Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Aaaa aišku, aš apie tokį siūlą dar nebuvau girdėjus blush2.gif Gaila nėra Ciklantos Vilniuj, aš tai nerandu gražių smulkių karoliukų pirkti, tokių "akmeniškesnių", o ne plastmasinių sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2009 04 03, 09:22)
Aaaa aišku, aš apie tokį siūlą dar nebuvau girdėjus  blush2.gif Gaila nėra Ciklantos Vilniuj, aš tai nerandu gražių smulkių karoliukų pirkti, tokių "akmeniškesnių", o ne plastmasinių  sad.gif
"Jurates akmeneliuose" siaip dauguma, papuosalu gamininanciu ,perkasi akmenukus. Pylimo g.
Atsakyti
Na jei nert žgutą tik iš akmenukų, tai oho kokia kaina gautųsi g.gif jei reikia susivert apie 3 metrus ir daugiau. Pamaišyt į raštelį būtų galima...
Aš ir ne iš Kauno, Alytuj visai prastai su karoliukais, tiesiog pravažiuodama užsukau į Ciklantą smile.gif
Atsakyti
Rugiaveideee,
tai spalvą tavo paskutiniajam žgutui priduoda tik siūlas, o karoliukai visi vienodi g.gif ???

labai jau mieli tie paskutiniai karoliukai wub.gif
Atsakyti
lukasta, taip ten siūlas spalvotas, o karoliukai peršviečiami vienodi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2009 04 03, 11:13)
Na jei nert žgutą tik iš akmenukų, tai oho kokia kaina gautųsi  g.gif  jei reikia susivert apie 3 metrus ir daugiau. Pamaišyt į raštelį būtų galima...
Aš ir ne iš Kauno, Alytuj visai prastai su karoliukais, tiesiog pravažiuodama užsukau į Ciklantą  smile.gif

Alytuje neblogo biseriuko yra siulu parduotuveje Rojana. Kainos siek tiek uzlankstytos, bet jeigu reikia kokybes, tai ten visai neblogi mirksiukas.gif
Atsakyti
*Sausainiukas*, Ar turguj ar Rojanoj jie vienodi, tik į skirtingus maišelius supilstyta. Kai nusipirkau tai puse išmėčiau, nes vienas ilgas, kitas daugiau kaip per puse mažesnis...žgutas labai negražus išeina. O Ciklantoj pirkti labai patiko smile.gif
Tai gi jei brangesni dar nereiškia kad geresni.
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2009 04 03, 21:13)
*Sausainiukas*, Ar turguj ar Rojanoj jie vienodi, tik į skirtingus maišelius supilstyta. Kai nusipirkau tai puse išmėčiau, nes vienas ilgas, kitas daugiau kaip per puse mažesnis...žgutas labai negražus išeina. O Ciklantoj pirkti labai patiko  smile.gif
Tai gi jei brangesni dar nereiškia kad geresni.


ane g.gif na, as senokai ten buvau pirkusi, daugiau nei pries pusmeti, tai tada tikrai geri pakliuvo smile.gif
Atsakyti
rugiaveide, jau tavo tu zgutu grazuuuuuuuuuuuuuuuuuumas 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
dovyda, ačiukas smile.gif
*Sausainiukas*, gal kai perki taip kokiem vėrimam gal taip ir nesimato, bet žgutam tai man negražu. Ką aš žinau, gal aš čia tokia priekabi ar išranki? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Rodaus su savo naujausiu darbeliu blush2.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
Žgutas su kamėja.... jau antras panašus mano gaminys.... smile.gif

user posted image
Atsakyti