Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)II dalis

pabandyk cia dar pasiskaitineti zaidimu gal ka rasi biggrin.gif
http://www.supermama...?...59238&st=36
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 21 sausio 2008 - 20:03
QUOTE(ritperliukas @ 2008 01 21, 20:02)
pabandyk cia dar pasiskaitineti zaidimu gal ka rasi  biggrin.gif
http://www.supermama...?...59238&st=36


ritperliukas, dar kartą ačiū, ką mes be tamstos darytumėm? ax.gif
Atsakyti
d.lineta,
tai jau tikrai... 4u.gif
beje, issinuomavau juoda sunkele ir baltus sparnus..dar uzsidesiu balta aureole ir juoda ir balta plunksnini sali... tai bus tokia priesingybe..lyg angelas..bet igaves ir velniuko bruozu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d.lineta @ 2008 01 22, 18:43)
ritperliukas, dar kartą ačiū, ką mes be tamstos darytumėm?  ax.gif

aciukas blush2.gif ui net nuraudau.
Papildyta:
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2008 01 22, 23:22)
d.lineta,
tai jau tikrai... 4u.gif
beje, issinuomavau juoda sunkele ir baltus sparnus..dar uzsidesiu balta aureole ir juoda ir balta plunksnini sali... tai bus tokia priesingybe..lyg angelas..bet igaves ir velniuko bruozu... ax.gif

turetu atrodyti thumbup.gif , toks idomesnis variantas pas tave thumbup.gif lauksim foto, tikiuosi pasirodysi kaip atrodei vakarelyje ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2008 01 10, 14:33)
Jauki data... wub.gif Na aš esu buvusi vakarėlyje, kuris tiesiog skaitėsi - RAUDONAS. Tai kiekvienas žmogus turėjo būti bent su vienu akcentu šios spalvos! Nuotraukos pritrenkiančios, o ir šiaip gražiai žiūrėjosi... smile.gif Bet kaip ir labai tema tai čia nesigauna, tiesiog gal įdomiau nei paprastas pasitūsinimasis.



as ir dalyvavau RAUDONAME vakarelyje wink.gif labai gražiai visi atrode smile.gif
raudonas vakarelis

o dabar ruosiuosi i vakareli kurio tema PROFESIJOS smile.gif
gal ka patartumete? jau 2 kartus buvau sesele, dabar kazka kito reiktu apsirengt biggrin.gif

dar va imetu mini fotke kai sesele buvau, nežinau ar kas matysis, neturiu darbe kitokiu fotkiu smile.gif o teminiuose vakareliuose daznai tenka lankytis smile.gif
sesele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kle0patra: 23 sausio 2008 - 15:00
QUOTE(kle0patra @ 2008 01 23, 16:45)
as ir dalyvavau RAUDONAME vakarelyje wink.gif labai gražiai visi atrode smile.gif
raudonas vakarelis

o dabar ruosiuosi i vakareli kurio tema PROFESIJOS smile.gif
gal ka patartumete? jau 2 kartus buvau sesele, dabar kazka kito reiktu apsirengt biggrin.gif

dar va imetu mini fotke kai sesele buvau, nežinau ar kas matysis, neturiu darbe kitokiu fotkiu smile.gif o teminiuose vakareliuose daznai tenka lankytis smile.gif
sesele

atrodo super ir ta raudona -ir kai buvai sesele. thumbup.gif tik biski nuotraukyte tai mazoka. biggrin.gif

na visai normalia tarodytu namu seimininke su tuo kelraisciu ant kojos.
user posted image
tik as sulietuvinciau pajamciau ne dulkiu sluotele i rankas o kocela
user posted image
na jei dirbi kazino, na man tas salikas jegovans prisipauzdini kupiuru ir suveri ant siulo
user posted image
user posted image
zokeja
user posted image
ledu pardaveja
user posted image
boksininke
user posted image


Papildyta:
seklys
user posted image
profesija- kalinys
user posted image
mokine na nz gal ir netinka prie profesiju? g.gif
user posted image
stiuardese- na ga lcia daugiau tinka ne lektuvo o laiva- na tie kur butna kruiziniai laivai
user posted image
gitarsitas
user posted image
geisa manu irgi tiktu pagal profesija
user posted image
ukininkas
user posted image
Papildyta:
manau profesijos tai riekia riktis daugiau ka garderobe turi, o paskui tik detales derinti. juk tu profesiju tai daug yra . 4u.gif cia aas mazdaug tokias idomesnes parinkai. gal but temos pavadinimas- profesija kuria tu dabar uziimiar profesija pagal kuria tu noretum dirbti. ax.gif
Atsakyti
labai dekui uz idejas mirksiukas.gif ax.gif

dar nemazai laiko iki to vakarelio (02.29d), yra laiko pasvarstyti ax.gif


Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2008 01 23, 16:45)
as ir dalyvavau RAUDONAME vakarelyje wink.gif labai gražiai visi atrode smile.gif
raudonas vakarelis

o dabar ruosiuosi i vakareli kurio tema PROFESIJOS smile.gif
gal ka patartumete? jau 2 kartus buvau sesele, dabar kazka kito reiktu apsirengt biggrin.gif

dar va imetu mini fotke kai sesele buvau, nežinau ar kas matysis, neturiu darbe kitokiu fotkiu smile.gif o teminiuose vakareliuose daznai tenka lankytis smile.gif
sesele


Giriu foto! 4u.gif thumbup.gif

As dalyvavau pries pora metu vakarelyje - daktarai ir seseles mirksiukas.gif visai idomu buvo.. bet kazkaip jau per daug vienodai visi ziurejosi cool.gif

O profesijose irgi buvau bigsmile.gif deja neturiu foto... buvo labai idomu, nes ne per keblu, gali issirinkt is milijono prosefiju - pagal drabuziu garderoba, poreikius ir pan.. o ir kiek ivairiausiu ideju pasimate, kazkaip visi stengesi nebuti banalus smile.gif
Papildyta:
ritperliukas, nerealiu foto pridedi! wub.gif bet man kazkaip atrodo, kad neimanoma man butu iki tokiu grozybiu pasiruosti... blink.gif nezinau kodel verysad.gif nors gal idedant pastangu viskas imanoma 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes,
Paskaitineju tema. Nes man ji irgi labai aktuali. Per metus turim kokius 2-3 teminius vakarelius. Balandi nusimato Flinstaunu (gal turit pavyzdeliu). Idomiausiai atrode is buvusiu temu, tai Leliuku balius. Rudeni turejom pizamu tema, tai per daug nieko ispudinga, taciau labai patogu buvo:D . Dar apturejom Progini - Kreizi vakareli. Per Naujus rengemes vasariskai. Savotiskai atspindejo nuotaika mirksiukas.gif
4u.gif Dekui ritperliukas uz ikeltas foto. Galima pasisemti daug ideju.
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2008 01 23, 19:40)
Giriu foto! 4u.gif  thumbup.gif

As dalyvavau pries pora metu vakarelyje - daktarai ir seseles mirksiukas.gif visai idomu buvo.. bet kazkaip jau per daug vienodai visi ziurejosi cool.gif

O profesijose irgi buvau bigsmile.gif deja neturiu foto... buvo labai idomu, nes ne per keblu, gali issirinkt is milijono prosefiju - pagal drabuziu garderoba, poreikius ir pan.. o ir kiek ivairiausiu ideju pasimate, kazkaip visi stengesi nebuti banalus smile.gif
Papildyta:
ritperliukas, nerealiu foto pridedi! wub.gif bet man kazkaip atrodo, kad neimanoma man butu iki tokiu grozybiu pasiruosti... blink.gif nezinau kodel verysad.gif nors gal idedant pastangu viskas imanoma 4u.gif

juk nebutina viska daryti kaip paveikslelyje parodyta, bet kakza panasau ar net orginaliau gali sugalvoti, nei tie paveisleliai, na as ju prisiunciua is ivairiu puslapiu tai zinai kartais kokiu ideju reikia kai varai i vakarely o cia paziuresjus i paveilslius kazkas kyla orginalaus ir idomaus. mirksiukas.gif
Gitatuka- turiu flinstonai ane na prasau
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
dar zinau lyg pas juo gyvuneliu buvo- dino ir kate tokia. tai manau dino tai pasiieksosi per google.
Papildyta:
QUOTE(Gitatuka @ 2008 01 23, 21:07)
4u.gif Sveikutes,
Paskaitineju tema. Nes man ji irgi labai aktuali. Per metus turim kokius 2-3 teminius vakarelius. Balandi nusimato Flinstaunu (gal turit pavyzdeliu). Idomiausiai atrode is buvusiu temu, tai Leliuku balius. Rudeni turejom pizamu tema, tai per daug nieko ispudinga, taciau labai patogu buvo:D . Dar apturejom Progini - Kreizi vakareli. Per Naujus rengemes vasariskai. Savotiskai atspindejo nuotaika mirksiukas.gif
4u.gif Dekui ritperliukas uz ikeltas foto. Galima pasisemti daug ideju.

o foto gal galima pamatyti ? rolleyes.gif

ner uz ka. svarbu, kad kazkam padeda, gal kas nors ideju prisirankioja geru bet man seip patinka foto tos kurios imeta zmones, kur buna realus balius, su kaukem, atributika, dekoracijom. tada ir bendras vaizdas matosi thumbup.gif o ne sitie paveiksleliai kur pozuoja. mirksiukas.gif

manau flinstonu tai nesunku atributika pasidaryti kailiai kaulu ant kardono prispiesi prisisegi i plaukus dar kur nors, pasidarai tokius nudriskusius drabuzius, vietoj tu koju kur pas vyrus,uzsideja maxsimoje maciau tokias plaukuotas tipo tapkes kaip kojas, kaip gorilos, bet buna ir tipo kai tikros kojos manu flinstonu vakareliui tikrai tiktu tokios tapkes biggrin.gif thumbup.gif nepamirskit butinai mergaites foto ideti. biggrin.gif lausim samlsu gi pasiziureti kaip atrodo bendras vakarelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 24 sausio 2008 - 15:29
4u.gif Dekui uz Flinstaunu nuotrauku pvz. O as galvojau gal is kokiu kaulu karolius pasidaryt? Na, bus dar matyt, dar toli balandis.

idesiu nuotrauku is teminiu vakaru mirksiukas.gif
Papildyta:
Leliukų vakarėlis
user posted image

user posted image

Vaizdingi vaizdai buvo, kai ejome gatvemis i fotoatelje biggrin.gif ...vairuotojai praleisdavo, net ne pesciuju perejose.
Atsakyti
Proginis - Kreizi vakarėlis

user posted image

Dar ir vestuvininkus nuskausmint spėjome

user posted image

Papildyta:

Mano jubiliejus

user posted image

o cia drauges 25-metis
user posted image

Papildyta:

Pizamu vakarelis

user posted image

user posted image

buvo pasitaikes pasakiskas lapkricio vidurys wub.gif

Papildyta:

10-osios musu vestuviu metines, ant Adrijos juros kranto. Tema atitinkamai biggrin.gif ...jaunieji, svotai ir pabrolys su pamerge biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

...ir dar turejom nemaza palyda, ten poisliaujanciuju turistu. lotuliukas.gif

Papildyta:

O cia turejome i susitikima atvykti ryzais plaukais ir su tatoo. Buvo kas su tikromis tatuiruotėmis, kas klijavo. As piesiausi, pamenu ant Palangos tilto viena moterele su kazkokiu rasalu paise. Issilaike pora savaiciu.

user posted image
Papildyta:
drinks_cheers.gif kol kas tiek...jei dar prisiminsiu, ikelsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 24 sausio 2008 - 18:01