Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(Lauružė @ 2008 02 14, 18:15)
Dar ir cia pasigirsiu savo naujais kurinukais:

Labai gražūs kūrinukai thumbup.gif O gal gali patarti kurias kepurėlias iš rankdarbiai.lt išsisrinkti pabandymui mastau.gif kurios būtų tokios kad daug maž visiems nertinukams tiktų nes pweržiūrėjau tai niekaip neišsirenku blush2.gif Arba bent jau pasakyk koki uždėti pas tave?
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 02 10, 23:27)
šiek tiek  baltos - juodos spalvos, kad tema truputi atsigautų smile.gif
dar galai neužtaisyti, nes ilgį su užsakove derinu ax.gif





labai grazus karoliukai smile.gif ir kaip graziai tie nertinukai dera su karoliais
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2008 02 15, 15:18)
Labai gražūs kūrinukai  thumbup.gif O gal gali patarti kurias kepurėlias iš rankdarbiai.lt išsisrinkti pabandymui mastau.gif kurios būtų tokios kad daug maž visiems nertinukams tiktų nes pweržiūrėjau tai niekaip neišsirenku  blush2.gif Arba bent jau pasakyk koki uždėti pas tave?


Aciu uz pagyrimus 4u.gif
Del kepureliu, tai pas mane uzdetos sitos
ir sitos.
Bet as pati pirma karta uzsakinejau, tai irgi nevisai pataikiau. Jos lyg ir mazokos. Kita karta pabandysiu uzsakyti dideles ramuneles, ar kokias kitokias, kuriu skersmuo didesnis kaip 1 cm.
Atsakyti
Gražūs jūsų visų darbeliai, gal net man norėtūsi kažką parodyti, bet su naujom technologijom pas mane prastai. tam nelieka laiko. Vašeliu nunerti galiu praktiškai betką( kaip negražu girtis..), nufotkinti irgi dar šiaip taip, bet kaip visa tai parodyti jums- čia tai jau mistika...
Atsakyti

QUOTE(Auska @ 2008 02 15, 14:32)
Visai nekvailas, tiesiog ne kartą aptartas klausimas  mirksiukas.gif . Šiuo metu Norfos parduotuvėse yra tokių nebrangių apyrankių (apie 90 ct). Išardai, apneri, suveri ir vualia - karoliai ant kaklo  bigsmile.gif



dabar jau 0,69ct mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audronė @ 2008 02 16, 16:31)
Gražūs jūsų visų darbeliai, gal net man norėtūsi kažką parodyti, bet su naujom technologijom pas mane prastai. tam nelieka laiko. Vašeliu nunerti galiu praktiškai betką( kaip negražu girtis..), nufotkinti irgi dar šiaip taip, bet kaip visa tai parodyti jums- čia tai jau mistika...

Yra vienas geras puslapiukas http://imageshack.us...p...7902&st=360 thumbup.gif
Ikeli is savo kompiuterio nuotrauka per Browse, paspaudi Host it, paskui nukopini pati pirma linka, kuriuos ismeta iskart po nuotrauka Hotlink for forums 1 ir ikeli i foruma per IMG mygtuka( ji rasi kai jau rasysi zinute siame forume ) mirksiukas.gif

Laukiam darbeliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 02 15, 17:41)
Bet as pati pirma karta uzsakinejau, tai irgi nevisai pataikiau. Jos lyg ir mazokos. Kita karta pabandysiu uzsakyti dideles ramuneles, ar kokias kitokias, kuriu skersmuo didesnis kaip 1 cm.

Taip suprantu, kad reiktų pirma kažkokiu būdu išsimatuoti kokio skersmens kepurėlių an turimų karoliukų reikia mastau.gif . Arba, pagal tavo patarimą, reik didesnias užsakinėti mastau.gif Ir dar čia gal ir kitų daugiau patyrusių patarimo reiktų jeigu apnėrinėju dažniausiai bačkutes, o jiems kepurėlių tinkamų ar galima rasti? Jos manau turėtų būti neišgaubtos doh.gif
Atsakyti
pagaliau temele vel atsigavo thumbup.gif
kaip smagu vel Jusu darbeliais pasigrozet wub.gif
Atsakyti
Nertinukai su veltais burbuliukais smile.gif . Žalios spalvos likučius pabaigiau hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
Jūs tikros šaunuolės, viskas thumbup.gif
Atsakyti
Auska, labai grazus karoliai. wub.gif
As irgi zalius dabar versiu. Nusimezgiau zalia megztini, o papuosalu prie jo neturiu. tongue.gif
Atsakyti
Jusu darbeliai tai blink.gif .Saunu biggrin.gif O ga turi papuosaliuku pavyzdziu i plaukus ax.gif
Atsakyti