QUOTE(Diax @ 2009 05 09, 15:24)
O kai jūs užsikrečiat kokia virusine liga, tai iš kart liga pasireiškia?
Yra dar toks dalykas kaip inkubacinis periodas... Čia palyginimui... Apie organizmo reakcijos mechanizmą...
Šiaip, manyčiau, mokslininkai geriau žino, nei mamos, kurios pasikliauja savo skurdžia patirtimi, nuojautomis ir intuicijomis
Diegliai ne virusine ir ne infekcine liga. net liga nepavadinsi. Inkubacinio periodo jai nereikia, nes ta negalavima sukelia ne kazkokie gyvi organizmai.
Diegliai - tai staiga užeinantys periodiški, intensyvūs pilvo skausmai, sukeliantys nenumaldomą verksmą tiems naujagimiams ir kūdikiams, kurie šiaip yra sveiki.
Dieglių kilmė kol kas nežinoma. Dažniausiai jie tęsiasi 2-3 valandas ir dingsta taip pat mįslingai, kaip ir prasidėjo. Yra manančių, kad dieglių priežastis - centrinės nervų sistemos brendimas, ypatinga jos būklė. Pastebėta, kad diegliai dažniau kankina kūdikius, kurių motinos nėštumo metu labiau nervinasi, patiria stresą. Kūdikiai nervingos motinos rankose jaučiasi nejaukiai (http://www.ve.lt/?rub=1065924821&data=2008-08-12&id=1218475447)
Младенческие кишечные колики это спазмы, возникающие во время растяжения кишечных петель из-за скопления и затрудненного отхождения газов. Одна причин этого малыш не полностью усваивает молочный сахар (лактозу), содержащийся в грудном молоке или питательной смеси. Другой фактор переход на искусственное вскармливание или новую смесь.
Результаты последних исследований, проведенных американскими учеными, говорят о том, что у многих малышей кишечные колики появляются в период перевода на продукты прикорма на основе муки. Протеины муки (белковый компонент) непривычны для детского кишечника и сложны для переваривания. В некоторых случаях это может повлечь заболевания на основе кишечных расстройств, поэтому стоит обратить внимание на поведение малыша и особенности его стула в период введения в рацион подобных прикормов.
Kaip matote, tai visai nesusije su virusi ar infekcija. Ir toli grazu ne visada priklauso nuo mamos dietos. Oras i skranduka gali patekti ivairiais budais (zindant ar valgant is buteliuko, verkiant).
Papildyta:
Ir jei jus perskaitet viena straipsni apie diegliu "inkubacini 10 dienu perioda", tai nereiskia, kad tai tiesa. o gal tiesiog kazka blogai supratot. pasiskaitykit daugiau, tada kitokia nuomone susidarysit