Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 8 dalis

QUOTE(Ašarėlė @ 2008 01 16, 22:45)
Rodausi šio savaitgalio darbelį  ax.gif :

user posted image

Tavo veltinukai labai gražūs thumbup.gif vaikai mano buvo sužavėti. Tu šaunuole
Atsakyti
smile.gif+2008 01 23, 15:28-->
QUOTE(Spygliukėsmile.gif @ 2008 01 23, 15:28)
Tavo veltinukai labai gražūs  thumbup.gif  vaikai mano buvo sužavėti. Tu šaunuole

Ačiū 4u.gif . Stengiuosi ką darau daryt gerai 4u.gif ir kad širdžiai būtų mielas wub.gif .
Atsakyti
Merginos ,atejau pagalbos ax.gif -gal kuri turi schemute kaip daryt kakla nuo krutines 'kirpta'? Jetau kaip cia paaiskint doh.gif Kad kaklas butu ne paprastai V formos, bet nuo krutines tos dvi dalys viena ant kitos uzeitu, o poto V forma gautusi..na gal suprasit?
Labai aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 21, 16:00)
user posted image
koks man sitas grazus  thumbup.gif

Koks grozis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 01 23, 18:26)
Merginos ,atejau pagalbos  ax.gif -gal kuri turi schemute kaip daryt kakla nuo krutines 'kirpta'? Jetau kaip cia paaiskint  doh.gif  Kad kaklas butu ne paprastai V formos, bet nuo krutines tos dvi dalys viena ant kitos uzeitu, o poto V forma gautusi..na gal suprasit?
Labai aciu uz pagalba  smile.gif



bandau nupiešti kaip darau aš, tikiuosi bus aišku iš paveiksliuko

user posted image
Atsakyti
gal kuri turite sio megztinuko schemute user posted image
labai noriu nusimegzti, bet bijau tarp pyniu pasiklysti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2008 01 23, 21:49)
Koks grozis smile.gif

Šitą pradėjau megzti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 01 11, 17:19)
Kai pamačiau šios merginos darbelius osinkoi, tai taip ir likau lengvam transe, įmetu vieną naujausiąjį, į kitus dedu nuorodą, būtinai perverskit, tikrai daug gražiau už visokius žurnalus

user posted image
http://club.osinka.r...pic.php?t=35804

Tikiuosi patiks ir Jums biggrin.gif


4u.gif sveikute o kas cia per zurnalas,kur ji gali butu isigyt,na darbai nerealus thumbup.gif bet ma sitas melinas labai patiko ir noreciau issamiau suzinot kaip ji megzt g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 24, 11:00)
4u.gif sveikute o kas cia per zurnalas,kur ji gali butu isigyt,na darbai nerealus thumbup.gif bet ma sitas melinas labai patiko ir noreciau issamiau suzinot kaip ji megzt g.gif aciu 4u.gif

Čia ne žurnalas, rusų mezgėjų forumas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2008 01 24, 07:41)
bandau nupiešti kaip darau aš, tikiuosi bus aišku iš paveiksliuko

user posted image



nezinau ar taip ir reikia, bet as darau taip: pamezgu iki vidurio, kur viens snt kito tie krastukai, tada tarkim jei tam susikryzminimui, pakrastukui reikia 10 akiu, tai mezgu 1 geraja, viena uzmetima, kitaip sakant dvigubinu akis, vietoj 10 gaunasi 20 akiu. tada kas antra aki dedu ant vieno virbalo ( bus vienai mezginio pusei0 , o kas antra ant kito, bus kitai mezginio pusei... nu nemoku aiskiai pasakyt, lengviau parodyt g.gif


arba vienam sonui jei skirta 10 akiu pakrastukui, tai ant kito virbalo toj vietoj uzsimegzt 10 papildomu akiu ir megzt, veliau ta krastuka su uzdetom akim prisiut is apacios blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Merginos aciu uz pagalba, bet as matyt neaiskiai aprasiau ko man reikia doh.gif ..radau sitoj temukei berods Viliuteee's vienas megztukas yra 7 psl.sviesiai zalias toks su skylutem..va kaip toki prieki numegzt as norejau issiaiskint smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 24, 12:38)
nezinau ar taip ir reikia, bet as darau taip: pamezgu iki vidurio, kur viens snt kito tie krastukai, tada tarkim jei tam susikryzminimui, pakrastukui reikia 10 akiu, tai mezgu 1 geraja, viena uzmetima, kitaip sakant dvigubinu akis, vietoj 10 gaunasi 20 akiu. tada kas antra aki dedu ant vieno virbalo ( bus vienai mezginio pusei0 , o kas antra ant kito, bus kitai mezginio pusei... nu nemoku aiskiai pasakyt, lengviau parodyt  g.gif
arba vienam sonui jei skirta 10 akiu pakrastukui, tai ant kito virbalo toj vietoj uzsimegzt 10 papildomu akiu ir megzt, veliau ta krastuka su uzdetom akim prisiut is apacios blush2.gif  ax.gif


Na, tai tu čia bandai daryti iš karto tą kaklą. Bet manau, kad taip per daug sudėtinga. Aš tai daryčiau papraščiau - nuleidi kaklą, o paskui nusimezgi kaklo apmezgimą , pvz.2x2 , ir gražiai "priketliuoji" , o tą vietą apačioje sukryžiuoji.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti