Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(santado @ 2009 08 31, 13:01)
Gal zinote kur butu galima pigiai nusipirkti karoliuku apnerimui?  g.gif

Jei vilnietė, tai užsuk į Madą Viršuliškėse. Ten esu pirkusi (nors jau senokai)plastmasinių perliukų. Kai buvau, tai buvo trijų dydžių. Vienoj juostoj jų pakankamai daug, ne vieniems karoliams apnert pakaks mirksiukas.gif . Daugiau nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 08 31, 21:35)
Jei vilnietė, tai užsuk į Madą Viršuliškėse. Ten esu pirkusi (nors jau senokai)plastmasinių perliukų. Kai buvau, tai buvo trijų dydžių. Vienoj juostoj jų pakankamai daug, ne vieniems karoliams apnert pakaks  mirksiukas.gif . Daugiau nežinau  g.gif


Taip vilnietė, o kuriame aukšte ir koks skyrius?
Atsakyti
QUOTE(santado @ 2009 08 31, 21:39)
Taip vilnietė, o kuriame aukšte ir koks skyrius?

Antrame aukšte yra galanterijos skyrius 4u.gif
Atsakyti
santado na ir iki Gariūnų gali palėkt mirksiukas.gif . Ten tai tikrai turėtum rast.
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 01, 10:48)
santado na ir iki Gariūnų gali palėkt  mirksiukas.gif . Ten tai tikrai turėtum rast.

buvau gariunuose, bet ar as akla ar ieskoti nemoku, nemaciau nieko panasaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(santado @ 2009 09 01, 16:36)
buvau gariunuose, bet ar as akla ar ieskoti nemoku, nemaciau nieko panasaus blush2.gif

sveika, prieš porą metų sirgau apnertukų manija, tai esu pirkusi medinukus nuo auto sėdynės, tai dar liko nemažai - kiaušinio bei bačkutės formos, tai prašom į svečius - atiduosiu maišiuką, tik nerk į sveikatą thumbup.gif
tik šiomis dienomis būnu namie iki pietų ir vėliau grįžtu tik miegoti, tad jei kur randiesi netoli manęs ( gyvenu centre) - galiu užvešti, o jei ne - tai laukčiau tavęs kitą sav mirksiukas.gif

čia foto su tais medinukais, kad įsivaizduotum kaip atrodo vmedinukų formos

user posted image
Atsakyti
Jolanta, labai grazus karoliai thumbup.gif Spalvos labai graziai suderintos ir nuotrauka labai kokybiska...
Pasirodau ir as savo apnertukus wink.gif Tik nuotrauka sunkoka buvo graziai padaryt ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 09 01, 22:22)

na šitie liuks, gražu thumbup.gif
Atsakyti
Kad jau taip pasivaidenau, tai nepykit, vaidensiuosi toliau wink.gif

user posted image
Atsakyti
Na ir karoliai prie auskariuku...

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti