdama, o po to varstydama siūliukus, o va yra spec. audinys jau paruoštas  bigsmile.gif  tik im ir verk  ax.gif ir gaunasi štai tokie gražuoliai  bigsmile.gif
user posted image user posted imageuser posted image

aciu,tokom, rolleyes.gif
maciau as irgi tas paruostas medziagas rolleyes.gif vienoje siulais prekiaujancioje parduotuveje rolleyes.gif ten yra komplektelis - ruosinys salikui ir varstymui labai stori siulai rolleyes.gif as manau, kad galima imti net tinkline uzuolaida ir varstyti g.gif man buvo jau kilusi tokia mintis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 26, 14:47)
galima imti net tinkline uzuolaida ir varstyti g.gif man buvo jau kilusi tokia mintis thumbup.gif



taigi kadaise ir serveteles darydavo, siuliukais silkiukais tiuline uzuolaida narstydamos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
NORALI,labai labai aciu aciuks.gif Labai noriu isbandyti,bet tikriausiai nuo nedidelio darbelio ax.gif Kol graziai gausis teks paprakaituoti g.gif wub.gif
Atsakyti