Įkraunama...
Įkraunama...

Žmogaus išregistravimas

QUOTE(Piranija @ 2008 01 08, 13:45)
Sveiki,
Iškilo toks klausimas... ar galima išregistruoti žmogu be jo parašo? pagal nauja tvarka gyvenamoji vieta nebuvo deklaruota...


Galima. Mes nusipirkom buta ir seimininkas graziuoju prasomas neisiregistravo tai namo pirmininke turejo parasyti nuo kada tas zmogus negyvena tame bute ir pasirase nuejau i savivaldybe parasiau pareiskima, kad isregistruotu ta zmogu ir po menesio gavau registruota laiska, kad asmuo tkuri prasiau isregistruoti tame bute negyvena jis priregistruotas prie '' savivaldybes suoliuko '' biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinot kaip man elgtis jei issiregistravau isvykdama i uzsieni, o dabar grizusi noriu prisiregistruoti prie seniunijos, o man aiskina, kad negaliu, nes pasirasiau, kad pusmeti busiu uzsienyje ir niekur negaliu registruotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 07 09, 13:47)
Sveiki. Turiu klausimą. Ar galima iš būsto išregistruoti asmenį, ir kitur jo nepriregistruoti. Ar tam žmogui po to nekils kokių problemų? Gal kas žinote?

Jei tai nera vaikas galima , vaiku neiseis .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 13 spalio 2009 - 06:50
Sveikos 4u.gif
Iškilo tokia problema ir nežinau ką daryti. verysad.gif Ar galima išregistruoti žmogų, net jeigu jam priklauso dalis buto. Na esmė , jog jis nemoka jokių mokesčių nieko ir pan. Padėkit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2010 05 01, 18:06)
Ar galima išregistruoti žmogų, net jeigu jam priklauso dalis buto.

Labai abejoju unsure.gif Pasiteiraukit dar kitoje temoje - Gyvenamosios vietos deklaracija - gal ten merginos ką patars.
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2010 05 01, 18:06)
Sveikos  4u.gif
Iškilo tokia problema ir nežinau ką daryti.  verysad.gif Ar galima išregistruoti žmogų, net jeigu jam priklauso dalis buto. Na esmė , jog jis nemoka jokių mokesčių nieko ir pan. Padėkit  unsure.gif

kaip gi g.gif juk jis yra dalinis turto savininkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2010 05 02, 22:58)
kaip gi  g.gif juk jis yra dalinis turto savininkas  smile.gif


Na taip, bet juk tą savo dalį reiktų išlaikyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2010 05 04, 19:06)
Na taip, bet juk tą savo dalį reiktų išlaikyti  doh.gif

tai taip, zinoma, bet cia jau kita tema wink.gif
Atsakyti
sveikos merginos yra tokia probelemele, perkame buta ir esame sudare siai dienai preliminaria buto pirkimo-pardavimo sutartele.. iki birzelio 1d. o musu pardaveja telefonu pareiske kad ji neissiregistruos is busto.. o mes nenorime pirkti buto su iregistruotais dviems zmonemis ka tokiu atveju daryti ? ar gali kilti daug mums problemu delto, ir tarkim nebutu taip kad nebegaletume jos ismesti is to busto ? patarkit ka daryti.. skambinaus notarei tai sake negali jos priversti issiregistruoti is to buto, bet kip mums toki busta pirkt ?
Atsakyti
gal zinote kiek dabar kainuoja isregistravimas zmogaus? ir priregistravimas ?
Atsakyti
QUOTE(*Sausutė* @ 2010 05 21, 20:07)
kiek dabar kainuoja isregistravimas zmogaus? ir priregistravimas ?

Pirmąsyk girdžiu, kad tai kainuotų unsure.gif
Atsakyti
Sveiki. Turiu problemą. Prieš keletą metų pirkau butą (veiksmas Vilniuje), viskas vyko tvarkingai. Deja, pasirodo, kad iki šiol buvę šeimininkai iš mano buto neišregistravo savo UAB'o (pirkdama iš viso nežinojau, kad čia registruota įmonė), registrų centre nurodytas mano adresas.
Buvusių šeimininkų kontaktų neturiu, jie aiškino, kad išsikelia kažkur "pas vaikus". "Pagooglinusi" radau tą imonę, adresas nurodytas kitas, telefonu atsiliepęs žmogus aiškina, kad jie bankrutuoja, "kada nors" galutinai susitvarkys popierius ir į tolesnes kalbas nesileidžia.
Iš esmės man ta įmonė netrukdo, porą kartą per metus gaunu kokį nors laišką, adresuotą tam UAB'ui, bet iš kitos pusės - kam man tas "UABas" reikalingas.
Taigi, patarkit , kaip tą UABa išregistruoti...

Ačiū iš anksto.
Atsakyti