Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie aukles

Jei turit nors menkiausia abejone, ieskokit kitos aukles, nes paprastai mamu sirdeles nujaucia, kas ju vaikuciam geraiusia smile.gif
Atsakyti
Gal turit kas ką gero ar bl ogo pasakyti apie Valią iš Viršuliškių (apie 53 m.)ax.gif
Atsakyti
Gal kam teko susidurti su Aldona Januleviciene? Ji man skambinosi del auklytes darbo vaikui susirgus. Anksciau dirbo tuberkuliozes ligonineje, taciau praradus licenzija ieskosi aukles darbo. Veiksmas Kaune.
Atsakyti
Knielita, o kiek Aldonai metu?
As gavau e-maila nuo kazkokios Aldonos (48 m), dirbusi vaiku darzelyje naktine aukle, uzauginusi savo 2 vaikus gyvena Eiguliuose. Gal kas ka nors zinote apie ja?
Atsakyti
PAs mane neseniai dirbo Rita (Margarita) - 21 metai. Siame forume nickas - Rytu Perlas.
Na, patenkintai tai labai jo darbu buvau... Bet, viena diena ji dingo... schmoll.gif Turejo ateiti pirmadieni, bet sestadieni parase e'meila, kad susirgo ir, kad ji man pranes kai pasveiks... Na, as atidejau visus savo darbus ir pradejau laukti kada ji pasveiks... Praejo savaite, mane jau darbai spaudzia, as skambinau jai i namus - mociute pranese, kad apie ja nieko nezino ir, kad ji Minske schmoll.gif (i minska ji karts nuo karto vazinedavo ir anksciau..). Dabar jau beveik menuo praejo, o is jos jokios zinutes... schmoll.gif nors as kiekviena savaite jos mociutei pranesdavau, kad ji man paskambintu...
Kadangi pirmaja savaite laukiau, kol ji pasveiks, o ne ieskojau kitos aukles, tai paskui niekaip skubiai neradau aukles... Teko mesti mokslus... schmoll.gif schmoll.gif Galejo gi man tiesiai pasakyti, kad is darbo iseina... blink.gif rolleyes.gif


Gal kuri nors ka nors zinote apie RITA (MARGARITA) - 21 metai, auksta, stamboka mergina, ilgais sviesiais plaukais...
Atsakyti
NU jo, esu tikra, kad Rytų Perlas yra buvusi Mažulių Deivė. Ji šitam forume tokiu niku figūravo anksčiau. Ji nesėkmingai dirbo pas vieną mamą Bajoruose, parašysiu tau į až jos telefoną, manau ji nesupyks, jei paskambinsi. Istorija apie Minską man jau girdėta. KAžkur turėtų būti forume atsiliepimai ir diskusijos apie MAŽULIŲ DEIVĘ, netingėk paskaityt, bet jau gali ieškoti naujos auklės 4u.gif sėkmės
Nu aferistė ji, negaliu kaip siutas ima:ph34r: , kai tokios pypt pypt čia afišuojasi ir dar mamoms akis drasko gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astux: 20 spalio 2005 - 13:46
*****, o tokia patikima ta Margarita man atrode... sad.gif Ot, dura... alga zadejau kelti...

Tiesa, ji pas men tik menesi ir pabuvo... Gal nepatiko kameros smile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtulia @ 2005 10 18, 22:09)
Knielita, o kiek Aldonai metu?
As gavau e-maila nuo kazkokios Aldonos (48 m), dirbusi vaiku darzelyje naktine aukle, uzauginusi savo 2 vaikus gyvena Eiguliuose. Gal kas ka nors zinote apie ja?


Rūtulia, man regis cia jau kita aukle. Musiskei apie 60-65 m. turetu buti. Nera ji simpatiska. Dazyti gelsvi plaukai su nuaugusiu cheminiu. Juodu piestuku apvestos akys, zema, nera labai stambi. Bet... Man su vyru ko tais ne prie sirdies buvo schmoll.gif
Gal kas zinot apie Jolita 21 m. is silainiu? Sake, kad jau yra dirbusi poroje seimu. Siaip pas mus ji jau savaite dirba. Nieko blogo apie ja negali pasakyti, gal tik gero. Bet viduje butu dar ramiau jei sulaukciau kokiu ziniu apie ja blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2005 10 20, 18:06)
*****, o tokia patikima ta Margarita man atrode... sad.gif Ot, dura... alga zadejau kelti...

Tiesa, ji pas men tik menesi ir pabuvo... Gal nepatiko kameros smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


biggrin.gif biggrin.gif geras, juk ji net temą pati paskelbė apie diktofonus ir videokameras. Taip prieš jas buvo thumbup.gif thumbup.gif Išryškinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2005 10 20, 06:25)
PAs mane neseniai dirbo Rita (Margarita) - 21 metai. Siame forume nickas - Rytu Perlas.
Na, patenkintai tai labai jo darbu buvau... Bet, viena diena ji dingo... schmoll.gif  Turejo ateiti pirmadieni, bet sestadieni parase e'meila, kad susirgo ir, kad ji man pranes kai pasveiks... Na, as atidejau visus savo darbus ir pradejau laukti kada ji pasveiks... Praejo savaite, mane jau darbai spaudzia, as skambinau jai i namus - mociute pranese, kad apie ja nieko nezino ir, kad ji Minske  schmoll.gif  (i minska ji karts nuo karto vazinedavo ir anksciau..). Dabar jau beveik menuo praejo, o is jos jokios zinutes...  schmoll.gif  nors as kiekviena savaite jos mociutei pranesdavau, kad ji man paskambintu...
Kadangi pirmaja savaite laukiau, kol ji pasveiks, o ne ieskojau kitos aukles, tai paskui niekaip skubiai neradau aukles... Teko mesti mokslus... schmoll.gif  schmoll.gif  Galejo gi man tiesiai pasakyti, kad is darbo iseina...  blink.gif  rolleyes.gif
Gal kuri nors ka nors zinote apie RITA (MARGARITA) - 21 metai, auksta, stamboka mergina, ilgais sviesiais plaukais...

Panašu, kad jai vieta juodajame sąraše...
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 10 21, 09:42)
Panašu, kad jai vieta juodajame sąraše...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal kas pazistami su Evelina is zirmunu
Atsakyti