Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(norali @ 2008 01 24, 16:18)

Grazi "technika", bet jau paltas swoon.gif nerealiai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 01 25, 09:37)
Grazi "technika", bet jau paltas  swoon.gif nerealiai grazu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


blink.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif net neturu ka pasakyt blush2.gif koks grozis bigsmile.gif
Atsakyti
Dėkui visoms už pagyras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 25 sausio 2008 - 13:10
juratela labai daili palaidine thumbup.gif

dar karteli aciux visoms 4u.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=norali,2008 01 25, 14:15]
juratela labai daili palaidine thumbup.gif

Ačiū 4u.gif . Smagu kad daug kas įvertinote teigiamai ax.gif
Atsakyti
Norali, labai originalu. Šaunuolė. 4u.gif
Atsakyti
juratela super bliuske wub.gif
Atsakyti
NU tikrai labai super technika, o kokių minčių kyla, juk tai tikriausiai ten varstomi siūlai, nu super super. smile.gif
Atsakyti
Norali,as cia turbut ne i tema ,bet paklausiu .Kaip ten atrodo ta isvirkscioji puse? Kur tie galiukai pasikavoja,mane ta technika taip suintrigavo ,gal butu galima apie tai truputi papasakoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 25, 19:05)
Norali,as cia turbut ne i tema ,bet paklausiu .Kaip ten atrodo ta isvirkscioji puse? Kur tie galiukai pasikavoja,mane ta technika taip suintrigavo ,gal butu galima apie tai truputi papasakoti 4u.gif  4u.gif  4u.gif

i tema, i tema drinks_cheers.gif isvirkscioji puse tokia pat "grazi" kaip ir geroji rolleyes.gif varstymui imu labai ilgus siulus ir baigiu krastuose :rolleyes:nauju siulu pradedu vel kraste rolleyes.gif tai galiukai ir paslepiami krastelyje ax.gif
o pradzia darbo tokia: nusineri vaseliu tinkla ir varstai kaip sauna i galva 4u.gif palta varsciau ir vertikaliai ir isilgai, svarkeli vienoj vietoj langeliais, kitoj tik horizontaliai rolleyes.gif
cia is arti gal geriau matysis rolleyes.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 25 sausio 2008 - 18:22
Na labai įdomi ir nauja idėja thumbup.gif
Reikės išbandyti wink.gif
Papildyta:
O aš žiūrėjau žiūrėjau ir niekaip nesupratau kaip čia padaryta wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2008 01 25, 19:37)
Na labai įdomi ir nauja idėja thumbup.gif
Reikės išbandyti  wink.gif
Papildyta:
O aš žiūrėjau žiūrėjau ir niekaip nesupratau kaip čia padaryta  wacko.gif

rolleyes.gif 4u.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti