Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(garbanota avyte @ 2008 03 01, 16:03)
asarele, o ant ko verei savo si apnertuka?  bigsmile.gif

Ant troselio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 02 29, 12:15)
Mano paskutinieji apnertukai  4u.gif :
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Dar galima nešioti ir kaip diržiuką rolleyes.gif .

Asarele, apnertukai tavo fantastiski thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif spalvytes tokio saunios - pastelines, na man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif anksciau neieidavau i sia tema blush2.gif geda man blush2.gif tokiu grozybiu cia pridaryta 4u.gif as panasius karolius veriu is veltinuku 4u.gif , o kad nunert kazkaip nesugalvoju, nors su vsseliu draugauju 4u.gif aisku tokiems smulkiems nertinukams reikia labai daug kruopstumo wub.gif
Lauruze, ir tavieji vertinukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Saunuoles merginos drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
Asarele, perziurejau tavo albuma 4u.gif likau be zado 4u.gif kiek grozybiu prikurei thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif , o tie naujausi darbeliai visi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man labai patiko orandzinis pakabukas 4u.gif kaip suprantu virsutinis nertinukas apnertas akmuo g.gif ar as klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 03 01, 19:23)
Asarele, perziurejau tavo albuma 4u.gif likau be zado 4u.gif kiek grozybiu prikurei thumbup.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif , o tie naujausi darbeliai visi thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  man labai patiko orandzinis pakabukas 4u.gif kaip suprantu virsutinis nertinukas apnertas akmuo g.gif ar as klystu g.gif

blush2.gif Na jau prigyrei, tai net susigėdau ax.gif , bet malonu, kad patiko 4u.gif . Apnėriau tokį karoliuką plasmasinį. Akmenukus, ypač natūralius gaila apnėrinėt, jie ir taip gražučiai wub.gif
Atsakyti
Norali,
aciu uz grazius zodzius. aciuks.gif

Asarele, labai grazus verinukas. Ir kokia idomybe wub.gif Nors mano skoniui jo noretusi spalvingesnio blush2.gif Bet cia tik mano nuomone ir jokiu budu nenuvertinu tavojo verinuko grozio 4u.gif

O cia pabandziau pagaminti auskariukus kiek rytietiskais motyvais:
apnertas medinukas, tibeto sidabras, sidabriniai kabliukai auskarams.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 01 kovo 2008 - 22:24
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 01, 22:21)
:

Asarele, labai grazus verinukas.  wub.gif  Nors mano skoniui jo noretusi spalvingesnio blush2.gif Bet cia tik mano nuomone ir jokiu budu nenuvertinu tavojo verinuko grozio  4u.gif


Toks klientės pageidavimas mirksiukas.gif , o man tai kaip įsakymas 4u.gif . Man asmeniškai šis derinys thumbup.gif , nors pati neturėčiau prie ko derina g.gif . Save papuošt, kaip visada nėra kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 03 01, 21:01)
Ant troselio  mirksiukas.gif


taip ir maniau biggrin.gif isigijau ir as pagaliau ta isradima (troseli) nuo siol ir as ant jo versiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 03 02, 16:02)
taip ir maniau  biggrin.gif  isigijau ir as pagaliau ta isradima (troseli) nuo siol ir as ant jo versiu  4u.gif

Nepamiršk ir mums parodyti ką suversi flirt.gif
Atsakyti
O as mokausi verti ant vielutes.
Per savaitgali priveriau auskaru, bet siai temai tinka tik si apyranke:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 03 02, 16:02)
taip ir maniau  biggrin.gif  isigijau ir as pagaliau ta isradima (troseli) nuo siol ir as ant jo versiu  4u.gif

o kas čia per išradimas? mastau.gif metalinis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2008 03 03, 10:51)
o kas čia per išradimas? mastau.gif metalinis? g.gif

Geras išradimas thumbup.gif .PASIŽIŪRĖK, PLAČIAU RASI ČIA
Atsakyti
kiek daug graziu papuoslaiuku! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 03, 09:56)
O as mokausi verti ant vielutes.
Per savaitgali priveriau auskaru, bet siai temai tinka tik si apyranke:

user posted image



hmm.. o kuo vielute skirias nuo troselio? g.gif
Atsakyti