Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(Lauružė @ 2008 03 09, 22:21)
Gal dar kas pasirodys su apnertukais?  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif
galiu pasirodyt:
jauciu, apnerus ju daugiau, nei bet kuri ish jusu ...tik praktishkai neveriu:)
cia lygiai shimtas:
user posted image

user posted image
cia mazhiau, bet ir tokiu koki 100 turejau
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 03 10, 14:02)
lotuliukas.gif
galiu pasirodyt:
jauciu, apnerus ju daugiau, nei bet kuri ish jusu ...tik praktishkai neveriu:)


Uups na ir pasirodei su visais savo turtais thumbup.gif labai dailiai ir kruošpčiai apnerti wub.gif

man ir kartais mieliau nerti, o ne verti iš jų, turiu ir aš porą šimtų apnertų ir vis dar nepanaudotų g.gif reikės susimti ir ką nors paverti, bet toks tinguliukas užpuolęs paskutiniais mėnesiais verysad.gif
Atsakyti
Uups,
na tu ir pavarei swoon.gif
Man ir lygintis nera ko. Tik nesuprantu, kaip gali iskenteti viso to nesuverus i koki nors grozi? Man galvoj jau zinai kiek variantu gime beziurint vien, o jei dar kas leistu isisukti i toki lobyna... mmm ... sokiai.gif
Tiesa, o is kur tokius taisyklingus burbuliukus apnerimui gauni? Gal isduosi paslapti? topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 10 kovo 2008 - 19:55
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 10, 18:54)
Tiesa, o is kur tokius taisyklingus burbuliukus apnerimui gauni? Gal isduosi paslapti?  topsecret.gif

perku medinukus... vokietijoj gyvenu, tai kokiu tik nori dydzhiu yra, ir dazhytu, ir nedazhytu... ivairiems rankdarbiams...tai juos ir apnerineju....
cia toli grazhu ne visas lobynas mano lotuliukas.gif o verti tai labai nemoku ir nemegstu unsure.gif esu suverus viena- kita verini....ir planu turiu ax.gif
dar turiu diskeliu grazhiu, irgi bandysiu apnerinet tongue.gif
Atsakyti
As viena kita karoliuka vos apneriu, paskui pradeda pirstus skaueti kazkodel, tai tenka pertrauka daryti, man irgi patinka sitie apnerti karoliukai, kaip zmonessugeba iek daug pridaryti, negi pirstai neskauda paskui?
Atsakyti
uups, vaizdelis superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,
tiek apnertų karoliukų vienoj vietoj nesu turėjus doh.gif , nors karolių tikrai nemažai pridariau.
matyt, turi kokį slaptą apnertukų panaudojimo planą, tik neišduodi mirksiukas.gif

o čia dalis mano gamybos karolių ax.gif KAROLIAI
Atsakyti
QUOTE(*saulyte* @ 2008 03 10, 22:31)
As viena kita karoliuka vos apneriu, paskui pradeda pirstus skaueti kazkodel, tai tenka pertrauka daryti, man irgi patinka sitie apnerti karoliukai, kaip zmonessugeba iek daug pridaryti, negi pirstai neskauda paskui?

*Saulyte*, skauda, ir dar kaip... Uztat mes sitaip susizavejusios palikom Uups darbu ax.gif
Atsakyti
niu merginos pavarot doh.gif clap_1.gif
Atsakyti
Na va, dabar as apsirgau, turbut teks i darba neiti, uztat turesiu laiko ir bandysiu jus pasivyti thumbup.gif Gal ir man pavyks, nors mano karoliukai gerokai didesni:)
Beje, jei kam reikia turiu mediniu karoliuku tukstanti, tai galeciau i ka naudingo iskeisti, i siulius ar vilna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulyte* @ 2008 03 11, 16:32)
Na va, dabar as apsirgau, turbut teks i darba neiti, uztat turesiu laiko ir bandysiu jus pasivyti thumbup.gif Gal ir man pavyks, nors mano karoliukai gerokai didesni:)
Beje, jei kam reikia turiu mediniu karoliuku tukstanti, tai galeciau i ka naudingo iskeisti, i siulius ar vilna ax.gif


o kiokio dydzio tie karoliai?
Atsakyti
Užsikrėčiau apnertukais nerealiai thumbup.gif kol žiūrėjau labai sunku atrodė, bet kai pradėjau, vienas malonumas apnerinėti ax.gif

mano pirmieji
user posted image
Atsakyti
labai grazu sige thumbup.gif: o ka cia apnerei, medinukus ar ka kita?
Atsakyti