Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Merginos, labai faini visų darbeliai! Smagu, kad pas mus dar nepraeina mada apnertukams!

Lukasta, be galo džiaugiuosi, kad pagaliau vėl pasirodei!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na as zaviuosi jusu darbais. As dar naujoke, tik bandau....
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
gal galite pasidalinti informacija, kur perkate karoliukus apnerimui? blush2.gif
Atsakyti
Kaip grazu ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif lukasta bigsmile.gif senai bematyta. thumbup.gif kad nepamiršti apnertukų mirksiukas.gif

O čia manieji vieni iš paskutiniųjų ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Koks prabangus grožis thumbup.gif
Atsakyti
Ašarėle, labai gražios spalvytės wub.gif
Bet norėtųsi, kad nepersišviestų karoliukas blush2.gif Turbūt būčiau ėmus plonesnį vąšelį. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2009 08 21, 09:32)
Ašarėle, labai gražios spalvytės  wub.gif
Bet norėtųsi, kad nepersišviestų karoliukas  blush2.gif Turbūt būčiau ėmus plonesnį vąšelį.  ax.gif

Tiesiok man tokio efekto norėjosi mirksiukas.gif . Apnertas blizgus karoliukas, kuris sužaidęs su siūliuko blizgesiu labai gražiai šviečiasi (ko nuotraukose nematyti) 4u.gif . Man visad gražiau, kai nėra aklinai apnertas karoliukas, na kita kalba, jei dedamas kitokios spalvos karoliukas nei siūlas ar dar kažkas ir pan. Tuomet žinoma norisi, kad nesimatytų. Esu apnėrinėjusi ir tokiais kvadračiukais: stulpelis su užmetimu, kilputė ir vėl stulpelis su užmetimu neriamas vieną kilputę praleidus mirksiukas.gif . Irgi labai gražiai žiūrisi wub.gif . Na kiek žmonių tiek ir nuomonių mirksiukas.gif
Ačiū už komentarus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašarėlė: 21 rugpjūčio 2009 - 09:28
o ka jus dedat y vidu karoliuku karoliukus ar kokia vata paralina? blush2.gif
Atsakyti
mergaites sakykit kaip megsti gelyte?
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 08 20, 19:17)
bigsmile.gif lukasta  bigsmile.gif  senai bematyta.  thumbup.gif kad nepamiršti apnertukų  mirksiukas.gif

O čia manieji vieni iš paskutiniųjų  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

sitie ziauriai grazus auskariukai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif man tai nepavyksta nunerti verysad.gif verysad.gif blink.gif
Atsakyti
Ašareles tie pilkuciai labai dailus wub.gif Man labai aptinka tas paskutinio karoliuko pabliksejimas. Manau jei ji noretu, ne problema plonesniu vaseliu nerti. biggrin.gif
O as pademonstruosiu savo apnertukus, jie antri, bet turiu pasakyt labai jau nemoku as ju nerti, ir labai laiko daug uzima ir dar tikrai nera tobuli, bet vis tiek mieli.
user posted image
Atsakyti
Gal zinote kur butu galima pigiai nusipirkti karoliuku apnerimui? g.gif
Papildyta:
Gal zinote kur butu galima pigiai nusipirkti karoliuku apnerimui? g.gif
Atsakyti